IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Когато компания влезе сред тези с добро управление, въпреки че няма ДВИ, няма комуникация с акционерите и въпреки погазването на всички законови срокове - работата за мен не е странна, а тъжна...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

      Ако си склонен да дадеш 1 стотинка, значи ти пука колкото за 1 стотинка. На тях и за толкова не им пука, значи.
      Точно, много точно казано. хахаххаа
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        И аз направих като теб - резултата е същия...
        Тонка, двамата с теб пак най-наивните излезнахме
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

          Разбирам, че им е все едно. Като се поставя обаче на тяхно място, пак ми бяга логиката на нещата. Ако съпоставим мащабите, то на тях ще им струва моя 1 стотинка, за да не мърморят някакви хора /като мен и още няколко десетки/, от които принципно не се интересуват. Примерно ако на мен ми мрънка някой комшия във форум и това би ми струвало 1 стотинка на месец, то бих я дал тази стотинка, за да спре да мрънка, без значение колко ме вълнува самият комшия. Странна работа е тая, да знаете
          Ако си склонен да дадеш 1 стотинка, значи ти пука колкото за 1 стотинка. На тях и за толкова не им пука, значи.
          Мненията ми не са препоръка за търговия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Аз дори не смея да правя сценарии. Ако има някакво такова различно събитие, за което намекваш, то какво пречи на някой да върне примерно "Благодаря ви за интереса, но поради технически трудности не сме готови все още. Очаквайте материалите в края на месеца на страницата на ........"?
            И аз направих като теб - резултата е същия...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

              Ти се радвай, че въобще имат нов сайт.

              Навремето, ако не се лъжа през 2015-та (или беше 2016-та), на общото събрание Керезов тържествено каза, че до края на годината ще имат нов сайт, със секция за новини, какво се случва с холдинга и т.н., за да могат акционерите в холдинга да взимат някакви адекватни решения на база случващото се в холдинга. Сайтът се появи със закъснение от около година-две. Оттогава ми е все едно какво се случва с холдинга. Сигурен съм, че и на тях им е все едно дали имат един акционер повече или по-малко.
              Разбирам, че им е все едно. Като се поставя обаче на тяхно място, пак ми бяга логиката на нещата. Ако съпоставим мащабите, то на тях ще им струва моя 1 стотинка, за да не мърморят някакви хора /като мен и още няколко десетки/, от които принципно не се интересуват. Примерно ако на мен ми мрънка някой комшия във форум и това би ми струвало 1 стотинка на месец, то бих я дал тази стотинка, за да спре да мрънка, без значение колко ме вълнува самият комшия. Странна работа е тая, да знаете
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                имам някакво обяснение за мен защо се създаде настоящата ситуация и ще видя дали съм прав за пореден път...
                Аз дори не смея да правя сценарии. Ако има някакво такова различно събитие, за което намекваш, то какво пречи на някой да върне примерно "Благодаря ви за интереса, но поради технически трудности не сме готови все още. Очаквайте материалите в края на месеца на страницата на ........"?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  Прав си и сега е момента да се похваля колко съм си наивен . Тъй като и аз започнах да се чудя дали има пилот в самолета си казах "абе тези хора за да управляват толкова активи най-вероятно са сериозни. Дай да им напиша 1 мейл". И така влезнах в новият им сайт, намерих мейл за връзка с инвеститорите и спретнах едно кратко и добронамерено мейлче от рода на "Здравейте, като ваш макар и дребен, но все пак акционер, бих желал да ми помогнете с информация откъде мога да видя материалите за предстоящото ОСА. Най-вече ме интересува часта с разпределяне на реализираната през 2018 г. печалба ". Отговор йог, а вече минаха 10-тина дни примерно. Наистина ми е странно и не го разбирам това. Как може компания, която управлява милиарди, която има хиляди акционери и още толкова служители да не може да намери 1 човек, който да отваря някакъв мейл 1 път седмично за 10 минути? Това не го казвам с ирония, наистина се чудя защо се прави и как е възможно.
                  Ти се радвай, че въобще имат нов сайт.

                  Навремето, ако не се лъжа през 2015-та (или беше 2016-та), на общото събрание Керезов тържествено каза, че до края на годината ще имат нов сайт, със секция за новини, какво се случва с холдинга и т.н., за да могат акционерите в холдинга да взимат някакви адекватни решения на база случващото се в холдинга. Сайтът се появи със закъснение от около година-две. Оттогава ми е все едно какво се случва с холдинга. Сигурен съм, че и на тях им е все едно дали имат един акционер повече или по-малко.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Прав си и сега е момента да се похваля колко съм си наивен . Тъй като и аз започнах да се чудя дали има пилот в самолета си казах "абе тези хора за да управляват толкова активи най-вероятно са сериозни. Дай да им напиша 1 мейл". И така влезнах в новият им сайт, намерих мейл за връзка с инвеститорите и спретнах едно кратко и добронамерено мейлче от рода на "Здравейте, като ваш макар и дребен, но все пак акционер, бих желал да ми помогнете с информация откъде мога да видя материалите за предстоящото ОСА. Най-вече ме интересува часта с разпределяне на реализираната през 2018 г. печалба ". Отговор йог, а вече минаха 10-тина дни примерно. Наистина ми е странно и не го разбирам това. Как може компания, която управлява милиарди, която има хиляди акционери и още толкова служители да не може да намери 1 човек, който да отваря някакъв мейл 1 път седмично за 10 минути? Това не го казвам с ирония, наистина се чудя защо се прави и как е възможно.
                    имам някакво обяснение за мен защо се създаде настоящата ситуация и ще видя дали съм прав за пореден път...
                    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                      минаха 3 седмици след крайния законов срок за провеждане на ОСА и никой не си прави труда да каже две думи на акционерите какво става?

                      няма ли някой журналист да си свърши работата и да драсне два реда по темата?

                      няма ли КФН да вземе мерки?

                      няма ОСА, няма и отчет ........ има ли пилот в самолета?

                      не е препоръка...
                      Прав си и сега е момента да се похваля колко съм си наивен . Тъй като и аз започнах да се чудя дали има пилот в самолета си казах "абе тези хора за да управляват толкова активи най-вероятно са сериозни. Дай да им напиша 1 мейл". И така влезнах в новият им сайт, намерих мейл за връзка с инвеститорите и спретнах едно кратко и добронамерено мейлче от рода на "Здравейте, като ваш макар и дребен, но все пак акционер, бих желал да ми помогнете с информация откъде мога да видя материалите за предстоящото ОСА. Най-вече ме интересува часта с разпределяне на реализираната през 2018 г. печалба ". Отговор йог, а вече минаха 10-тина дни примерно. Наистина ми е странно и не го разбирам това. Как може компания, която управлява милиарди, която има хиляди акционери и още толкова служители да не може да намери 1 човек, който да отваря някакъв мейл 1 път седмично за 10 минути? Това не го казвам с ирония, наистина се чудя защо се прави и как е възможно.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • минаха 3 седмици след крайния законов срок за провеждане на ОСА и никой не си прави труда да каже две думи на акционерите какво става?

                        няма ли някой журналист да си свърши работата и да драсне два реда по темата?

                        няма ли КФН да вземе мерки?

                        няма ОСА, няма и отчет ........ има ли пилот в самолета?

                        не е препоръка...

                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                          меко казано тези приятели на ХИМ ли ще направят ОСА и от тях ли ще чакат евентуално дивидент акционерите тук?

                          минаха 3 седмици след крайния законов срок за провеждане на ОСА и никой не си прави труда да каже две думи на акционерите какво става?

                          как е възможно това?
                          За да може жабчетата-мушмороци, като теб, да пълнят темата с глупости.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                            меко казано тези приятели на ХИМ ли ще направят ОСА и от тях ли ще чакат евентуално дивидент акционерите тук?

                            минаха 3 седмици след крайния законов срок за провеждане на ОСА и никой не си прави труда да каже две думи на акционерите какво става?

                            как е възможно това?
                            Жабче, по постоянните ти писания излиза, ча си много притеснен от нещо, така ли е?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Еврохолд е новия собственик на активите на ЧЕЗ България ……… меко казано приятели на ХИМ
                              меко казано тези приятели на ХИМ ли ще направят ОСА и от тях ли ще чакат евентуално дивидент акционерите тук?

                              минаха 3 седмици след крайния законов срок за провеждане на ОСА и никой не си прави труда да каже две думи на акционерите какво става?

                              как е възможно това?
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Еврохолд е новия собственик на активите на ЧЕЗ България ……… меко казано приятели на ХИМ

                                Коментар

                                Working...
                                X