IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
    Има ли инфо за дивидент? Не мога да отворя файловете...
    Файловете в ТР се отварят с електронен подпис преди да са вписани. Като впишат поканата ще качат и допълнителните материали в x3news. Тогава ще се види, това което питаш....

    Коментар


    • Има ли инфо за дивидент? Не мога да отворя файловете...
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

        -1

        напротив ......... след вписването в ТР, и след уведомяване на БФБ, КФН и Депозитар ....... и след публикуване в държавен в-к + още някоя национална медия, и след като се уведомят акционерите чрез метода който е избран за уведомление (х3нюз.ком)........ едва след това материалите могат да се получат или на хартиен носител в централата, или да се изтеглят от интернет страницата на дружеството http://www.chimimport.bg/bg/za-investitori

        с две думи като идеш при караджата да искаш дневния ред ще ти кажат, че още ги нямат при тях материалите, а когато охраната получи въпросните материали преди това ще си ги видял тук =>
        http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=000627519

        ==========

        иначе познах датата на ОСА

        [ATTACH=CONFIG]n3487297[/ATTACH]

        Все си мисля, че е добре така да пишат вписането в ТР, а не обявяването.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Хайде стига хората очевидно направиха всичко за да запазят вашето доверие....така ще бъде и с дивидента споко....
          6.3
          7.2
          10
          вие суми изберете правилният отговор....
          и не мога да разбера кой сладур би продавал цкб перлата в короната на хим при реален ФФ 3 -4мил свободни акции и определено най добре представилата се банка пред ецб!
          И с какво точно са направили да запазят доверието:
          - Показаха, че не могат да си организират дори Общото събрание навреме. Как да очакваш, че могат да управляват "милиарден" холдинг?
          - Публични са колкото сергия на Женския пазар.

          Пак казвам - в момента дори не е важно колко е дивидентът. Излагат се постоянно. Не зачитат правила и закони. Те са над тези "дреболии".
          Last edited by конфуций; 17.07.2019, 09:50.

          Коментар


          • Акцията на празните надежди.Това е то тука.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              Хайде стига хората очевидно направиха всичко за да запазят вашето доверие....така ще бъде и с дивидента споко....
              6.3
              7.2
              10
              вие суми изберете правилният отговор....
              и не мога да разбера кой сладур би продавал цкб перлата в короната на хим при реален ФФ 3 -4мил свободни акции и определено най добре представилата се банка пред ецб!
              щом е обявено ОСА значи мажо вече знае какъв е резултата от стрес тестовете и също така мисля, че последната седмица офертите продава паднаха с 10 ст. ........ предната седмица бяха на 1,57 а днес вече продават на 1,46

              от нова година насам пиша, че дивидента ще е 6 ст., но след последните изпълнения около ОСА смятам, че дивидента ще е по-нисък, а е възможно и да няма дивидент...

              не е препоръка!!!
              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                Заявление Г1 20190716094431
                ДО
                АКЦИОНЕРИТЕ
                НА “ХИМИМПОРТ” АД
                ПОКАНА
                ЗА РЕДОВНО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИТЕ
                Управителният съвет на “ХИМИМПОРТ” АД, гр. София, на основание чл. 223,
                ал 1 от ТЗ и чл. 115 от ЗППЦК, свиква редовно /годишно/ Общо събрание на
                акционерите на “ХИМИМПОРТ” АД на 23 август 2019 г. от 17.00 часа, а при липса на
                кворум на тази дата - на 10 септември 2019 г. от 14.00 ч., в седалището на дружеството
                в гр. София, ул. “Стефан Караджа” № 2, при следния дневен ред:

                Писмените материали, свързани с дневния ред на общото събрание, поканата и
                образецът на пълномощно са на разположение на акционерите по седалището на
                дружеството на адрес: гр. София, ул. “Стефан Караджа” № 2, и могат да бъдат
                получени на хартиен носител всеки работен ден
                от 10.00 часа до 16.00 часа, считано от
                датата на обявяване
                на настоящата покана в Търговския регистър. Поканата заедно с
                писмените материали и образеца на пълномощно са публикувани в посочената по-горе
                интернет страницата на дружеството.

                =======

                Така написано излиза, че не се чака вписването ѝ. Т.е. при предното вече е трябвало да имат на адреса материалите.
                -1

                напротив ......... след вписването в ТР, и след уведомяване на БФБ, КФН и Депозитар ....... и след публикуване в държавен в-к + още някоя национална медия, и след като се уведомят акционерите чрез метода който е избран за уведомление (х3нюз.ком)........ едва след това материалите могат да се получат или на хартиен носител в централата, или да се изтеглят от интернет страницата на дружеството http://www.chimimport.bg/bg/za-investitori

                с две думи като идеш при караджата да искаш дневния ред ще ти кажат, че още ги нямат при тях материалите, а когато охраната получи въпросните материали преди това ще си ги видял тук =>
                http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=000627519

                ==========

                иначе познах датата на ОСА

                Click image for larger version

Name:	chim.jpg
Views:	1
Size:	52.5 КБ
ID:	3487297


                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Ами аз бих продал .......ако имах разбира се.Банката никога не е давала дивиденти и няма и да даде най-вероятно,продажба мисля че е немислимо да видим в обозримо бъдеще,как според теб ще се случат евентуално нещата в положителен аспект за нас.Ще направя една аналогия с Гагарин(от тях имам и не знам защо още ги държа),колкото миноритарите ще получат от текущите печалби на фирмата там , толкова и тук.......там поне си фантазираме че може някой ден да се продаде .Не ми скачайте.....аналогията е съпоставка на мажоритари не на основна дейност ,печалби и др.
                  Голяма тъпотия - бих продал; ама нямам

                  Гледай си Гагарина там и не ни мисли .

                  Иначе по същество не си заслужава да коментирам с човек ,който само си чеше езика.

                  но ако има някой да продава - няма да е лощо ,колкото по-ниско ... - толкова повече...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                    Хайде стига хората очевидно направиха всичко за да запазят вашето доверие....така ще бъде и с дивидента споко....
                    6.3
                    7.2
                    10
                    вие суми изберете правилният отговор....
                    и не мога да разбера кой сладур би продавал цкб перлата в короната на хим при реален ФФ 3 -4мил свободни акции и определено най добре представилата се банка пред ецб!
                    Ами аз бих продал .......ако имах разбира се.Банката никога не е давала дивиденти и няма и да даде най-вероятно,продажба мисля че е немислимо да видим в обозримо бъдеще,как според теб ще се случат евентуално нещата в положителен аспект за нас.Ще направя една аналогия с Гагарин(от тях имам и не знам защо още ги държа),колкото миноритарите ще получат от текущите печалби на фирмата там , толкова и тук.......там поне си фантазираме че може някой ден да се продаде .Не ми скачайте.....аналогията е съпоставка на мажоритари не на основна дейност ,печалби и др.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                      Някой има ли път към ул. Стефан Караджа 2 да каже колко е дивидента
                      Хайде стига хората очевидно направиха всичко за да запазят вашето доверие....така ще бъде и с дивидента споко....
                      6.3
                      7.2
                      10
                      вие суми изберете правилният отговор....
                      и не мога да разбера кой сладур би продавал цкб перлата в короната на хим при реален ФФ 3 -4мил свободни акции и определено най добре представилата се банка пред ецб!

                      Коментар


                      • Някой има ли път към ул. Стефан Караджа 2 да каже колко е дивидента

                        Коментар


                        • Заявление Г1 20190716094431

                          ДО
                          АКЦИОНЕРИТЕ
                          НА “ХИМИМПОРТ” АД
                          ПОКАНА
                          ЗА РЕДОВНО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИТЕ
                          Управителният съвет на “ХИМИМПОРТ” АД, гр. София, на основание чл. 223,
                          ал 1 от ТЗ и чл. 115 от ЗППЦК, свиква редовно /годишно/ Общо събрание на
                          акционерите на “ХИМИМПОРТ” АД на 23 август 2019 г. от 17.00 часа, а при липса на
                          кворум на тази дата - на 10 септември 2019 г. от 14.00 ч., в седалището на дружеството
                          в гр. София, ул. “Стефан Караджа” № 2, при следния дневен ред:



                          Писмените материали, свързани с дневния ред на общото събрание, поканата и
                          образецът на пълномощно са на разположение на акционерите по седалището на
                          дружеството на адрес: гр. София, ул. “Стефан Караджа” № 2, и могат да бъдат
                          получени на хартиен носител всеки работен ден от 10.00 часа до 16.00 часа, считано от
                          датата на обявяване
                          на настоящата покана в Търговския регистър. Поканата заедно с
                          писмените материали и образеца на пълномощно са публикувани в посочената по-горе
                          интернет страницата на дружеството.
                          Така написано излиза, че не се чака вписването ѝ. Т.е. при предното вече е трябвало да имат на адреса материалите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                            Сравнително добре изглеждаш.
                            Интересно ще бъде и други съфорумци да публикуват снимките си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Ми така де.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                                Според мен не трябваше да избързват, а да пуснат направо за второто
                                То за второто не се знае кога ще излезе, може директно догодина, с годишния... И все пак хубаво е, че печалбата е нагоре.
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X