IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    Полки-молки не се напрягай излишно. От миналото лято досега имам няколко успешни влизания и последващи продажби. Писал съм по кои позиции и даже съм пускал линкове от платформата ми. Например от ЦКБ излязох миналата седмица с всичко. В момента имам основно АЛБ на средна 39 ако броя дивидента още по-ниско ми пада и ХИМ на 1.73, другите позиции са ми под 10% от портфейла. Кажи ми ти какво си отиграл успешно скоро и какво имаш и след време ще видим кой какво е изкарал?
    Обещавам ти да пиша след като изляза и от 2те ми основни позиции. Един жокер: АЛБ ще продавам като влезе в Софикс след месец и нещо за ХИМ няма да кажа засега какви са ми намеренията...
    знаем те, знаем те всички дето четем форума ....... всяка седмици ни разправяш сладки приказки как вадиш минимум 30% без да се замисляш...

    интересното е, че веднъж не уцели в прогнозите си последните 2 години
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

      Албена май на 99процента(даже и повече) ще замени м+ц в софикс следващото ребалансиране.Въпроса е дали ще качи спекулативно нагоре или ще задържи близки до днешните нива ........много продавачи има май там
      Със сигурност влиза. Тапата на 42 свърши. Скоро 43, а при ребалансирането поне още 2-3кинта нагоре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Полки-молки не се напрягай излишно. От миналото лято досега имам няколко успешни влизания и последващи продажби. Писал съм по кои позиции и даже съм пускал линкове от платформата ми. Например от ЦКБ излязох миналата седмица с всичко. В момента имам основно АЛБ на средна 39 ако броя дивидента още по-ниско ми пада и ХИМ на 1.73, другите позиции са ми под 10% от портфейла. Кажи ми ти какво си отиграл успешно скоро и какво имаш и след време ще видим кой какво е изкарал?
        Обещавам ти да пиша след като изляза и от 2те ми основни позиции. Един жокер: АЛБ ще продавам като влезе в Софикс след месец и нещо за ХИМ няма да кажа засега какви са ми намеренията...
        Албена май на 99процента(даже и повече) ще замени м+ц в софикс следващото ребалансиране.Въпроса е дали ще качи спекулативно нагоре или ще задържи близки до днешните нива ........много продавачи има май там

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          на БФБ всички са като теб ........ средната им е по-ниска от настоящата...



          миналото лято пак същото пишеше ....... как есента си щял да броиш пилците ........ после зимата щеше да ги броиш пилците ......... после пролетта ....... после лятото всеки понеделник акцията потегляше ...... и сега пак есента ще броиш пилците...

          що не вземеш да се прекръстиш на "брояча"!?!?!? ...... мара-брояча или дона-брояча ..... как звучи само...
          Полки-молки не се напрягай излишно. От миналото лято досега имам няколко успешни влизания и последващи продажби. Писал съм по кои позиции и даже съм пускал линкове от платформата ми. Например от ЦКБ излязох миналата седмица с всичко. В момента имам основно АЛБ на средна 39 ако броя дивидента още по-ниско ми пада и ХИМ на 1.73, другите позиции са ми под 10% от портфейла. Кажи ми ти какво си отиграл успешно скоро и какво имаш и след време ще видим кой какво е изкарал?
          Обещавам ти да пиша след като изляза и от 2те ми основни позиции. Един жокер: АЛБ ще продавам като влезе в Софикс след месец и нещо за ХИМ няма да кажа засега какви са ми намеренията...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

            Средната ми е по-ниска от сегашната цена, а и дивидент ще взема.
            на БФБ всички са като теб ........ средната им е по-ниска от настоящата...

            Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

            Наесен ще броим пилците!
            миналото лято пак същото пишеше ....... как есента си щял да броиш пилците ........ после зимата щеше да ги броиш пилците ......... после пролетта ....... после лятото всеки понеделник акцията потегляше ...... и сега пак есента ще броиш пилците...

            що не вземеш да се прекръстиш на "брояча"!?!?!? ...... мара-брояча или дона-брояча ..... как звучи само...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              радвай се, че жабчетата още не са се усетили накъде отиват нещата ...... за сметка на това другия месец ще те залее море от акции на 1,75 .......... изчакай още 3 седмици ........ и без това 1,80 ще го гледаш през крив макарон още много понеделници...

              не е препоръка!!!
              Средната ми е по-ниска от сегашната цена, а и дивидент ще взема. Наесен ще броим пилците!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Прав си, няма никакви продавачи на хоризонта. Опитвам се да допълня под 1.75 ама никой ме дава. Появи ли се сериозен купувач, не ми се мисли......
                радвай се, че жабчетата още не са се усетили накъде отиват нещата ...... за сметка на това другия месец ще те залее море от акции на 1,75 .......... изчакай още 3 седмици ........ и без това 1,80 ще го гледаш през крив макарон още много понеделници...

                не е препоръка!!!
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Майката днес и тя нищо не е родила.Никакъв оборот .Това ще да е Флагмана на бфб .
                  Прав си, няма никакви продавачи на хоризонта. Опитвам се да допълня под 1.75 ама никой ме дава. Появи ли се сериозен купувач, не ми се мисли......

                  Коментар


                  • Майката днес и тя нищо не е родила.Никакъв оборот .Това ще да е Флагмана на бфб .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      идва нов понеделник и отново ще се напънеш да пробие 1,7 ....... нали?

                      напъвай ..... препоръка е...
                      Полки молки, напрегнат ми се струваш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        Още малко напън в понеделник и ще пробие.

                        Само гледай
                        идва нов понеделник и отново ще се напънеш да пробие 1,7 ....... нали?

                        напъвай ..... препоръка е...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Няма нужда да познаваме материята с тежкотоварните моторни средства!
                          Ако говорим за финансовите пазари положението е съвсем друго и всички виждаме кой е прав и кой крив....
                          Аз мисля че още не си убеден напълно в това което казваш.Посоката на пазара е надолу и все още не е променена.Приготви се да видиш спад на портфейла си за да го приемеш по-спокойно после.Това е приятелски съвет.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа

                            Когато човек не познава материята най-добре е да не спори иначе има опасност да се изложи.
                            Няма нужда да познаваме материята с тежкотоварните моторни средства!
                            Ако говорим за финансовите пазари положението е съвсем друго и всички виждаме кой е прав и кой крив....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              напъни се още малко, че до сега нищо не виждам ........ а и този понеделник ще си отиде...
                              Да се напъне ама да не стане беля

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Още малко напън в понеделник и ще пробие. После след гласуването на дивидента ще е следващия рязък ЪП

                                Само гледай
                                напъни се още малко, че до сега нищо не виждам ........ а и този понеделник ще си отиде...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X