IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    Жалка картинка..... нищо де пиша за последен път, защото троловете са си тролове и няма смисъл да им падаме на нивото:
    За АЛБ писах вече каква ми е стратегията!
    За ЧИМ само казвам, че продължавам да купувам под 1.75, последната седмица имам няколко сделки. Но поради обективни причини няма да казвам таргет и период (и досега никога не съм го правил! Ако съм казвал, че този или онзи понеделник ще скача е да си правя гаргара с троловете ). Ще напиша като си продам пакета, даже ще пусна скрийншотове от платформата ми. Дотогава спирам да пиша - за кеф на троловете: Вожда, полки-молки и т.н...… а съфорумците си преценявайте кой прав и кой крив...… отивам да пия узо с калмари и октоподи
    Младеж нещо ме бъркаш с тролове и прочие.Това,че не чуваш петела си е твой проблем.Като искаш продалжавай да купуваш и си загуби парите.Това си е твоя работа.Това,че все още бфб се държи и не се е изсипала стабилно,не значи,че опасноста се е разминала.Аз си спя спокойно с кеша в ръце,но за теб не съм сигурен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      Кажи в кой отбор играеш и с кой номер?
      Играе във филма "От глупав по-глупав"

      Коментар


      • Аз мисля че офертите отдясно/продава/ са поставени за да може да си купи който трябва понеже наближава ОСА и трябва да си реализира печалба. А може и повече!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Жалка картинка..... нищо де пиша за последен път, защото троловете са си тролове и няма смисъл да им падаме на нивото:
          За АЛБ писах вече каква ми е стратегията!
          За ЧИМ само казвам, че продължавам да купувам под 1.75, последната седмица имам няколко сделки. Но поради обективни причини няма да казвам таргет и период (и досега никога не съм го правил! Ако съм казвал, че този или онзи понеделник ще скача е да си правя гаргара с троловете ). Ще напиша като си продам пакета, даже ще пусна скрийншотове от платформата ми. Дотогава спирам да пиша - за кеф на троловете: Вожда, полки-молки и т.н...… а съфорумците си преценявайте кой прав и кой крив...… отивам да пия узо с калмари и октоподи
          Кажи в кой отбор играеш и с кой номер?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            фактите са, че колкото пъти пишеш за поскъпване и посочиш срок ....... цената поема в противоположната посока ........ и така е вече 2 години...

            превърна се в поредния трол...
            Жалка картинка..... нищо де пиша за последен път, защото троловете са си тролове и няма смисъл да им падаме на нивото:
            За АЛБ писах вече каква ми е стратегията!
            За ЧИМ само казвам, че продължавам да купувам под 1.75, последната седмица имам няколко сделки. Но поради обективни причини няма да казвам таргет и период (и досега никога не съм го правил! Ако съм казвал, че този или онзи понеделник ще скача е да си правя гаргара с троловете ). Ще напиша като си продам пакета, даже ще пусна скрийншотове от платформата ми. Дотогава спирам да пиша - за кеф на троловете: Вожда, полки-молки и т.н...… а съфорумците си преценявайте кой прав и кой крив...… отивам да пия узо с калмари и октоподи

            Коментар


            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
              Какви бяха тези Химимпорт?Познато ми звучи ,но не се сещам какви бяха
              Едни от малкото, които днес са на плюс. С краткото прозвище "флагмана"
              Една (сравнително нескъпа) артия в Софикс, раздаваща и дивиденти
              не е препоръка

              Коментар


              • Какви бяха тези Химимпорт?Познато ми звучи ,но не се сещам какви бяха

                Коментар


                • Заблуда е някой да очаква ръст тук и другаде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                    споко,въртя се,смятам,че е време за сериозен ръст
                    и ти ли го очакваш този мечтан ръст??? ........ имаше в тази тема две женички (мара и дона), и те чакаха всеки понеделник сериозни ръстове, но последно пренасочиха мераците си за есента

                    мислиш ли, че единственото необходимо условие за ръст е да си купиш акции и този ръст да се случи?

                    аз път очаквам пропадане в следващите 3 месеца и ще се възползвам от него

                    не е препоръка
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • споко,въртя се,смятам,че е време за сериозен ръст

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                        Тези дни купих малко.Хайде up.up...
                        то така ако ставаше ........ купил и бърза да продаде ......... за къде си се забързал? ........ първо трябва да се повъртиш на шиша...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          От общи приказки няма смисъл. Ясно е, че щом не отговаряш с факти, значи няма какво да сложиш на масата. Май се превърнах в поредния трол....
                          фактите са, че колкото пъти пишеш за поскъпване и посочиш срок ....... цената поема в противоположната посока ........ и така е вече 2 години...

                          превърна се в поредния трол...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Тези дни купих малко.Хайде up.up...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Със сигурност влиза. Тапата на 42 свърши. Скоро 43, а при ребалансирането поне още 2-3кинта нагоре.
                              Градус при влизането не мръдна и със стотинка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                                знаем те, знаем те всички дето четем форума ....... всяка седмици ни разправяш сладки приказки как вадиш минимум 30% без да се замисляш...

                                интересното е, че веднъж не уцели в прогнозите си последните 2 години
                                От общи приказки няма смисъл. Ясно е, че щом не отговаряш с факти, значи няма какво да сложиш на масата. Не се превръщай в поредния трол....
                                Last edited by X_Y; 15.08.2019, 08:47.

                                Коментар

                                Working...
                                X