IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде изчезнаха големите аскове от вчера?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Всички като си купят на евтино кой ще купува на скъпото.
      ами тези дето продават на сегашните цени те ще купуват на скъпото

      18 месеца ми пишехте кой щял да продава на сегашните цени ...... ами донори винаги се намират ........ и горе, и доле
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
        Сори исках да кажа че 330 трубва да стане Експат Софикс
        и това за кога го плануваш?

        ако експат-софикс-лонг струва 330 то в такъв случай Софикс трябва да показва 250 000 пункта

        ако експат-софикс-лонг струва 3,30 то в такъв случай Софикс трябва да показва 2500 пункта

        хайде пак помисли и се изкажи

        дай по-сериозно ...... ако можеш...
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Сори исках да кажа че 330 трубва да стане Експат Софикс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

            Така че СОФИКС требва да стане поне 330
            Дали 330 или 1330 кой каквото му трябва ще си го направи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Правилната посока е твърде разтегливо понятие след като и двата фонда са в ръцете на Никиту.
              Все пак първочално би трябвало да скочи щото дългият фонд е под 100.
              Така че СОФИКС требва да стане поне 330

              Коментар


              • Офертите продава доста оредяха...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                  То колелото като се завърти в правилната посока, мераклии ще има много.
                  Правилната посока е твърде разтегливо понятие след като и двата фонда са в ръцете на Никиту.
                  Все пак първочално би трябвало да скочи щото дългият фонд е под 100.
                  Last edited by Grosss; 17.10.2019, 14:27.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                    Всички като си купят на евтино кой ще купува на скъпото.
                    То колелото като се завърти в правилната посока, мераклии ще има много.

                    Коментар


                    • Всички като си купят на евтино кой ще купува на скъпото.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                        Тъкмо се надявах да си купя по-евтинко и на някого не му издържаха нервите.
                        Ами това е целта на играта тебе да прекарат а не ти тях и ми е чудно защо е още под 2 лв.

                        Коментар


                        • Тъкмо се надявах да си купя по-евтинко и на някого не му издържаха нервите.

                          Коментар


                          • Корадо пуснаха дивидента за 2019 а тук упорито си чакаме последния ден за да пуснат печалба за 2018...Добре че са в индекса за добро корп. управление... Радост!!!
                            Last edited by tony1975; 17.10.2019, 10:53.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Много купувачи много нещо надпреварата е бруталнаСамо не знам защо дневните обороти са смешни а цената не спира да падаНе знам дали си давате сметка колко сте смешни и жалки Хахахахаха…..
                              Много е просто: почти няма продавачи на маркета, а ние се опитваме/надпреварваме да купим последните евтини акции преди големия ЪП..... само смятай като платят дивидента, според мен половината поне ще се реинвестира тук....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Значи с теб се надпреварваме най-отгоре на бида и ни пълнят по малко..... и вчера и днес купих, но не ми е достатъчно все още. А пък на ЦКБ не мога да се доредя под 1.50 с нещо по-сериозно....
                                Много купувачи много нещо надпреварата е бруталнаСамо не знам защо дневните обороти са смешни а цената не спира да падаНе знам дали си давате сметка колко сте смешни и жалки Хахахахаха…..

                                Коментар

                                Working...
                                X