IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Зависи от гледната точка. Някои се молят за 60 ст. цена на акция, други за 60 ст. дивидент...
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      Според мен ще е броени дни преди цената да падне на 60ст.
      за какво и е да пада чак на 60 ст Индекса на Никиту тогава тряба на 40 да го смятаме,то ако ще играем само
      на погроми по-добре да я затварят борсата други да не се набутват.
      Last edited by Grosss; 31.10.2019, 08:48.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        Бе я да питам, според вас кога цената на артията ще стане осемдесе стинки...
        Според мен ще е броени дни преди цената да падне на 60ст.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Бе я да питам, според вас кога цената на артията ще стане осемдесе стинки...
          На кукуво льето

          Коментар


          • Бе я да питам, според вас кога цената на артията ще стане осемдесе стинки...
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • 1 174 385
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                Не позволяват да мислим..., а "съветват" за решения
                така, де ........ продали са 3 млн.акции, а не както долу съм писал "купили"

                то тук е все едно дали купуват или продават защото си е все тяхно

                п.п. продадените акции ще ги заменят пак с нещо свое

                Last edited by polki; 31.10.2019, 00:44.
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение


                  не казвам, че не си прав, но не мисля, че е европрепоръка факта, че ХИМ купува 3 млн.акции на Армеец ....... от кой са ги купили?

                  а на "ОМЕГА ФИНАНС" ООД ПРЕДИШНО НАИМЕНОВАНИЕ бе "ХИМИМПОРТ ФИНАНСИ" ЕООД

                  от единия джоб в другия ........ така както дълги години в групата се прехвърлят активи ........ и пасиви, де

                  не е препоръка ....... имам акции тук...

                  Не позволяват да мислим..., а "съветват" за решения

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    Застрахователите са се освободили,- по европрепоръки ще да е!

                    Aкции, придобити от дъщерни дружества, с право на глас

                    ЦКБ Груп АД (1 296 605) (1 296 605)

                    Омега Финанс ООД (2 725 000) -

                    ЗАД Армеец (236 007) (3 236 507)

                    ПОАД ЦКБ Сила (8 431 222) (7 970 107)

                    Транс Интеркар ЕАД (2 200) (2 200)

                    не казвам, че не си прав, но не мисля, че е европрепоръка факта, че ХИМ купува 3 млн.акции на Армеец ....... от кой са ги купили?

                    а на "ОМЕГА ФИНАНС" ООД ПРЕДИШНО НАИМЕНОВАНИЕ бе "ХИМИМПОРТ ФИНАНСИ" ЕООД

                    от единия джоб в другия ........ така както дълги години в групата се прехвърлят активи ........ и пасиви, де

                    не е препоръка ....... имам акции тук...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Застрахователите са се освободили,- по европрепоръки ще да е!

                      Aкции, придобити от дъщерни дружества, с право на глас ЦКБ Груп АД (1 296 605) (1 296 605) Омега Финанс ООД (2 725 000) - ЗАД Армеец (236 007) (3 236 507) ПОАД ЦКБ Сила (8 431 222) (7 970 107) Транс Интеркар ЕАД (2 200) (2 200)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Е не виждаш ли очевадното!?
                        Макар да искам нищо не виждам. След 2.4 ще прогледна, а кога ще стане 2.4 не се наемам да мечтая

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                          Тука станахте като секта ,като повторите нещо сто пъти ,дали ще стане истина а...Най-много да станете "заслужил инвеститор " в Инвестора под Никнейма .Не се заяждам ,даже имам голям % от портфейла си
                          Е не виждаш ли очевадното!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                            Обемите се вдигат на цени над 1.70. Време е за следващото ниво
                            Тука станахте като секта ,като повторите нещо сто пъти ,дали ще стане истина а...Най-много да станете "заслужил инвеститор " в Инвестора под Никнейма .Не се заяждам ,даже имам голям % от портфейла си

                            Коментар


                            • Обемите се вдигат на цени над 1.70. Време е за следващото ниво

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Виехте на умряло за дивидент, който да го реинвестирате в позицията а се Ви нема никъде.
                                Ми ние го реинвестирахме преди да дойде по сметките....туй ще е то

                                Коментар

                                Working...
                                X