IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

    къде ти е стопа
    за твоя стоп няма да питам ......... ако искаш сам си кажи

    кажи си, иване
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      средна цена на придобиване на пакета 1,65 .......... стопа е на -10% ......... да кажем 1,485
      не слагай стоп, ще баталясаш със стопа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

        къде ти е стопа
        средна цена на придобиване на пакета 1,65 .......... стопа е на -10% ......... да кажем 1,485
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
          днес ново 52-седмично дъно - 1,62
          къде ти е стопа

          Коментар


          • днес ново 52-седмично дъно - 1,62
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Ти да видиш!

              Коментар


              • И тук се усеща напрежение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  всъщност дивидента се базира на неконсолидираната печалба...
                  Напълно прав си Тони!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    всъщност дивидента се базира на неконсолидираната печалба...
                    Много умно..., т.е. ако на групово ниво се развива зле, и вероятността за бъдещи загуби и задължения към групата да нараснат, нямат значение, щом в исторически план (миналите трим.) дружеството майка е добре "счетоводно"?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MaseratiSUV Разгледай мнение

                      Шиханът какъв ли дивидент ще даде, с такъв ръст не печалбата
                      всъщност дивидента се базира на неконсолидираната печалба...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        няма какво да се връщаме назад ........ ти винаги си прав .......... гледай графиката и тя те подкрепя

                        онези които са купили преди 2 години на 1,66-1,67 и са взели 2 дивидента пак са на загуба защото дивидента не може да покрие инфлацията, а днес цената е 1,64-1,65

                        верно, че за тези 2 години някои много глупави са купили , продали и сега пак са купили, но те са частен случай
                        [ATTACH=CONFIG]n3521109[/ATTACH]
                        Шиханът какъв ли дивидент ще даде, с такъв ръст не печалбата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                          Глупави са много братТрол съм бил за това,че винаги им казвам истинатаНека се върнем две години назад и да видим кой е бил крив кой прав
                          няма какво да се връщаме назад ........ ти винаги си прав .......... гледай графиката и тя те подкрепя

                          онези които са купили преди 2 години на 1,66-1,67 и са взели 2 дивидента пак са на загуба защото дивидента не може да покрие инфлацията, а днес цената е 1,64-1,65

                          верно, че за тези 2 години някои много глупави са купили , продали и сега пак са купили, но те са частен случай
                          Click image for larger version

Name:	chim.jpg
Views:	1
Size:	80.0 КБ
ID:	3521109

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Хахаха!! Не се коси те и на мен така ми казват щото ги боли че им казвам истината.Само че моите пари са ми в кеш а техните в артии с неясно бъдеще.Разбирам ги че много е лошо като се прецакат от алчност.
                            Само малко да те поправя, бъдещето е ясно.

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              Глупави са много братТрол съм бил за това,че винаги им казвам истинатаНека се върнем две години назад и да видим кой е бил крив кой прав
                              Хахаха!! Не се коси те и на мен така ми казват щото ги боли че им казвам истината.Само че моите пари са ми в кеш а техните в артии с неясно бъдеще.Разбирам ги че много е лошо като се прецакат от алчност.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                                100 мил.годишна пачалба.
                                О, благодаря.
                                Това обаче поражда въпросът, а какво ги касае т.нар. акционери (донори) тази пичалба?

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X