IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



    когато хванеш Михаля и се научиш по чуждоземните борси те чакаме на нашата олимпийска борса за да ти приберем парите

    успех
    Хахахах...това ми хареса

    Коментар


    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

      Явно само аз не ги разбирам нещата и гоня Михаля по чуждоземните борси


      когато хванеш Михаля и се научиш по чуждоземните борси те чакаме на нашата олимпийска борса за да ти приберем парите

      успех
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        +1

        ne samo te ....... всички сме така на БФБ ......... обиколи и другите теми и ще разбереш, че съм прав
        Явно само аз не ги разбирам нещата и гоня Михаля по чуждоземните борси

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Да брат,най-вече Козлик и Мападона,тези корифеи на мисълта дето реинвестират дивидента и правят милиони само от дневните флуктуации на БФБ-то
          +1

          ne samo te ....... всички сме така на БФБ ......... обиколи и другите теми и ще разбереш, че съм прав
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            на БФБ никой не губи!!! ....... време е дори ти да разбереш, че тук всички печелят
            Да брат,най-вече Козлик и Мападона,тези корифеи на мисълта дето реинвестират дивидента и правят милиони само от дневните флуктуации на БФБ-то
            Last edited by strol; 04.12.2019, 19:54.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

              Защо я замесваш инфлацията в случая? За тези на депозит или в кеш тя не съществува ли?
              Дано само не се намери някой да обяснява за пропуснатите ползи в минало време. Примерно как ако тези пари били инвестирани в някоя бангладешка компания са щели да станат по 10.
              бъзикам го с тази инфлация понеже знам какъв ще е следващият му аргумент
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



                онези които са купили преди 2 години на 1,66-1,67 и са взели 2 дивидента пак са на загуба защото дивидента не може да покрие инфлацията, а днес цената е 1,64-1,65

                _______________
                Защо я замесваш инфлацията в случая? За тези на депозит или в кеш тя не съществува ли?
                Дано само не се намери някой да обяснява за пропуснатите ползи в минало време. Примерно как ако тези пари били инвестирани в някоя бангладешка компания са щели да станат по 10.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                  Добре,не са две години а е година и девет месецаМислиш ли ,че това променя общата картина и бъдещата перспектива Аз мисля НЕ Или пропуснатите ползи не ги броиш за загуби?
                  на БФБ никой не губи!!! ....... време е дори ти да разбереш, че тук всички печелят
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    ти пак ли с твоите 2 години се обяждаш ....... виж тук какво ти отговорих:


                    Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                    Глупави са много братТрол съм бил за това,че винаги им казвам истинатаНека се върнем две години назад и да видим кой е бил крив кой прав
                    _________

                    няма какво да се връщаме назад ........ ти винаги си прав .......... гледай графиката и тя те подкрепя

                    онези които са купили преди 2 години на 1,66-1,67 и са взели 2 дивидента пак са на загуба защото дивидента не може да покрие инфлацията, а днес цената е 1,64-1,65

                    верно, че за тези 2 години някои много глупави са купили , продали и сега пак са купили, но те са частен случай
                    [ATTACH=CONFIG]n3522256[/ATTACH]
                    _______________

                    избери си някакъв друг времеви период, че с тези 2 години не става
                    Добре,не са две години а е година и девет месецаМислиш ли ,че това променя общата картина и бъдещата перспектива Аз мисля НЕ Или пропуснатите ползи не ги броиш за загуби?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      днес ново дъно!!!
                      Да, взех още малко, утре пак

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Ти това нещо и преди две години ми го каза,но не аз станах за посмешище Така,че не, не се досещам Хахахахах…..След още две години пак ще ти се подигравам защото тогава цената ще е под левче
                        ти пак ли с твоите 2 години се обяждаш ....... виж тук какво ти отговорих:


                        Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                        Глупави са много братТрол съм бил за това,че винаги им казвам истинатаНека се върнем две години назад и да видим кой е бил крив кой прав
                        _________

                        няма какво да се връщаме назад ........ ти винаги си прав .......... гледай графиката и тя те подкрепя

                        онези които са купили преди 2 години на 1,66-1,67 и са взели 2 дивидента пак са на загуба защото дивидента не може да покрие инфлацията, а днес цената е 1,64-1,65

                        верно, че за тези 2 години някои много глупави са купили , продали и сега пак са купили, но те са частен случай
                        Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	74.4 КБ
ID:	3522256

                        _______________

                        избери си някакъв друг времеви период, че с тези 2 години не става
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                          Сигурно се досещаш, че много скоро ще ти се наложи да търпиш дълги подигравки...
                          Ти това нещо и преди две години ми го каза,но не аз станах за посмешище Така,че не, не се досещам Хахахахах…..След още две години пак ще ти се подигравам защото тогава цената ще е под левче
                          Last edited by strol; 04.12.2019, 18:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Ауууу тоя шит днес отново узрял
                            Като круша или дюля, хаххаа, Защо се бъзикаш с една от емблематичните акциЙ, индианецо, хахахах

                            Коментар


                            • Ауууу тоя шит днес отново узрял

                              Коментар


                              • Браво на инвеститорите на хим с 5 акции направо ме отказахте .....да гледам тази позиция а какви рефрени за купуване бяха....

                                Коментар

                                Working...
                                X