IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Аз не можах да разбера защо Доверие като записваха Експат чрез акции, те минаваха през борсата, а сега явно са им ги върнали на другия пазар?
    Нали им върнаха кошница от акции, в момента е възможно още нищо да не е минало реално на пазар. Като им даваха, им даваха кеш и Експат купуваха де на пазар де пакети от някъде.

    Коментар


    • Аз не можах да разбера защо ПФ като записваха Експат чрез акции, те минаваха през борсата, а сега явно са им ги върнали на другия пазар?
      Last edited by 15%; 16.12.2019, 14:32.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

        Цената не е лоша в момента и купувачи ще има. Въпроса е продавача един ли е и как мисли да ръси. Така си мисля аз.
        ами явно пакета дошъл в ПФ Доверие от Експат се пазари за без пари - банката им е с рекордна печалба, айде мола ва, покажете се вече!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

          Цената не е лоша в момента и купувачи ще има. Въпроса е продавача един ли е и как мисли да ръси. Така си мисля аз.
          Аз пък си мисля каква му е печалбата (ако има такъв).
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            1.5x ?!?!
            Тук до къде ще смъкват гащите?
            Цената не е лоша в момента и купувачи ще има. Въпроса е продавача един ли е и как мисли да ръси. Така си мисля аз.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              1.5x ?!?!
              Тук до къде ще смъкват гащите?
              strol веднага ще обясни...
              The strongest stand last.

              Коментар


              • 1.5x ?!?!
                Тук до къде ще смъкват гащите?

                Коментар


                • Сигурен съм, че дори каратистите-съветници на Шихана ще го светнат в някакъв момент, че представянето на флагмана му Химимпорт му влияе лошо на репутацията.... В някакъв момент дори може да го посъветват да направи бай-бек и да даде безплатни акции на директорите си или пък кол опция на тънки цени на упражняване....

                  Коментар


                  • Цените на ХИМ и ЦКБ пак са на път да се изравнят.Тук всякакви селски номера се използват.
                    Last edited by Grosss; 11.12.2019, 15:01.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                      още не им се вярва,че при повечето артии ще се тестват дъната от 2012г.Смятам,че скоро пак ще гледаме филма "300" от Софикс-Голдуин-Майер
                      Ако искат да вярват.Всеки сам си избира как да загуби парите си.Борсата е много лесен вариант да се занулят хора които още вярват в дядо Коледа Аз понеже виждам развитието на нещата малко по-напред съм кеширал и сега спя спокойно,а след няколко дена заминавам за Южна Америка на едно прекрасно и екзотично място.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Хахахаха...голям калмук си
                        Ти така ли го разбра?
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          Всяка сутрин се показват едни 20 - 25 к /ask/ и след това се скриват.
                          Хахахаха...голям калмук си

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            В аукцион офертите тип айсберг се показват с целия си обем колега.. Няма конспирация ;)
                            Не твърдя нищо такова.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Всяка сутрин се показват едни 20 - 25 к /ask/ и след това се скриват.
                              В аукцион офертите тип айсберг се показват с целия си обем колега.. Няма конспирация

                              Коментар


                              • Всяка сутрин се показват едни 20 - 25 к /ask/ и след това се скриват.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X