IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

    Алигаторът я вдигна до едно ниво и тя си продължи до 2,6лв без него.
    алигатора имаше покупки и на 2,60 ....... разбира се не толкова колкото на 2,30 например ......... никой не е купил толкова акции на 2,30 колкото алигатора купи преди 2 години ...... после крепеше акцията по целия път надолу докато акцията не се върна там от където я взе

    понеже съм скромен ще си позволя да напомня, че това съм го писал в темата година преди това да се случи

    Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

    Той ще влезе пак, ...............когато види смисъл.
    в момента коментирам единствено думите на "колегата строл", че алигатора е умен и търпелив ..... и превеждам пример ...... иначе нямам представа кой кога ще влиза и излиза
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      пак си прав ........ алигатора е умен и търпелив ...... и аз съм на същото мнение

      декември 2017 алигатора тръгна от 1,75 и след по-малко от 2 месеца закара цената на 2,60 .......... и след това цяла година подпираше цената и тя плавно се спихваше пак до 1,75 където я остави да продължи без неговата намеса

      много търпение се иска за да държиш изкъсо акцията цели 18 месеца ......... това само показва и колко е умен

      и каква е тази работа ........ на 2,60 купуваше, а сега на 1,60 се чуди какво да прави ....... дейбъ и алигатора, дъ дейбъ ....... да си я беше оставил акцията свободно да си намери дъното вместо да крепи 15 месеца на коча висулките

      няма нищо, де ........ и алигатора сам разбра, че срещу вятъра не се чишка
      За мен нещата стоят по друг начин....
      ССВ там е проблема....след стрес тестовете не може да я остави под 1,4 -1,45 и там е яка подкрепа а нагоре над цената на ХИМ .... а Хим на колко да го пусне.....нито да го вдига ,нито да го пусне сега под 1,4 ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        пак си прав ........ алигатора е умен и търпелив ...... и аз съм на същото мнение

        декември 2017 алигатора тръгна от 1,75 и след по-малко от 2 месеца закара цената на 2,60 .......... и след това цяла година подпираше цената и тя плавно се спихваше пак до 1,75 където я остави да продължи без неговата намеса

        много търпение се иска за да държиш изкъсо акцията цели 18 месеца ......... това само показва и колко е умен

        и каква е тази работа ........ на 2,60 купуваше, а сега на 1,60 се чуди какво да прави ....... дейбъ и алигатора, дъ дейбъ ....... да си я беше оставил акцията свободно да си намери дъното вместо да крепи 15 месеца на коча висулките

        няма нищо, де ........ и алигатора сам разбра, че срещу вятъра не се чишка
        Алигаторът я вдигна до едно ниво и тя си продължи до 2,6лв без него.Той ще влезе пак, ...............когато види смисъл.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

          Ще бъде в играта някога,но не и сега

          Той за разлика от повечето аматьорчета тук е умен и търпелив
          пак си прав ........ алигатора е умен и търпелив ...... и аз съм на същото мнение

          декември 2017 алигатора тръгна от 1,75 и след по-малко от 2 месеца закара цената на 2,60 .......... и след това цяла година подпираше цената и тя плавно се спихваше пак до 1,75 където я остави да продължи без неговата намеса

          много търпение се иска за да държиш изкъсо акцията цели 18 месеца ......... това само показва и колко е умен

          и каква е тази работа ........ на 2,60 купуваше, а сега на 1,60 се чуди какво да прави ....... дейбъ и алигатора, дъ дейбъ ....... да си я беше оставил акцията свободно да си намери дъното вместо да крепи 15 месеца на коча висулките

          няма нищо, де ........ и алигатора сам разбра, че срещу вятъра не се чишка
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            явно нямам и затова питам ........ щом знаеш ...... кажи!!!
            Мисля,че много добре знаешЗнаеш и какво ще се случи когато бита се понапомпа още малко

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Ако си имаш лаф с някой мениджърче на ПФ Доверие, то може да ти каже
              явно нямам и затова питам ........ щом знаеш ...... кажи!!!
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Брех маама му стара,красота на бидовете!!!!!Алигатор ли ,извънземен ли май се задава як кеч.
                Last edited by Grosss; 09.01.2020, 11:51.

                Коментар


                • Фри флоутът показва, че е в играта.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    някой от продавачите да каже дали алигатора е пак в играта
                    ъфффф кой е алигатора ?..............батко ли?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      някой от продавачите да каже дали алигатора е пак в играта
                      Ще бъде в играта някога,но не и сегаТой за разлика от повечето аматьорчета тук е умен и търпелив







                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        някой от продавачите да каже дали алигатора е пак в играта
                        Ако си имаш лаф с някой мениджърче на ПФ Доверие, то може да ти каже

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                          Алигатора???
                          някой от продавачите да каже дали алигатора е пак в играта
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                            Колкото може каза потребителя
                            Такова можене всяка леля на пазара знае...
                            М.... . ш..... ..й.о!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                              https://www.youtube.com/watch?v=gUhtvVPqE-s
                              Ето тези двамата са лакони
                              Вече съм 10 бона напред, утре ще станат 15.... а ти гледай филми....
                              Last edited by X_Y; 09.01.2020, 08:37.

                              Коментар


                              • Харесвам този филм..

                                Коментар

                                Working...
                                X