IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    Само ако направят сплит някога.....
    Че те от двайс лева стигнаха до тук без сплит...
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Че то отдавна са минали 1.70, стара ти е информацията.
      Сега целта е да премине 1.50, може и другата седмица.

      Само ако направят сплит някога.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Със сигурност ще мине 1.70 другата седмица Но по-важното е да мине пакета на Доверие, който вече е преполовен..... тогава ще видите що е то Шихан вълна
        Че то отдавна са минали 1.70, стара ти е информацията.
        Сега целта е да премине 1.50, може и другата седмица.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
          Че каква да е тази шикан вълна че да не може да преодолее некво пакетче
          Е преди това и други по-малки минаха..... важното е, че в момента са в по-добри ръце...... и бруталното рали предстои!
          Last edited by mapadona; 11.01.2020, 11:26.

          Коментар


          • Че каква да е тази шикан вълна че да не може да преодолее некво пакетче

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
              Monday 1.72.....
              Със сигурност ще мине 1.70 другата седмица Но по-важното е да мине пакета на Доверие, който вече е преполовен..... тогава ще видите що е то Шихан вълна

              Коментар


              • Monday 1.72.....
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Може щото гледам ЦКБ то пак напъва да скъса синджира.
                  И двете акции не заслужават да стоят на тези нива. ЦКБ показва страхотни резултати. Дано в края на месеца да видим ръстове в отчетите. Предполагам след Март тук ще можем да даваме предположения за дивидент?
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                    Може и да значи край на промоциите. Времето ще покаже.
                    Може щото гледам ЦКБ то пак напъва да скъса синджира.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Пазарът днес с тоя нисък оборот за какво говори ,че не искат да продават или не искат да купуват?
                      Може и да значи край на промоциите. Времето ще покаже.
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                        Ще бъде в играта някога,но не и сегаТой за разлика от повечето аматьорчета тук е умен и търпелив






                        Уффф, и ти ли взе да разбираш от алигатори.
                        Ти да не си детето на Дънди Крокодила.
                        Малкият маверик-крокодилчето.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Пазарът днес с тоя нисък оборот за какво говори ,че не искат да продават или не искат да купуват?
                          Тарикатите чакат на 2-3ст. надолу, надяват се да пуснат от пакета до 1,60.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

                            За последните поне 5 сесии не е търгувал. Това дали е добър знак или е само Коледна ваканция?
                            Пазарът днес с тоя нисък оборот за какво говори ,че не искат да продават или не искат да купуват?

                            Коментар


                            • Уважаеми цаци, шарани и кефали....
                              Може ли да спрете да се правите на шамани и да тълкувате, анализирате, коментирате и даже да съветвате "алигатора"....
                              Гледайте играта и когато решите, че си струва да се купи или продаде, го правете....
                              Пиша от личен опит, а не само за да се дърлям....В един момент цената ми се вижда добра - купувам, тя пада - пак купувам и така докато нацеля някакво дъно...Като тръгне нагоре пак купувам и следя средната цена...като я мине с 10 % продавам по малко.
                              В момента две от позициите ми са на печалба и една на загуба( все още голяма - ако скочи 3 пъти по 15 %, ще съм доволен)
                              Засега нищо не ми се продава...
                              Успех и късмет !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                За мен нещата стоят по друг начин....
                                ССВ там е проблема....след стрес тестовете не може да я остави под 1,4 -1,45 и там е яка подкрепа а нагоре над цената на ХИМ .... а Хим на колко да го пусне.....нито да го вдига ,нито да го пусне сега под 1,4 ..
                                в 90% от случаите не разбирам каква теза изказваш в постовете ти ...... с просто око е видно, че не съм на твоето високо ниво...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X