IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Как ще си продам останалите на печалба сега ,защото другия начин е отчета на ксерокса от 10 години , а не на къси към 1,4 след месеци ......... ако това е начина......
    никога не съм вярвал в ХИМ като Каръка .....
    да питат Руснаците в Зрънчо и Гърците в ХИМ ...още ближат рани.....аз на малко се радвам , правя пари за пица ,много пици......
    Орозов помниш ли какви ги пишеше за тримата ....
    Да им се чуди човек на руснаците,що не го купят това дружество и без това е 20 пъти обезценено пък и зърненият бизнес е приорететен за
    държавата?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      Как ще си продам останалите на печалба сега ,защото другия начин е отчета на ксерокса от 10 години , а не на къси към 1,4 след месеци ......... ако това е начина......
      никога не съм вярвал в ХИМ като Каръка .....
      да питат Руснаците в Зрънчо и Гърците в ХИМ ...още ближат рани.....аз на малко се радвам , правя пари за пица ,много пици......
      Орозов помниш ли какви ги пишеше за тримата ....
      Монти кажи кво пиеш, бре Човек...?
      Искам да постигна твоето съвършенство на изказа....Ий така, да си говоря и пиша и никой шеф да не разбере какво искам да кажа....
      А аз се мъча кът грешен дявол да обясня един проблем с две изречения и да дам решение с още едно...За да му е лесно на шефа....
      Кът се замислих сега - ти си вероятно Голям шеф....
      Last edited by 4i40; 25.01.2020, 19:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
        След този коментар, понеделник слагам ордер купува
        Как ще си продам останалите на печалба сега ,защото другия начин е отчета на ксерокса от 10 години , а не на къси към 1,4 след месеци ......... ако това е начина......
        никога не съм вярвал в ХИМ като Каръка .....
        да питат Руснаците в Зрънчо и Гърците в ХИМ ...още ближат рани.....аз на малко се радвам , правя пари за пица ,много пици......
        Орозов помниш ли какви ги пишеше за тримата ....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
          Ееее, да чакам до 3,40 е много дълго
          Имах предвид когато се откаже от позицията,щото ми се струва че ако върне още малко така ще направи

          Коментар


          • Ееее, да чакам до 3,40 е много дълго

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
              След този коментар, понеделник слагам ордер купува
              Изчакай да продаде и тогава смело слагай ордера,все още е оптимист по позицията

              Коментар


              • След този коментар, понеделник слагам ордер купува

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  имам малко повече отколкото бях решил, че ще имам ....... нямам продажби на акции на ХИМ последните месеци...

                  целта пред акцията си остава 3,60 ....... не виждам какво може да се е променило? ...... нали никой не си мисли, че пътя е само нагоре и няма да има корекцийки
                  Имаше ентусиазъм и къс фонд ,Мислех че ще издуят ХИМ поне до 1,80 и оттам ще го сринат за да печелят а и аз да помогна тук и в още няколко позиции с къси акции при високи стойности...
                  Грешка , требваше да бягам на 1,70-1,72 от 1,63- 1,65 , е не всичките ,40 % останаха на тези цени с цел по късно да маневрирам...
                  Всичкото ни е по български и шорт фонда и той.....
                  А ти чакай месец май да влезеш качествено с двата крака ...в блатото.
                  Сега се чака имагинерни стойности и величини да ви решат проблема...., като Алигатора и малкия мук....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                    Не разбрах като нямащ ли звучиш?
                    А прогнозата за 3.60 остава ли?
                    имам малко повече отколкото бях решил, че ще имам ....... нямам продажби на акции на ХИМ последните месеци...

                    целта пред акцията си остава 3,60 ....... не виждам какво може да се е променило? ...... нали никой не си мисли, че пътя е само нагоре и няма да има корекцийки
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      koe пак не разбра?
                      Не разбрах като нямащ ли звучиш?
                      А прогнозата за 3.60 остава ли?
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                        А твоя пакет на друга посока ли ще движи?
                        koe пак не разбра?
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          тук като видях, че мисирката влезна на 1,70 и ми стана ясно накъде тръгва цената...
                          А твоя пакет на друга посока ли ще движи?
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение
                            Как е пичове?Расте ли артията?Защото в последно време не я следя много Хахахахах…...
                            тук като видях, че мисирката влезна на 1,70 и ми стана ясно накъде тръгва цената...
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                              В понеделник друг алигатор ще търси пари да лапа ама ядец.
                              кой понеделник?
                              Last edited by Andi11; 24.01.2020, 19:53.
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Как е пичове?Расте ли артията?Защото в последно време не я следя много Хахахахах…...

                                Коментар

                                Working...
                                X