IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Моите прогнози за тази акция са, че няма да има дивидент и цена в края на годината 1,10 лв.

    Имам и не мисля да продавам.
    Дивидент ще има, бас на черно джони?

    Коментар


    • Моите прогнози за тази акция са, че на следващото ОСА няма да има дивидент и цената в края на годината ще бъде 1,10 лв.

      Имам и не мисля да продавам.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

        Купих и тази не само миналата година - И не съжалявам и не мрънкям като Здравко

        Здравко ако е убеден в правотата на инвестицията си не виждам какво го притеснява - Ако цената падне ще има възможност да си купи на още по добра цена както аз ще направя с имотите

        Не виждам драма но нека да не им батисваме на хората темта - Модератора нека да трие
        Аз не видях Здравко да мрънка, по скоро ти търсишс кого да се заяждаш.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Крушке, това което ни се стовари никой не може да го предвиди. От около година всички по борсите очакват криза и спад на котировките, но не вярвам някой да е очаквал дау да падне с 10К пункта за седмица. Ситуацията си е форсмажор от където и да я погледнеш.
          Ти понеже твърдиш, че много ги разбираш нещата, що купи апартамента мин. година, а не изчака с една за да спечелиш. От дистанцията на времето най-лесно се говори.
          Купих и тази не само миналата година - И не съжалявам и не мрънкям като Здравко

          Здравко ако е убеден в правотата на инвестицията си не виждам какво го притеснява - Ако цената падне ще има възможност да си купи на още по добра цена както аз ще направя с имотите

          Не виждам драма но нека да не им батисваме на хората темта - Модератора нека да трие

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

            Това че търгуваш от 20 години и пак те хванаха неподготвен не мисля че е повод за хвалене ама ти си знаеш


            Крушке, това което ни се стовари никой не може да го предвиди. От около година всички по борсите очакват криза и спад на котировките, но не вярвам някой да е очаквал дау да падне с 10К пункта за седмица. Ситуацията си е форсмажор от където и да я погледнеш.
            Ти понеже твърдиш, че много ги разбираш нещата, що купи апартамента мин. година, а не изчака с една за да спечелиш. От дистанцията на времето най-лесно се говори.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Това ми е достатъчно, нямам повече въпроси ! Нямащите акции се появиха във форума да обясняват на имащите колко зле щяло да става ! Когато започнеш да носиш отговорност за собствените си пари и инвестиции тогава давайте съвети и мнение, иначе просто олеквате ! Справка за моите акции няма да ти давам, портфейла си съм публикувал неведнъж тук ! Само ще ти кажа, че търгувам на БФБ близо 20 години !
              Това че търгуваш от 20 години и пак те хванаха неподготвен не мисля че е повод за хвалене ама ти си знаеш



              Коментар


              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                Нямам акции, но пък и твоите не сме ги виждали

                Криза с криза не си прилича ама аз такава дето дъното да е дошло след 1 месец не съм виждал, а ти като мислиш че вчера е било дъното спокойно може да купуваш
                Това ми е достатъчно, нямам повече въпроси ! Нямащите акции се появиха във форума да обясняват на имащите колко зле щяло да става ! Когато започнеш да носиш отговорност за собствените си пари и инвестиции тогава давайте съвети и мнение, иначе просто олеквате ! Справка за моите акции няма да ти давам, портфейла си съм публикувал неведнъж тук ! Само ще ти кажа, че търгувам на БФБ близо 20 години !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                  понеже пишем в темата за ХИМ ..... най-логично е да предполагаме на каква цена ще се търгува ХИМ ........ иначе току-що с майк от флорида точно за софикс 300 се обзаложихме виртуално, но срока е за края на годината, а докато с теб баса е за септември...
                  Така да бъде, нека да не разводняваме повече темата

                  Само да вметна че в края на година дъртият ще е по висок от колкото в края на септември не знам до колко това ще помогне на Софикса че ние при качването сме със забавени реакции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    А, да те питам акции имаш ли, имал ли си ? Мнение всеки лесно може да изразява ! Прави ми впечатление, че тук от скоро се появихте няколко човека, които ни обяснявате колко зле щяло да става ! Интересно защо точно сега се появихте ? И нека ти кажа ако не си имал никога акции, че цените им в повечето случаи отразяват бъдещи резултати и очаквания ! Затова и първо падат борсите, а в реалната икономика нещата се отразяват и виждат след няколко месеца ! Като фалират фирми други ще дойдат на тяхно място ! Активите се обезценяват, но не се губят ! По време на кризи са златните възможности да се придобиват активи на смешно ниски цени !
                    Нямам акции, но пък и твоите не сме ги виждали

                    Криза с криза не си прилича ама аз такава дето дъното да е дошло след 1 месец не съм виждал, а ти като мислиш че вчера е било дъното спокойно може да купуваш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      Специално за полки и портиера lobos: Бруталното рали тепърва предстои.
                      +1

                      всеки знае какво прави ...... важното е след време да е доволен от играта си...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                        Полки не съм конкретизирал фирма, но щом искаш нека и така да го проследиме

                        Въпреки че може би по реално ще е Софикс под 300 защото от една фирма не могат да се правят генерални заключения - Някои фирми даже си мисля че ще отидат на + спрямо днешна дата
                        понеже пишем в темата за ХИМ ..... най-логично е да предполагаме на каква цена ще се търгува ХИМ ........ иначе току-що с майк от флорида точно за софикс 300 се обзаложихме виртуално, но срока е за края на годината, а докато с теб баса е за септември...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Грпа ми е най малкото притеснение все още съм на мнение че се преекспонира и че щетите от мерките срещу него ще са многократно по големи от щетите от самият грип

                          В съзнателният ми живот съм преживял всички кризи от 90-та насам и тази ще я преживеем, но някой да се заблуждава че сме в най тежката част на кризата при положение че тя едва започва е смехотворно

                          В момента безработицата е все още ниска - Ипотектие се плащат - Фирмите не са фалирали
                          След няколко месеца всичко това ще е факт и ще видиш че притесненията които имаш в момента са били нищожни
                          А, да те питам акции имаш ли, имал ли си ? Мнение всеки лесно може да изразява ! Прави ми впечатление, че тук от скоро се появихте няколко човека, които ни обяснявате колко зле щяло да става ! Интересно защо точно сега се появихте ? И нека ти кажа ако не си имал никога акции, че цените им в повечето случаи отразяват бъдещи резултати и очаквания ! Затова и първо падат борсите, а в реалната икономика нещата се отразяват и виждат след няколко месеца ! Като фалират фирми други ще дойдат на тяхно място ! Активите се обезценяват, но не се губят ! По време на кризи са златните възможности да се придобиват активи на смешно ниски цени !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            няма за какво да си посипваш главата ....... ако познаеш и аз няма да ти сложа златна корона...

                            ти каза -50% през септември или 40-45 ст. за ХИМ ...... аз ще кажа, че септември ще е +50% за един ХИМ или 1,20-1,40

                            да видим какво следва...
                            Полки не съм конкретизирал фирма, но щом искаш нека и така да го проследиме

                            Въпреки че може би по реално ще е Софикс под 300 защото от една фирма не могат да се правят генерални заключения - Някои фирми даже си мисля че ще отидат на + спрямо днешна дата

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              И кой ви е най големия страх след днешния и следващите дни ? Страх ви е да не изчезнем и се затрием всички ли ? Хайде малко по сериозно ! И след днешния и след утрешния ден пак ще има следващ ден и пак слънцето ще огрее ! Живота няма да свърши след днес и утре ! Аз почвам да се чудя на някои хора тук във форума криза никога ли не са преживявали ! Кризите минават и отминават, но живота не спира, разберете го това !
                              Грпа ми е най малкото притеснение все още съм на мнение че се преекспонира и че щетите от мерките срещу него ще са многократно по големи от щетите от самият грип

                              В съзнателният ми живот съм преживял всички кризи от 90-та насам и тази ще я преживеем, но някой да се заблуждава че сме в най тежката част на кризата при положение че тя едва започва е смехотворно

                              В момента безработицата е все още ниска - Ипотектие се плащат - Фирмите не са фалирали
                              След няколко месеца всичко това ще е факт и ще видиш че притесненията които имаш в момента са били нищожни
                              Last edited by ledosvetlenie; 24.03.2020, 18:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                                Специално за полки и портиера lobos: Бруталното рали тепърва предстои.
                                Ти нали продаде днес
                                Пак ще купуваш по върховете
                                Не я научи таз игра ...

                                Коментар

                                Working...
                                X