IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

    а, какво стана?!? не каза ли преди няколко дена, преди аукциона,че ще чакаш 3+ ?
    Казах, но прецених че 2.80+ ми е ОК. Не очаквах Доверие на 3.20 и прецених, че трябва да заменя ПИБ за Доверие. Не ми се вкарваше свеж кеш точно сега, а и имам и други проекти извън БФБ дето може да потрябва.... купувам и по други позиции на БФБ, но засега не казвам, че съм още в началото на инвестициите там.... лека нощ и приятен уикенд!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      а, какво стана?!? не каза ли преди няколко дена, преди аукциона,че ще чакаш 3+ ?
      Петьо про чети Уолстрийт , там ще научиш за случайно изпуснати забравени листчета или бележки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Имам над 60т. ЦКБ и мисля че е супер подценена. Не продавам под 1.50 и 1 акция!!!
        Аз нямам но съм съгласен че е подценена ,жалкото е че БХ съсипа всичко и изгони и последният чужденец на БФБ .Та затова съм и на вън тук имам по скоро колкото да хвърлям по едно око на БФБ но развитие няма .
        Дори при Пиб наляха държавни пари за да не ги наливат на пожар при една втора вълна от COVID-19
        Не се знае дали БХ ще е тогава на власт за да може да помогне ...така си мисля аз

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Добри акции и аз ги имам доволно, но Трейса ми е фаворит. От ПИБ излязох днес с 15 т. Там не пипам повече....
          а, какво стана?!? не каза ли преди няколко дена, преди аукциона,че ще чакаш 3+ ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Пиб би трябвало да под цената на Цкб мое мнение
            Имам над 60т. ЦКБ и мисля че е супер подценена. Не продавам под 1.50 и 1 акция!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Добри акции и аз ги имам доволно, но Трейса ми е фаворит. От ПИБ излязох днес с 15 т. Там не пипам повече....
              Пиб би трябвало да под цената на Цкб мое мнение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                На БФБ казал съм имам Хим и Дох .
                Но да ти кажа не си заслужава скука си е
                Добри акции и аз ги имам доволно, но Трейса ми е фаворит. От ПИБ излязох днес с 15 т. Там не пипам повече....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                  Чак не е за вярване. А ако не отгатнеш ( пак ) и след понеделник си остане всичко така? Що не каза преди месец за "пакета" и за "търсенето".
                  Честно да ти кажа исках да взема поне 30-40т но не успях. Но животът понякога е несправедлив..... но имам достатъчно акции... все пак лакомията се води порок, нали така

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                    Да, повече от 1 мес около 150-160т си търсеха нов/и собственик/ци и накрая си ги намериха
                    Чак не е за вярване. А ако не отгатнеш ( пак ) и след понеделник си остане всичко така? Що не каза преди месец за "пакета" и за "търсенето".
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Взех днес още 8т..... доволен съм. А ти какво търгуваш?
                      На БФБ казал съм имам Хим и Дох .
                      Но да ти кажа не си заслужава скука си е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Да, повече от 1 мес около 150-160т си търсеха нов/и собственик/ци и накрая си ги намериха
                        чакате ли и друг или вече сме готови за път?

                        Коментар


                        • На мен друго ми е интересно, нищо не се чува за Хима, много тихо. Как се развиват, как ще се развиват. Банката добре, застрахователно и пенсионно. Друго? Как са там на редицата с матрьошките - виждаме има долювбвани и недолюбвани. Как ще са в Еврозоната? Въпроси много, отчет за първо тримесечие още май не сме видяли?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Ти и при ДОХ чака да мине пакета на 3.50 и там ги прибра и сега кво стана на 3.20 друг мина
                            Взех днес още 8т на 3.20.... доволен съм. А ти какво търгуваш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Да, повече от 1 мес около 150-160т си търсеха нов/и собственик/ци и накрая си ги намериха
                              Ти и при ДОХ чака да мине пакета на 3.50 и там ги прибра и сега кво стана на 3.20 друг мина

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                                чакали сте пакет?
                                Да, повече от 1 мес около 150-160т си търсеха нов/и собственик/ци и накрая си ги намериха

                                Коментар

                                Working...
                                X