IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако дивидента се запази

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Ташуне, един лев е идеална цена за пазаруване при положение, че дивидента се запази ! Така, че нищо фатално няма да се случи ако се върне там !
      Нищо освен че аз ще спечеля басовете .А и не ме интересува кой ще печели или губи.Аз нямам акции на БФБ и не мисля и да влизам повече на нея.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Хайде скоро отново на 1 лв че имам басчета да печеля.Някой бяха готови да се хващат на по 1000 лв си спомням .
        Ташуне, един лев е идеална цена за пазаруване при положение, че дивидента се запази ! Така, че нищо фатално няма да се случи ако се върне там !

        Коментар


        • Хайде скоро отново на 1 лв че имам басчета да печеля.Някой бяха готови да се хващат на по 1000 лв си спомням .

          Коментар


          • оле, оле - какво става отдясно?

            Коментар


            • Чакаме Буда Методиев Борисов да определи цена, че да започнем за купуваме. Той най - добре знае колко струва една акция на борсата ни. Само на него имам доверие и на никой друг.

              Коментар


              • То е видно от отчетите, които пускат. Продукцията, Стоките които продават перманетно спадат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Според мен не върви, защото нямат отчет. Това не е редно. Някой знае ли как вървят бизнесите им? Банката печели да? А другите? А дружествата им, които нищо не правят - като ЗХБГ, ГАЗ?
                  Ти сам пишеш ,че нищо не правят - как искаш да вървят?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Не помня такъв застой около единия лев на "най-ликвидната акция" на БФБ. То за това и заради тапата на Сфарм, Софикс линее. Тук "напускащите ПФ" нямат големи пакети, явно се извиват ръцете на някой друг.

                    Може би защото акцията вече не е "флагман".
                    А от извиване на ръце най-много да стане ликвидна като Холдинг Варна или .....

                    А "флагмана" се нарича ББ,според собствените му излияния.

                    Коментар


                    • Според мен не върви, защото нямат отчет. Това не е редно. Някой знае ли как вървят бизнесите им? Банката печели да? А другите? А дружествата им, които нищо не правят - като ЗХБГ, ГАЗ?

                      Коментар


                      • Много станаха на изхода.
                        Ако ги пуснат на пазарна какво ли ще стане?

                        Коментар


                        • Не помня такъв застой около единия лев на "най-ликвидната акция" на БФБ. То за това и заради тапата на Сфарм, Софикс линее. Тук "напускащите ПФ" нямат големи пакети, явно се извиват ръцете на някой друг.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            а, какво стана?!? не каза ли преди няколко дена, преди аукциона,че ще чакаш 3+ ?
                            Казах, но прецених че 2.80+ ми е ОК. Не очаквах Доверие на 3.20 и прецених, че трябва да заменя ПИБ за Доверие. Не ми се вкарваше свеж кеш точно сега, а и имам и други проекти извън БФБ дето може да потрябва.... купувам и по други позиции на БФБ, но засега не казвам, че съм още в началото на инвестициите там.... лека нощ и приятен уикенд!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                              а, какво стана?!? не каза ли преди няколко дена, преди аукциона,че ще чакаш 3+ ?
                              Петьо про чети Уолстрийт , там ще научиш за случайно изпуснати забравени листчета или бележки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Имам над 60т. ЦКБ и мисля че е супер подценена. Не продавам под 1.50 и 1 акция!!!
                                Аз нямам но съм съгласен че е подценена ,жалкото е че БХ съсипа всичко и изгони и последният чужденец на БФБ .Та затова съм и на вън тук имам по скоро колкото да хвърлям по едно око на БФБ но развитие няма .
                                Дори при Пиб наляха държавни пари за да не ги наливат на пожар при една втора вълна от COVID-19
                                Не се знае дали БХ ще е тогава на власт за да може да помогне ...така си мисля аз

                                Коментар

                                Working...
                                X