IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
    Би трябвало тази седмица да е, за да не стане пак гаф с вписването
    Ти сякаш си от вчера на борсата, всеизвестно е че нещата тук стават винаги неизменно в 59та секунда на последната възможна минута.
    Някой път и отвъд това

    Коментар


    • Би трябвало тази седмица да е, за да не стане пак гаф с вписването

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Миноритаря Разгледай мнение
        Тук кога е събранието ?
        КФН разреши провеждане до края на Септември, т.е. скоро трябва да видим покана...

        Коментар


        • Тук кога е събранието ?

          Коментар


          • Доколкото си спомням тук през последните години в началото на август г-н Керезов "драсваше" по някой ред, което беше предвестник, че ще има Дивидент.

            Коментар


            • Търговия с акции от групата на Хим ли виждам?
              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

              Коментар


              • Мажете ските и си лягайте!

                Коментар


                • Усеща се лек полъх на промяната.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                    Като паднеш от балкона, но все още си жив, има ли на къде още да падаш!?
                    Мечките затова все сте изгладнели добичета, защото колкото и да е срината една акция все чакате още надолу и оставате с празни ръце при следващото рали.

                    *това за гаража ако не е някаква метафора, значи са ти подали грешно инфо
                    Това за гаража беше от едно интервю с батя...
                    Сигурно е бил друг Батя, клонинг,

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Да. Печалбата се запазва, ако така стане и с дивидента може да заформим леко рали тук.. Ако пък пазара продължи да спи на същата цена, ще си пазарим акции с висока дивидентна доходност.. Пак не е лошо
                      +1

                      така е ...... win-win е положението тук...
                      Last edited by _1912_; 06.08.2020, 04:24.
                      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                      Коментар


                      • Някой нещо тук? Дали скоро ще има отчети за първото полугодие... да знаем как се е отразил Ковида?
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Монти ама някой остават инвалиди за цял живот . Така им се изпаряват в блянове и гаражите и жилищата .
                          Така де почваш да осредняваш и осредняваш до този момент когато вече няма смисъл...правил съм го....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Почваш да лекуваш раните от падането си....
                            Монти ама някой остават инвалиди за цял живот . Така им се изпаряват в блянове и гаражите и жилищата .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Като паднеш от балкона, но все още си жив, има ли на къде още да падаш!?
                              Мечките затова все сте изгладнели добичета, защото колкото и да е срината една акция все чакате още надолу и оставате с празни ръце при следващото рали.

                              *това за гаража ако не е някаква метафора, значи са ти подали грешно инфо
                              Почваш да лекуваш раните от падането си....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                                В 23:53 часа на 31.07.2020г. се публикува годишния за 2019 ( . Хората вече за H1 пускат за 2020г
                                Мда, а някои като Спиди даже и консолидирания на Н1 пуснаха - различни вселени все пак, нали едното е "балоняк", а на другото "натягаме пружината". Имам и от двете, ама тук ми е "депозит", а там ми е инвестиция...
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X