IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гигов, тоз блокчейн май повече ток гори, отколкото полза създава
    Флагманът днес - много грациозен пирует гледам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

      А чувал ли си случайно, че Телерик няма от 3-4 години? Понеже гледам ги чуваш нещата.
      Знаеш какво имам предвид. Това е акедемията, която има потенциал да направи Б-я Силициева долина на Европа, преди време имаха предложения, не знам докъде го докараха Б-я да е световен хъб за обучения по Блокчейн. За тази компания говорим.
      И не се лъжете тези читавите няма да дойдат на БФБ никога, защо бизнесът им е истински, и не биха се занимавали с разкрасяване на ексели, шменти капели ала БФБ т.н.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

        Да не се бъзикаме със наистина доказаните дружества. Без да съм експерт съм сигурен, че читави ИТ дружества в Б-я са Телерик, Булпрос, Мусала Софт, Тайгър технологи. За тези на БФБ не съм чувал нищо, а това е сфера, в която дори да не си експерт, ако не си чувал е ясно какво е.
        А основният проблем, че входът на БФБ е през ситото на т.н. Пенсионни дружества, които ще те изядат ако кажеш, че искаш публичност, и това се случва. Но не се лъжете, те не постигат добри цени за вход за останалите участници, а правят перверзии като Сирма, Градус, сега тоя Теленещо си.
        А чувал ли си случайно, че Телерик няма от 3-4 години? Понеже гледам ги чуваш нещата.

        Коментар


        • Inta, моята история гласи - винаги избързвам, кога малко, кога прекалено.
          Понеже в случая арбитрирах и малко цкб, та съм по-спокоен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение

            Тия да не са направили мърждър Телелинк и Телерик, че вече се казват Телеринк. Яко.
            Да не се бъзикаме със наистина доказаните дружества. Без да съм експерт съм сигурен, че читави ИТ дружества в Б-я са Телерик, Булпрос, Мусала Софт, Тайгър технологи. За тези на БФБ не съм чувал нищо, а това е сфера, в която дори да не си експерт, ако не си чувал е ясно какво е.
            А основният проблем, че входът на БФБ е през ситото на т.н. Пенсионни дружества, които ще те изядат ако кажеш, че искаш публичност, и това се случва. Но не се лъжете, те не постигат добри цени за вход за останалите участници, а правят перверзии като Сирма, Градус, сега тоя Теленещо си.

            Коментар


            • Тези кауни от Сапол разпродаваха между 16и18 март,сега пак -колко акции имат тези бря ,и няма ли някой по голям от тях да им го начука днес Баси ужаса

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                Каква реакция искаш, Груев?
                От днес това ми е най-голямата позиция...
                дано не съм избързал много

                Не че е нещо важно, но историята е показвала, че;
                ноември е по благоприятен за покупки от септеври,
                а февруари+март ги е ошамарвал в купом всите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                  Пенсионните си правят гавра с БФБ. Сигурно продават да записват балонното Телеринк. Било стартъп, трябвало да се търгува на мултипъли като на НСЕ, защото там било така.
                  Тия да не са направили мърждър Телелинк и Телерик, че вече се казват Телеринк. Яко.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                    Каква реакция искаш, Груев?
                    От днес това ми е най-голямата позиция...
                    дано не съм избързал много
                    Успех и дано си уцелил момента!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Каква реакция искаш, Груев?
                      От днес това ми е най-голямата позиция...
                      дано не съм избързал много

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Егати, флагманът на 0,90 и почти нулева реакция във форума!?!?!? Може пък наистина дъното да е близо? Дано!
                        Карай да е весело,подозирам че и още по-весело ще стане.

                        Коментар


                        • Егати, флагманът на 0,90 и почти нулева реакция във форума!?!?!? Може пък наистина дъното да е близо? Дано!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Пенсионните си правят гавра с БФБ. Сигурно продават да записват балонното Телеринк. Било стартъп, трябвало да се търгува на мултипъли като на НСЕ, защото там било така.

                            Коментар


                            • Карол ми продаде на 0.90

                              Коментар


                              • От кошницата на NN?

                                Коментар

                                Working...
                                X