IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko

    Сънуване или хвърляне на боб !

    Аз вече нямам !
    Наборе,
    ти ще влезеш пак на 17 ли? тва 90 стинки цена ли е за теб? вярно е, задържа се в ниското доста по-дълго отколкото и аз очаквах, но така имаше време за допълване.
    Ще взема да си сменя ника на Софикс3000, че 2000 вече не актуално като се юрнете ще ги отнесете за нула време.

    Не е препоръка имам

    Коментар


    • днес дори на Бедо флотилията отлепи със сосен процент, рекох тука направо ще разцепим мрака....абе ей, ти, който пречиш на растежа на акцията дано да ти дойде данъчна ревизия, дано да те прекъснат баш кога искаш да излющиш нещо чуждо, дано ти спре интернета, и т.н.
      Кво ще ги прай народа и бизнеса тия 100 млрд депозираните у банките.... бе вашта....дано дойде Асен1975 да ви налее малко отмалко мозък!

      Тва трябва явно много спешно да се сложи някъв данък на депозите и банките яко да лющят залюханите депозитарници с такси. Ми егати безобразието. Няма по.безсрамни пари от спящия депозит - направо като нямат грам инвестиционна култура или акъл- да ги слагат в Сребърния фонд.

      имам Хим и не е препоръка
      .
      Last edited by Up sofix up2000; 28.09.2021, 01:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
        До края на годината цената тук ще се удвои
        На база?

        Не се заяждам, имам и просто питам
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
          До края на годината цената тук ще се удвои
          чак да се удвои не вярвам, но 1+ би трябвало да стане, вече колко ще е + е въпроса

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
            До края на годината цената тук ще се удвои
            Ако задълбаят навънка щевидиш каква щв е ценната

            Коментар


            • До края на годината цената тук ще се удвои

              Коментар


              • Смятам, че е време за вход тука. Добавих няколко тона тая седмица пък да видим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
                  Няма как при толкова напечатана и излята от небето шума, това да не се отрази и на хартиите от групата. Ковид надуването се наблюдава във всички сектори. И не само в България - навсякъде по света. Просто тук не е калкулирано все още, но лека по-лека гемията отлепва от дъното и няма как да е другояче...

                  Т.е Хим на цена от 80 стотинки няма как да бъде видян никога повече!

                  ​​​​​Тепърва предстои сериозното наваксване, дори и да бъде чисто инфлационно.
                  Тия и за дървените ги разпраяха едно време, пък тя ква стана...

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                    А около тези позиции просто мълчание и нищо

                    Коментар


                    • А около тези позиции просто мълчание и нищо
                      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Например Бреф и Атера ли? Просто в момента има хайп, породен от няколко телефона и един импулс -то толкова му требе на нашего брата, който разкешва всичко останали, за да се нагуши като пате с топли л@йна във "вървежните" акции, щото някой си бил рекъл 12, каквото и да значи това, в недоверие, а друг бил рекъл, че ще се пази халтурата до трето пришествие. не сме от вчера, знаем се.

                        П.С. Чичикака добър мажоритар ли е, че недоверие катери, или е нещо друго?
                        Чичака със сигурност не е коректен мажоритар ! Омаза фарма бизнеса си и излъга много акционери ! А с недоверие не знам каква му е играта, но определено умее да насочва интереса на дребните риби натам накъдето пожелае !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Общо взето страдат акциите на всички некоректни мажоритари !
                          Например Бреф и Атера ли? Просто в момента има хайп, породен от няколко телефона и един импулс -то толкова му требе на нашего брата, който разкешва всичко останали, за да се нагуши като пате с топли л@йна във "вървежните" акции, щото някой си бил рекъл 12, каквото и да значи това, в недоверие, а друг бил рекъл, че ще се пази халтурата до трето пришествие. не сме от вчера, знаем се.

                          П.С. Чичикака добър мажоритар ли е, че недоверие катери, или е нещо друго?
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Nice Man Разгледай мнение

                            Не само, чичо направи промоция и в SFTRD
                            Общо взето страдат акциите на всички некоректни мажоритари !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                              Инфлация в страната, в цените на горивата, тока, сметките, храната, хляба... Само в Хим и ПИБ промоция.
                              Не само, чичо направи промоция и в SFTRD

                              Коментар


                              • Инфлация в страната, в цените на горивата, тока, сметките, храната, хляба... Само в Хим и ПИБ промоция.
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X