IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    Примерно да си изкупят акциите обратно на цените на които ги продадоха на пазара ....4 лева
    Не вярвам, за какво са ги продали през борсата тогава,...?!
    Виж как направиха Ромфарм - купиха на 3, продават над 4 и туй то
    По таз логика, тука да вземат да си ги купят на 5 поне ...
    Last edited by Балониада; 05.10.2021, 12:58.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
      И то много хубави
      Примерно да си изкупят акциите обратно на цените на които ги продадоха на пазара ....4 лева
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • И то много хубави

        Коментар


        • И каже хубави новини

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
            Химимпорт АД-София представи покана за свикване на Редовно общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите, което ще се проведе на 05-10-2021г. от 15:00 часа в София - 1000, ул. Стефан Караджа 2, при следния дневен ред:...
            Да - днес е събранието с повече от 3 месеца закъснение.

            Но в последните години управляващите тук го превърнаха в 1 формално събитие,където миноритарите няма на кого даже и въпроси по същество да зададат.
            Преди Иво Каменов ходеше поне на ОСА на ЦКБ ,сега и там го няма.

            Дълги години г-н Керезов идваше на събранията поне на Химимпорт и отговаряше на нашите въпроси доколкото може - но миналата година и него го нямаше.

            Да се надяваме ,че днес някой ще уважи миноритарите

            Коментар



            • Химимпорт АД-София представи покана за свикване на Редовно общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите, което ще се проведе на 05-10-2021г. от 15:00 часа в София - 1000, ул. Стефан Караджа 2, при следния дневен ред:...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                На кукуво лято
                Това когато цъфнат налъмите ли беше ?
                http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                  А дивидента кога ?
                  На кукуво лято

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    А дивидента кога ?
                    Ич не споменавай тази ерес

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                      А дивидента кога ?
                      Този въпрос казаха да не се задава на събранието !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                        А дивидента кога ?
                        На 36-ти
                        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                          Химимпорт АД-София представи покана за свикване на Редовно общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите, което ще се проведе на 05-10-2021г. от 15:00 часа в София - 1000, ул. Стефан Караджа 2, при следния дневен ред:...
                          А дивидента кога ?
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Химимпорт АД-София представи покана за свикване на Редовно общо събрание на акционерите и материали за общо събрание на акционерите, което ще се проведе на 05-10-2021г. от 15:00 часа в София - 1000, ул. Стефан Караджа 2, при следния дневен ред:...
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • Мисля че днес е ОСА

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение

                                Думата капитализация за мажото нищо не значи. Азе оня ден си пързулнах тука мижавия дял . Каня се алтеркото да доналазя. Успех, момци и дами
                                Точно гледах че тук съм си изчистил целия пакет Март месец и съм допълнил в Алтерко, ДОХ и Агрия. Чудесна маневра е била.
                                Юни и Юли обаче си взимам пак 100-тина тона между 85 и 88 ст. с идеята че най-сетне и това магаре ще полети, но уви...
                                Добре че все пак е малък % от целия портфейл и ръста на горните 3 не може да бъде съществено засегнат

                                Коментар

                                Working...
                                X