IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Maslarov Разгледай мнение
    След ПИБ и тук излязох нацяло, ако аз съм бил каръка ви е време да излитате Единствено CCB с някакви мижави бройки остана да ми свети в червено, но нека да има един кусур
    На тези нива не е много за хвалене А ще споделиш ли къде влезна?

    Коментар


    • След ПИБ и тук излязох нацяло, ако аз съм бил каръка ви е време да излитате Единствено CCB с някакви мижави бройки остана да ми свети в червено, но нека да има един кусур

      Коментар


      • Еми редно си е и тук, и в ПИБ-а да огрее, след вчерашното излитане на Алтерко и ДОХ.
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Тук ли е новата ракета ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
            Ако има някой за продаване, да не се срамува.
            Да, балонерите да не губят самообладание !

            Коментар


            • Ако има някой за продаване, да не се срамува.

              Коментар


              • Уважаеми администраторе Анди, кое в поста ми е спекулация ? Няма да промениш цената на акцията с триене на мнения ! Пазара си е дал оценката за този холдинг, както и за другите споменати компании от мен ! Заслужавате да спрем да пишем тук, след като се трият мнения за щяло и нещяло ! Аман от цензура !

                Коментар


                • отваряне или затваряне

                  Коментар


                  • Споко,според мен големият оборот е от репо сделки..

                    Коментар


                    • Заювците са на дневен ред

                      Коментар


                      • Интересно ми е какво налага продажби по позицията...... да не би да са продали некой гараж за лек автомобил ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                          това да се говори само за активите без да се гледат колко са пасивите ... и да се хвърлят едни големи числа. Човек трябва малко да разбира за да пише - кои са активите и пасивите на банка ЦКБ? Аз не съм спец по тези неща, но поне малко имам понятие
                          А защо ги привличаш тези активи и пасиви ако не знаеш какво да правиш с тях? Нали всички сме съгласни, че те са ги привлекли с някаква цел и никой не им ги е дал насила? Пита се каква е целта...
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                            Химимпорт събират в инвестор финанс форум.Най известните знаещи можещи.А цената на акциите им не се получава.Защо
                            timing is key ,bear trap,никой не тупа топката
                            https://prikachi.net/image/TeAE0
                            http://www.csd-bg.bg/STATISTIC/FREE_FLOAT_20211117.pdf
                            https://karollbroker.bg/fileadmin/fi...-prodazhbi.pdf

                            Коментар


                            • това да се говори само за активите без да се гледат колко са пасивите ... и да се хвърлят едни големи числа. Човек трябва малко да разбира за да пише - кои са активите и пасивите на банка ЦКБ? Аз не съм спец по тези неща, но поне малко имам понятие
                              Last edited by petyob; 17.11.2021, 19:02.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                                Химимпорт събират в инвестор финанс форум.Най известните знаещи можещи.А цената на акциите им не се получава.Защо
                                Не разбирам изречението ти "Химимпорт събират в инвестор финанс форум", но според мен тук има 2 генерални проблема:

                                1. Доверието! Не може за толкова години на борсата и при 10 000 000 000 активи / по спомен/ да им се откъснат / отново по спомен/ 2 пъти по 6 стотинки дивидент!

                                2. Не знам кои най-известни, знаещи и можещи визираш, но това с 10 млрд. активи /дано не греша, но по спомен бяха там някъде/ да изкарваш такива смешни печалби и те да падат те прави нищо повече от някой студент в I курс, платил си влизането в университета и по-голямата част от изпитите.

                                Съжалявам, но такива са фактите! Дано някой ден ги видят и те тези факти и или продадт бизнесите си, или ги наследят децата им примерно. Ако е второто, дано поне са ги възпитали и образовали добре!
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X