IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Както всичко в България, и БФБ се движи от слухове: " Чух, че един човек намекнакнал пред няколко други, че чул..." Ако наистина няма какво да коментирате, по - добре не се хабете да коментирате глупости. А ако Методий бъде така добър да сподели от къде е разбрал, че аз съм намекнал, ще го черпя... "една боза от 6 ст."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Умните хора не вярват на приказките че размера нямал значение.....
      Размера има значение, само че аз имах друго предвид. Започнах на БФБ с 1500 лв и тогава чаках дивидентите си със същия плам както и сега. Е, сега не съм цъфнал и вързал, но все пак вече говорим за по-големи суми, което обаче не ме кара да ги очаквам с по-голямо нетърпение.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        А какво значение има кой колко броя акции има според теб? Не е ли всичко %?
        Умните хора не вярват на приказките че размера нямал значение.....
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
          Явно тук всеки миноритар тук притежава по около и над 100к акции щом така се чака с нетърпение дивидента
          А какво значение има кой колко броя акции има според теб? Не е ли всичко %?
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
            Явно тук всеки миноритар тук притежава по около и над 100к акции щом така се чака с нетърпение дивидента
            Явно ги схващаш нещата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Solid149 Разгледай мнение
              Явно тук всеки миноритар тук притежава по около и над 100к акции щом така се чака с нетърпение дивидента
              Толкова имаха преди години сега имат повече

              Коментар


              • Явно тук всеки миноритар тук притежава по около и над 100к акции щом така се чака с нетърпение дивидента

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Ни моа. Ни издържам.
                  Вземи пари на заем

                  Коментар


                  • Мисля, че до 21ви ще е по сметките.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bat sali Разгледай мнение

                      на 25 , почакай още 20 дни ...
                      Ни моа. Ни издържам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                        Аре бе, докога ще го чакаме тоя дивидент? За наказание, като го получа, ще си купя с него акции на цекабето!
                        на 25 , почакай още 20 дни ...

                        Коментар


                        • Аре бе, докога ще го чакаме тоя дивидент? За наказание, като го получа, ще си купя с него акции на цекабето!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Metodiy Разгледай мнение
                            Привет на всички. Разбрах, че г-н Керезов е намекнал, че от Химимпорт смятат да раздават половината от печалбата си под формата на дивидент. Потърсих във форума поста му, но не успях да го намеря (стигнах до януари 2016-та). Въпросът ми е дали си струва да се разчита на дивидент от тази акция или не.
                            Лично аз не се притеснявам за дивидента тук. Колко години без никакъв проблем си получавахме привилегирования, сега два пъти подред и обикновеният върви... Не виждам защо някой може да се съмнява, че ще го има и за в бъдеще!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

                              Правилният въпрос е дали си струва да се разчита на непотвърдени намеци, когато става дума за каквото и да било около Химимпорт.

                              Хвала, хвала на Химимпорт! Най-прозрачната компания на нашата борса!
                              -1

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Metodiy Разгледай мнение
                                Привет на всички. Разбрах, че г-н Керезов е намекнал, че от Химимпорт смятат да раздават половината от печалбата си под формата на дивидент. Потърсих във форума поста му, но не успях да го намеря (стигнах до януари 2016-та). Въпросът ми е дали си струва да се разчита на дивидент от тази акция или не.
                                Правилният въпрос е дали си струва да се разчита на непотвърдени намеци, когато става дума за каквото и да било около Химимпорт.

                                Хвала, хвала на Химимпорт! Най-прозрачната компания на нашата борса!

                                Коментар

                                Working...
                                X