IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Ами два пъти падна,единият беше много под левчето.Въпросът, че тук от три години се наредиха само големи продавачи.Един ги свърши,друг
    ги почва,що така бе Пени?
    ами ти кажи, нали ги фъргаш...

    имаш ли, или прости си хейтиш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

      що па на лефче?

      боб, леща, карти таро ли фъглаш?
      Ами два пъти падна,единият беше много под левчето.Въпросът, че тук от три години се наредиха само големи продавачи.
      Last edited by X_Y; 10.09.2017, 15:31.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        И какъв е смисълът като ти ги свалят на левче?
        що па на лефче?

        боб, леща, карти таро ли фъглаш?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
          Ех мали , за догодина 6 ст. дивидент на обикновенна акция.

          Бегам да слагам тиганя.
          И какъв е смисълът като ти ги свалят на левче?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

            Какво обещание за 2016 г. бе колега, то е минало, кажи нещо за 2017 . Много конспирации, много нещо! Задавал съм сериозни въпроси към г-н Керезов, но на всеки такъв отговаря, че ако отговори, би имал проблеми с КФН! За мен просто не е достатъчно мъжкар, за да каже нещо от типа "аз докато съм някой тук, обещавам, че печалбата няма да пада под х лв и няма да се раздава като дивидент под х % от нея". Друга е историята защо въобще г-н Керезов трябва да пише.....................
            специален поздрав за мистър Керезов и цялата компания:

            Може би съвсем случайно мина (мистър Керезов)
            може би, може би.
            В тази тема след толкова години
            може би, може би.
            Може би случайно той ни срещна
            може би, може би.
            Може би за да ни каже нещо
            може би, може би.

            Нещо във сърцето му е затрептяло
            може би, може би.
            Ала безвъзвратно закъсняло
            може би, може би.
            Но с добър ден да те посрещна аз не мога
            как добър ден щом не е добър деня (цената е едва 1,86)
            Не с добър ден да си кажем с тебе сбогом.
            Не с добър ден, сбогом за последен път.

            Няма да те лъжа, че до вчера
            може би, може би.
            Аз при спомена за теб (ХИМ) треперех
            може би, може би.
            но да кажа имам сили вече
            може би, може би.
            Моят ден на друга (акция) е обречен
            може би, може би.

            Но с добър ден да те посрещна аз не мога
            как добър ден щом не е добър деня (цената е едва 1,86)
            Не с добър ден да си кажем с тебе сбогом.
            Не с добър ден, сбогом за последен път...

            --------------------------------------------------------------------
            https://www.youtube.com/watch?v=KYCcQ5ghsmA
            --------------------------------------------------------------------
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Ех мали , за догодина 6 ст. дивидент на обикновенна акция.

              Бегам да слагам тиганя.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                Ми така е като говори с метафори , а пък ние не загряваме, че пак ще увеличи с около 20% стойността на дивидента за 2017г......Браво ....добре , че го разшифрова.
                пак ще цитирам мистър Керезов:

                Първоначално изпратено от Kerezov
                Ей, ама Вие не можете да смятате...
                дивидента за миналата година е в размер на 0,054 лв ................ сега добави 20% и виж дали 6 стинки е бозата
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от KoMetov Разгледай мнение
                  Кое не е ясно!? Ама четете между редовете бе, колеги!!! Боза от 6 стотинки, звучи като обещание за дивидент от 6 стотинки за 2016 г. Нали, г-н Керезов?
                  Какво обещание за 2016 г. бе колега, то е минало, кажи нещо за 2017 . Много конспирации, много нещо! Задавал съм сериозни въпроси към г-н Керезов, но на всеки такъв отговаря, че ако отговори, би имал проблеми с КФН! За мен просто не е достатъчно мъжкар, за да каже нещо от типа "аз докато съм някой тук, обещавам, че печалбата няма да пада под х лв и няма да се раздава като дивидент под х % от нея". Друга е историята защо въобще г-н Керезов трябва да пише.....................
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                    Ми така е като говори с метафори , а пък ние не загряваме, че пак ще увеличи с около 20% стойността на дивидента за 2017г......Браво ....добре , че го разшифрова.
                    Бозата като метафора! Боза, бозаене, църцорене! Капка по капка вир. Вир по вир - язовир!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KoMetov Разгледай мнение
                      Кое не е ясно!? Ама четете между редовете бе, колеги!!! Боза от 6 стотинки, звучи като обещание за дивидент от 6 стотинки за 2017 г. Нали, г-н Керезов?
                      Ми така е като говори с метафори , а пък ние не загряваме, че пак ще увеличи с около 20% стойността на дивидента за 2017г......Браво ....добре , че го разшифрова.

                      Коментар


                      • Кое не е ясно!? Ама четете между редовете бе, колеги!!! Боза от 6 стотинки, звучи като обещание за дивидент от 6 стотинки за 2017 г. Нали, г-н Керезов?
                        Last edited by KoMetov; 08.09.2017, 07:31.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          lel4e, съжалявам, че не си забелязала, но в последните години ХИМ-а не раздава дивидента в последната минута...

                          навярно мнозина читатели на форума са забелязали, че винаги след "появата" на мистър Керезов следват добри събития за дребните инвеститори и спекуланти

                          сега, цената на акцията ли ще се повиши или ще бъде разпределен дивидента по сметките ни предстои да разберем следващата седмица ................... може би https://www.youtube.com/watch?v=f5TppXkPyyk
                          Добра логика.....аз съм за цената да мине 2 лв. , че много изостана.....даже реално трябва да пробие предният връх 2.4лв. Колко народ се разочарова ( аз съм един от тях, но не се отказвам ) от тази акция и я разпродаде, дори чужденци с пакети вече не се появяват. Трябва едно рамо от Батко ( МАЖО ) и ще......... Разбира се тъй като той има парите и силата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            пп Малко е дразнещо дивидента да се пусне по сметките в последната минута ....За имидж може да се нареди поне с 2-3 дни по-рано от законния срок....( така си мисля аз на глас...)

                            lel4e, съжалявам, че не си забелязала, но в последните години ХИМ-а не раздава дивидента в последната минута...

                            навярно мнозина читатели на форума са забелязали, че винаги след "появата" на мистър Керезов следват добри събития за дребните инвеститори и спекуланти

                            сега, цената на акцията ли ще се повиши или ще бъде разпределен дивидента по сметките ни предстои да разберем следващата седмица ................... може би https://www.youtube.com/watch?v=f5TppXkPyyk
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Мистър Керезов, миналата година раздадохте около 70% от печалбата за 2015 г. Тази година гласувахте да получим около 63% от печалбата за миналата година. Изтерзаните ни инвеститорски душици се чудят над следните два въпроса:

                              1. Дали печалбата за 2017 г. ще бъде отново по-малка от предходната година?
                              2. С колко % от печалбата смятате отново да намалите раздадения дивидент спрямо тези от предните две години?

                              Въпроса ми към Вас е: Искате ли да направим един облог кой ще направи най-точната прогноза във форума? ................ Или вашата култура не позволява да участвате в хазартни дейности

                              ............. аз залагам на последното
                              Last edited by polki; 08.09.2017, 00:54.
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
                                Към Polki
                                Колега, не че имам къса памет, но освен веднъж, нямам спомен още 49 пъти да съм повторил че се разпределя 70% от печалбата за 2015 год. И понеже продължаваш да повтаряш поста си от онзи ден, дали ще те затрудни да посочиш и останалите 49 пъти. Благодаря ти предварително.
                                Мистър Керезов, едва сега при дългото ми търсене във форума открих, че сте се обърнали към мен, а аз съм пропуснал да ви отговоря.

                                Ето ви два поста (а не един) от миналото лято в които натъртвате, че раздавате дивидент в размер от 70% от печалбата за 2015 год.

                                Click image for larger version

Name:	K1.jpg
Views:	1
Size:	41.1 КБ
ID:	3235517




                                Click image for larger version

Name:	K2.jpg
Views:	1
Size:	96.2 КБ
ID:	3235518


                                Останалите постове ще ги намеря когато си оправите търсачката на сайта и сайта вземе отново да гууглва като в доброто старо време когато бозата беше 6 стинки

                                Все пак не мога да отделям по един месец от времето си за да препрочитам целия форум, налЕ
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X