IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

    Ииииии... замириса на телешко.... СтраОтно е... алденте... )))
    Замириса на печена мечка на грил с лимонче в устата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      И индианеца се довлече. Той отдавна се облизва тук.
      Ииииии... замириса на телешко.... СтраОтно е... алденте... )))

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

        Така... като гледаш... видЕ ли кой е дошЕл тук....?!? )))))))))))))
        Един от най-големите мераклии.
        И индианеца се довлече. Той отдавна се облизва тук.
        Но алчността им пречи. Все без пари искат. Истински другари от стария строй.

        Коментар


        • Идея защо ГАЗ дава газ?
          мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
            Не е добре,не е добре...Мирише ми на лев и петдесе*
            Хихихи аз това отдавна съм го казал.Ще им оберат парите Никивасилевчвта разни и ще си седнат на задника.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
              Пътят към 1.50 е отворен ...
              Напълно съгласен! От 1.50 после следва 1.30 .Там и е мястото на тая боклучива артия.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение
                Нечии акции доста добре ги вземат без пари ...
                Не е така.Просто има балъци които още да я купуват тая артия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Здравейте кеширали мераклии. Гледам, че здраво сте налазили в тая тема и сте пълни с мераци.
                  Така... като гледаш... видЕ ли кой е дошЕл тук....?!? )))))))))))))

                  Коментар


                  • Здравейте кеширали мераклии. Гледам, че здраво сте налазили в тая тема и сте пълни с мераци.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение


                      - аз съм оптимист за Софикс и песимист за ХИМ през следващите 6 месеца, а .......... прокламира апокалипсиса

                      не е трудно да видиш разликата в позициите, но се иска да се чете форума безпристрастно и да се вниква в това което пишат хората

                      не е препоръка - имам акции на ХИМ
                      Благойчо,
                      Ти четеш ,но не мислиш,както винаги....
                      Ако мислеше ,трябваше да знаеш че след 5 месеца рейндж следва спад ..
                      Единствения начин да се излезе на добра цена е момента на даването на дивидент от хим..
                      Тогаваа феновете са като зомбирани....

                      Всичките кокошки тогава влизат в торбата .....
                      Та така....
                      А ако правеше като мен щеше да излезеш още през м. април или м.май .
                      не сега да пишеш както винаги някакви алабализми за 1,95 и каква лоша акция е хим ,никой не ти е виновен ...
                      Не мога да ти помогна ,през 2008 г. ти помогнах ,сега си троши сам семейното имане ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                        невинният, колкото и да пляскаш статии от бг пресата, НИЩО не вАжи какво са дрскали там. всичко е такава долна парлама, че вече от поне 5г. няма една нормална качествена новинарска компания на територията на БГ. имайки пред вид и влиянието на Тиквата в тандем с манафите и КОЙ в/у медиите в БГ, разумният и уважаващ себе си българин, трябва да се е дистанцирал от пагубното влияние на преса и ТВ.
                        Здравей, Ferry! Напълно разбирам мнението ти за БГ действителност и споделям вижданията ти до известна степен. На този етап не намирам много често новини свързани с България в международната преса, ще се радвам ако това се промени ... като разумен и уважаваш себе си Българин, обичам да чета редовно ...

                        п.п Гледам и ТВ предполагам, че не пагубно ...

                        Коментар


                        • ++ Net Каска е това, не е дъждобран
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                            Не е добре,не е добре...Мирише ми на лев и петдесе*
                            Mein General, на какво дължим Вашата внезапна поява? Сигнал ли е това?
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gaki
                              Не е добре,не е добре...Мирише ми на лев и петдесе*
                              Добре дошъл Генерале! Случайно да сте срещнал по пътя и ген Али !? Или ..Козолуп!? А може би Кашпировски !?)) Какво мислите за шуса при фармата, до къде може да разтегне тирантите!?
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                                невинният, колкото и да пляскаш статии от бг пресата, НИЩО не вАжи какво са дрскали там. всичко е такава долна парлама, че вече от поне 5г. няма една нормална качествена новинарска компания на територията на БГ. имайки пред вид и влиянието на Тиквата в тандем с манафите и КОЙ в/у медиите в БГ, разумният и уважаващ себе си българин, трябва да се е дистанцирал от пагубното влияние на преса и ТВ.

                                Коментар

                                Working...
                                X