IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
    и отново обичайното качване в края на сесията
    и отново обичайното продаване на по-ниска цена в най-крайния момент.... аз немога да се начудя къде е логиката в последния момент някой да продаде няколко бройки на ниска цена та да се изчерви в крайна сметка резултата от движението??? за чий дет се вика се прави това?
    немога да разбера тези обратни на логиката действия на някои "инвестори" на борсата ни!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

      Излиза, че който се джавка с тебе печели почивка на Карибите. И аз да започвам тогава?
      Добре го каза това за джавкането .Малките паленца най-много джавкат

      Коментар


      • От днешния оборот, до момента на писането на коментара почти 20 420 000 - от Софарма са 20 090 992.93. От останалите 330 000 почти, около 60 000 са от Химимпорт.
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • и отново обичайното качване в края на сесията

          Коментар


          • Първоначално изпратено от wallbanger Разгледай мнение
            Мисля, че тук положението е вече трагично ... Почти никаква ликвидност, и ако случайно се появи оферта в гап-а веднага се сипва ... Ожас!
            Всяко чудо за три дена....най-много седмица....после бързо всичко се забравя.

            Коментар


            • Мисля, че тук положението е вече трагично ... Почти никаква ликвидност, и ако случайно се появи оферта в гап-а веднага се сипва ... Ожас!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение

                Привет,Козлик.Честит ти празник,Св.Никола.Нека те закриля,и тебе,и козичките...
                Привет, но все още нямам собствена банка.
                Не съм чул днес да е празник на картоиграчите, а и Кольо не се именувам. Но мерси, все пак.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                  Тук един колега ми каза да купувам като стигне 7 лева Кажете какво да правя - вместо да гони 7 лева, продължава да спада....
                  Ти пък! Чакаш си да стане 7 кинта и тогава пълниш.

                  Коментар


                  • Е как какво, чакаш си 7те кинта. и тогава купуваш...

                    Коментар


                    • Тук един колега ми каза да купувам като стигне 7 лева Кажете какво да правя - вместо да гони 7 лева, продължава да спада....
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Привет,Козлик.Честит ти празник,Св.Никола.Нека те закриля,и тебе,и козичките...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Така ще да е щом казваш.Прав си.Между другото искаш ли следващия път тоест след 3-4 месеца да дойдеш с мен на Джамайка.Намира се на Карибите.Да видиш и ти малко карибски плажове,че с тая борса дето ти е прибрала паричките едва ли ще си го позволиш.Не се кахъри аз ще ти платя почивката.
                          Еее, стига бе. Не съм наглец и авантаджия. Такива неща изобщо не са ми присъщи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                            Няма как да бачка денонощно в САЩ,като денонощно е във форума. А инък при него е тежък случай, имал толкова хим,че ако продаде ще срути позицята..Ненормална работа.
                            Last edited by RUBLA; 06.12.2017, 10:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                              Имам кинти, набълбукал съм се.
                              Ти нямаш и затова дебнеш за ефтинийка и бачкаш денонощно за няколко долара повече.
                              Няма как да бачка денонощно в САЩ,като денонощно е във форума. А инък при него е тежък случай, имал толкова хим, че ако продаде ще срути позицята..Ненормална работа.
                              Last edited by RUBLA; 06.12.2017, 10:41.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Така ще да е щом казваш.Прав си.Между другото искаш ли следващия път тоест след 3-4 месеца да дойдеш с мен на Джамайка.Намира се на Карибите.Да видиш и ти малко карибски плажове,че с тая борса дето ти е прибрала паричките едва ли ще си го позволиш.Не се кахъри аз ще ти платя почивката.
                                Излиза, че който се джавка с тебе печели почивка на Карибите. И аз да започвам тогава?

                                Коментар

                                Working...
                                X