IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

    Има още над шест месеца, всичко е възможно ... но вече нямат задължения към прив. акции, така че ако запазят див. си политика от миналата година, печалбата до момента и добро желание нищо чудно да видим и 0,10лв дивидент.
    по-добре ще е да се реализира една по-солидна капиталова печалба, отколкото да се робува на дивидент и застой

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      И аз мисля, че дивидента пак ще е 6-7ст., ако не дадат ще е голяма излагация..
      Има още над шест месеца, всичко е възможно ... но вече нямат задължения към прив. акции, така че ако запазят див. си политика от миналата година, печалбата до момента и добро желание нищо чудно да видим и 0,10лв дивидент.

      Коментар


      • И аз мисля, че дивидента пак ще е 6-7ст., ако не дадат ще е голяма излагация..

        Коментар


        • Е, после станаха по 2 и след това още по 2.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение

            Не вярвам, да успее да пробие двата лева.
            Дивиденти по вече от 6 ст. няма да видим, ако дадат изобщо.
            Колега, това не е дивидентна/АДСИЦ акция, че да я смяташ през див. доходност.. Те изобщо не даваха дивидент на времето, а бяха 18 лева

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
              Големи песимисти сте, аз се надявам на 3 лева още за Q1

              *Не е препоръка, имам акции.
              Не вярвам, да успее да пробие двата лева.
              Дивиденти по вече от 6 ст. няма да видим, ако дадат изобщо.

              Коментар


              • Големи песимисти сте, аз се надявам на 3 лева още за Q1

                *Не е препоръка, имам акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                  По мои сметки към края на Q3 = 0.094лв нето, при положение че остава още едно Q и се запази див. политика от последната година да се разпределя 70% печалбата. При текуща цена от 1,945лв див. доходност е 4,83%. След Q4 и публикуване на годишния отчет див. може и да бъде и 0,10лв.

                  п.п При 3% средна див. доходност на БФБ може да видим и цени над 3лв до края на годината

                  Мнението ми не съвет или препоръка за покупка или продажба на акции
                  Отдавна чаках да прочета нещо смислено в тази тема. Напълно съм съгласен с написаното, но моята прогноза е за около 2,68 лева в края на годината.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                    7-10ст
                    По мои сметки към края на Q3 = 0.094лв нето, при положение че остава още едно Q и се запази див. политика от последната година да се разпределя 70% от печалбата. При текуща цена от 1,945лв див. доходност е 4,83%. След Q4 и публикуване на годишния отчет див. може и да бъде и 0,10лв.

                    п.п При 3-4% средна див. доходност на БФБ може да видим и цени над 3лв до края на годината

                    Мнението ми не е съвет или препоръка за покупка или продажба на акции
                    Last edited by Innocent; 04.01.2018, 14:41.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                      дали ще докосне двата лева до края на седмицата ?
                      То това е почти сигурно. Но да видим дали ще чукне 2.20 до края на месеца

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
                        Бикът : - Мдааааа.....................мхммм............и лека полека .......нещата си отиват към бой

                        Мечката : - А ти защо ме излъгА, че кайенът е твой ......
                        Ха ха готино, щех да взема на Пешо Калибрата ама ...

                        Коментар


                        • дали ще докосне двата лева до края на седмицата ?
                          Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                            Незнам дали чужденци, но дали има връзка с Франкфурт се чудя. Едно посъбиране на съчките, че после за да има огън трябва съчки, ама по-скъпички.
                            Големия смях ще е ако не потекат пари от там, ама да видим.
                            На мен ми се вижда , че ракета няма да има ... в ония варианти, когато акцията излиташе двуцифрено ...
                            Но пък това отлепяне е "по-устойчиво" ... и по-гадно за тези , които чакат връщане за попълване - щото ще трае по-дълго...
                            Ще видим ...

                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Бикът : - Мдааааа.....................мхммм............и лека полека .......нещата си отиват към бой

                              Мечката : - А ти защо ме излъгА, че кайенът е твой ......

                              Коментар


                              • Незнам дали чужденци, но дали има връзка с Франкфурт се чудя. Едно посъбиране на съчките, че после за да има огън трябва съчки, ама по-скъпички.
                                Големия смях ще е ако не потекат пари от там, ама да видим.

                                Коментар

                                Working...
                                X