IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

    Да, защо да се взривява пазара днес, след като БХ до понеделник със сигурност ще ни измисли поредния повод, да се събаря...
    ти си паднал отдавна , за теб не се отнася, пиши по темата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
      Аз си мисля че отчета ще бъде публикуван след 17.00 часа за да не взриви пазара....
      Да, защо да се взривява пазара днес, след като БХ до понеделник със сигурност ще ни измисли поредния повод, да се събаря...
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Аз си мисля че отчета ще бъде публикуван след 17.00 часа за да не взриви пазара....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение

          Счетоводителите и те са хора, може да се разболеят, може да имат проблем с нета. Днес ще го пуснат сигурно. А и какво толкова очаквате от този отчет?
          Затвърждаване на възходящия тренд, какво друго
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение

            Счетоводителите и те са хора, може да се разболеят, може да имат проблем с нета. Днес ще го пуснат сигурно. А и какво толкова очаквате от този отчет?
            Щом става дума за екшън може да има въздържали се ,но не и против.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
              отчет?
              Счетоводителите и те са хора, може да се разболеят, може да имат проблем с нета. Днес ще го пуснат сигурно. А и какво толкова очаквате от този отчет?

              Коментар


              • отчет?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  По принцип си прав, но думата ми беше за рационален пазар отразявящ новините...
                  рационален пазар ли каза?

                  пазара е ирационален и колко по-бързо го разбереш толкова по-бързо ще вземеш да печелиш от него

                  Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Или викаш да гледам как е било и няма да сгреша..
                  нещо което се повтаря 10 пъти поред е по-скоро да продължи да се случва

                  но има вероятност да се случи нещо веднъж на 100 пъти и ти точно това преследваш и си готов да пропуснеш другите 99 възможности...

                  няма лошо ................. чувал съм, че има и бели лястовици...

                  Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Според мен подценяваш участниците...
                  а според мен надценявам участниците...

                  Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                  Ще видим
                  да, пазара отсъжда кой крив и кой прав
                  Last edited by polki; 01.03.2018, 21:41.
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • [QUOTE=polki;n3306231]

                    от толкова много време сте на борсата и толкова много време прекарвате във форума - как не ви остана време да забележите, че ножицата се затваря когато пазара е низходящ (има разпродажба на акции) и ножицата се разтваря когато пазара е възходящ (има търсене на акции)[/QрUOTE]
                    По принцип си прав, но думата ми беше за рационален пазар отразявящ новините... Или викаш да гледам как е било и няма да сгреша.. Според мен подценяваш участниците...Ще видим
                    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      Мда, сега ще видим дали пазара е адекватен и дали ножицата ще се затвори...
                      от толкова много време сте на борсата и толкова много време прекарвате във форума - как не ви остана време да забележите, че ножицата се затваря когато пазара е низходящ (има разпродажба на акции) и ножицата се разтваря когато пазара е възходящ (има търсене на акции)
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                        Може и да има първи път.....

                        http://www.infostock.bg/download/CCB...17_cons_BG.pdf
                        да допълня ... миналата година имаше (по спомен) еднократен ефект от Visa 12 мил. лева

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                          Може и да има първи път.....

                          http://www.infostock.bg/download/CCB...17_cons_BG.pdf
                          Мда, сега ще видим дали пазара е адекватен и дали ножицата ще се затвори...
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Какво за ЦКБ ? ... и там очетите не влияят на цената...Досега беше така ...


                            Може и да има първи път.....

                            http://www.infostock.bg/download/CCB...17_cons_BG.pdf

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Какво за ЦКБ ? ... и там очетите не влияят на цената...Досега беше така ...
                              Те са едно и също ,не можеш да ги разделяш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                                не е проблем за мен да го публикуват и утре, ако резултатите са подобни на ЦКБ
                                Какво за ЦКБ ? ... и там очетите не влияят на цената...Досега беше така ...
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X