IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение
    Бе чак железен не знам дали е Ама да почне да се качва вече че ей го къде е 2.40
    Е щом ги няма онова гризли Ташунко със сапа , оня танцуващ с мечките,мечкадар
    Десперадо и нациста от Вермахта генерал Гаки работата върви на стабилизация.
    Може да са на някой море или океан да си пекат телесата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 1996 Разгледай мнение
      Аре ъп ъп - фундаментът е железен!
      Бе чак железен не знам дали е Ама да почне да се качва вече че ей го къде е 2.40
      http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

      Коментар


      • Аре ъп ъп - фундаментът е железен!

        Коментар


        • При продажба също има движение

          Коментар


          • Ако купувате, ще има движение.

            Коментар


            • хахахаха бахти и търговията по 1бройка

              Коментар


              • Хора, Приятели, Не се карайте, а се обединявайте. Ползваайте менинието на другия, като вярно или невярно, не се конфронтирайте по български......А за личните решения всеки носи отговорност сам!!!! Успех на всички!!!!!!!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  на гости искаш да ти дойда....ако продължаваш....
                  Втора заплаха за деня. Да не се срещнем по средата на пътя!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                    Всъщност истината не е обида, неграмотен си и вместо да се обиждаш, учи!
                    на гости искаш да ти дойда....ако продължаваш....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Не темата а книгата с акционери.....и тм са имената на акционерите ,...
                      та като обиждат и чувстват безнаказани.....да си носят отговорност.....
                      В следващата ги няма....... когато обяви ,че си продал.....
                      Всъщност истината не е обида, неграмотен си и вместо да се обиждаш, учи!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Не темата а книгата с акционери.....и тм са имената на акционерите ,...
                        та като обиждат и чувстват безнаказани.....да си носят отговорност.....
                        В следващата ги няма....... когато обяви ,че си продал.....
                        Нямам спомен, да съм обявявал, точно кога съм продал. Успех Шерлок!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dzk Разгледай мнение
                          1. избираш си фирма, която според теб ще продължи да работи и след 10 години, ще се развива и ще има печалба за целият период, която печалба на равни интервали ще споделя със акционерите си.
                          2. купуваш акции от съответната фирма.
                          3. след 10 години продаваш.
                          пропуснал си да му обясниш че трябва редовно да купува още акции
                          http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                            Аз също съм разглеждал темата. Точно пък в "Петрол" си абсолютен дългосрочен пораженец. Аз там направих неочаквани печалби.
                            Не темата а книгата с акционери.....и тм са имената на акционерите ,...
                            та като обиждат и чувстват безнаказани.....да си носят отговорност.....
                            В следващата ги няма....... когато обяви ,че си продал.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              На новата власт им трябва парички а ти си жертва още щом си се родил...
                              Това се определя от детинското ти поведения..
                              Туко що разглеждам книгата на Петрол когато си имал акции.....
                              Успех в донорството....:
                              Аз също съм разглеждал темата. Точно пък в "Петрол" си абсолютен дългосрочен пораженец. Аз там направих неочаквани печалби.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 8ball
                                Оппааааа, поредицата глупости продължава.
                                Сега и замисъл за злоупотреба със служебно положение призна публично.
                                Кой те е назначил въобще такъв, не трябваше ли да сте учили в училище
                                за такива длъжности. Трети клас поне, срамота е.
                                Не ме плаши, гледай себе си, иде новата власт.
                                На новата власт им трябва парички а ти си жертва още щом си се родил...
                                Това се определя от детинското ти поведения..
                                Туко що разглеждам книгата на Петрол когато си имал акции.....
                                Успех в донорството....:

                                Коментар

                                Working...
                                X