IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Аз се сещам за три възможни начина да стане това
    Нека позная:
    • Акцията може да качи.
    • Другите ми акции може да паднат.
    • Може и да купя още акции.

    Само да не е второто, иначе другите варианти са ОК.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
      Към настоящия момент тази акция е на второ място по тежест в портфейла ми, но се целя да стане първа по тежест в най-скоро време.
      Аз се сещам за три възможни начина да стане това

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
        Май пак си заредил тук.
        Към настоящия момент тази акция е на второ място по тежест в портфейла ми, но се целя да стане първа по тежест в най-скоро време.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
          От днес официално сме в технически обоснован, дългосрочен възходящ тренд, който трябва да продължи поне няколко месеца. Възможно е в краткосрочен план да видим малка корекция, но графично ми излиза, че възходящото движение е налице.

          Остава само да видим дали няма да се окаже бичи капан. Аз лично очаквам лека корекция (все пак дръпнахме рязко по позицията) и ако след нея минем стабилно над 1.80, значи всичко е наред. А пък ако минем и без корекция - още по-добре! А пък ако се получи бичи капан - здраве да е, ще има и други моменти!
          Май пак си заредил тук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            От днес официално сме в технически обоснован, дългосрочен възходящ тренд, който трябва да продължи поне няколко месеца. Възможно е в краткосрочен план да видим малка корекция, но графично ми излиза, че възходящото движение е налице.

            Остава само да видим дали няма да се окаже бичи капан. Аз лично очаквам лека корекция (все пак дръпнахме рязко по позицията) и ако след нея минем стабилно над 1.80, значи всичко е наред. А пък ако минем и без корекция - още по-добре! А пък ако се получи бичи капан - здраве да е, ще има и други моменти!
            За мен е бичи капан. Няма масирано количество купувачи. Да, прескочиха няколко пакетчета и край. Отклонение с един, два процента не е никакво отклонение. Ако помниш как падаше с по 5 до 10 % за ден. Когато се появи по-голямо количество купувачи, когато продавачите оредеят и когато подскочи с 4% ..5%..и повече тогава ще има яко ускорение. А сега, това са едни плахи бичета, които гледат да не се прекарат случайно да не тръгне цената на ляво.Разбери .....една година на спад е много време.Все още не смеят. Не са сигурни. А КАКВИ ВРЕМЕНА БЯХА!!!!!!!!Успех !!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
              От днес официално сме в технически обоснован, дългосрочен възходящ тренд. Възможно е в краткосрочен план да видим малка корекция, но графично ми излиза, че възходящото движение е налице.

              Остава само да видим дали няма да се окаже бичи капан. Аз лично очаквам лека корекция (все пак дръпнахме рязко по позицията) и ако след нея минем стабилно над 1.80, значи всичко е наред. А пък ако минем и без корекция - още по-добре! А пък ако се получи бичи капан - здраве да е, ще има и други моменти!
              Чак пък рязко... не съм съгласен, но не ми се спори..

              Коментар


              • От днес официално сме в технически обоснован, дългосрочен възходящ тренд, който трябва да продължи поне няколко месеца. Възможно е в краткосрочен план да видим малка корекция, но графично ми излиза, че възходящото движение е налице.

                Остава само да видим дали няма да се окаже бичи капан. Аз лично очаквам лека корекция (все пак дръпнахме рязко по позицията) и ако след нея минем стабилно над 1.80, значи всичко е наред. А пък ако минем и без корекция - още по-добре! А пък ако се получи бичи капан - здраве да е, ще има и други моменти!
                Last edited by ivandavidov; 26.03.2015, 20:55.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                  Време е, да си припомним, кой е лидера и мотора на пазара..
                  Кашпировски ?!
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2015/...ujestvo_mejdu/

                    Коментар


                    • Време е, да си припомним, кой е лидера и мотора на пазара..

                      Коментар


                      • Мина едно кебапче

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                          ТАКИВА СА СЕГАШНИТЕ "РАЛИТА"...
                          Друго си беше 2006г. - IPO на 4 лева, ръст от 100% в следващите 2-3 месеца (по спомени), още 100% ръст отгоре през следващите 6 месеца (пак по спомени).

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                            ТАКИВА СА СЕГАШНИТЕ "РАЛИТА"...
                            При хим-а съм забелязала, че хвърчат на една цена големи бройки и в един момент цената се изстрелва с по 50% и нагора.

                            *Не е препоръка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                              Плашат дребните. Защо никой не купува и не продава , а само си мерят....
                              ТАКИВА СА СЕГАШНИТЕ "РАЛИТА"...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                                ей ги бройките, нали нямало бройки..
                                Плашат дребните. Защо никой не купува и не продава , а само си мерят....

                                Коментар

                                Working...
                                X