IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    След като тия трите са Пени сток хартии какво търсят в състава на индекса а и са почетни членове и никой никога не е поставял въпросът
    да ги махне от там?
    Първите три не са. След няколко трябваше да сложа запетая за да няма объркване.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      След като тия трите са Пени сток хартии какво търсят в състава на индекса а и са почетни членове и никой никога не е поставял въпросът
      да ги махне от там?
      Искайте ги налични
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

        Хи хи. Тук в ЦКБ, Фиб и още няколко Пени сток хартии все се чака пакет да мине и винаги се намира някой с много милионни хартии да изсипе.
        След като тия трите са Пени сток хартии какво търсят в състава на индекса а и са почетни членове и никой никога не е поставял въпросът
        да ги махне от там?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Мина ли пакета тук или още минава
          Хи хи. Тук в ЦКБ, Фиб и още няколко Пени сток хартии все се чака пакет да мине и винаги се намира някой с много милионни хартии да изсипе.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Мина ли пакета тук или още минава
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Бързаш ли да се качваш биле бол

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Екстра си е , добре си плува
                Какво ти добре, диша като каракуда извадена от езерото Вая и преседяла 2 денa на брега, между тръстиката
                Last edited by precakanoto; 23.03.2021, 08:44.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Флагмане, Флагманеее, Флагмане...
                  Влачиш ти тая тежка котва по дъното, а шамандурата едва стои над водата
                  Като ранена от ковида пантера
                  не е препоръка
                  Екстра си е , добре си плува

                  Коментар


                  • Флагмане, Флагманеее, Флагмане...
                    Влачиш ти тая тежка котва по дъното, а шамандурата едва стои над водата
                    Като ранена от ковида пантера
                    не е препоръка
                    Last edited by precakanoto; 22.03.2021, 20:06.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                      Като се хвалиш кажи колко бона загуби тук към момента
                      Аз не бързам ,хайде под 70 пак ще те попитам колко още занули
                      За ски банката да не питам нали
                      Банката имам 12 ст. загуба на акция, а Флагмъна 4-5 някъде от средната, количества няма да казвам, че не е прилично.... като цяло последната 1 година съм на добра печалба благодарение на Доверие, Спиди, Трейс, Алтерко, БФБ и ЦКБ, което продадох цялото на 1.05 с прилична печалба преди месец и нещо.... над 15% ми е печалбата някъде, трябва да посмятам за да кажа точно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Бе то и за Титаник е имало ръгане с лакти пред касите... Та това не е критерий.

                        P.S. Зор да се качиш, зор да слезеш...
                        Като захванахме аналогиите, видях днес в лидъла луковици, 4бр лалета за 2,40. Викам си, - цели 30 стинки недостигат на 1 лале за да се размени за билетче за флагмана а ако бяха някогашните холандци изобщо нямаше да се замислят при възможност за обмяна
                        Дето се казва о времена, о нрави
                        Last edited by precakanoto; 21.03.2021, 22:11.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          Бе то и за Титаник е имало ръгане с лакти пред касите... Та това не е критерий.

                          P.S. Зор да се качиш, зор да слезеш...
                          То и аз си бях взел голям билет за първият. Ред на този Титаник и един колега без да иска не ме потопи на 13.март 2020 но явно съдбата си знае работата

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Нямам. Надникнах да видя какво е настроението, Все пак флагман се води.. Ама май билетите повече от желаещите
                            Бе то и за Титаник е имало ръгане с лакти пред касите... Та това не е критерий.

                            P.S. Зор да се качиш, зор да слезеш...
                            Last edited by Ender; 21.03.2021, 20:07.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                              Нямам. Надникнах да видя какво е настроението, Все пак флагман се води.. Ама май билетите повече от желаещите
                              Ами комар кво да правиш едни продават незнайно защо други па купуват пак незнайно защо
                              Има и трети стискат и

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                Аз ги слушам и ти ли имаш билети за влакчето на ужасите
                                Нямам. Надникнах да видя какво е настроението, Все пак флагман се води.. Ама май билетите повече от желаещите

                                Коментар

                                Working...
                                X