IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Почивайте се , не ги мислете тези работи .

    Малко остана от лятото .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
      Помните ли колеги, как един инвеститор, не знам кой, в края на месец Май.2015 г. активно излизаше от позицията на нива 1.61, 1.60, 1.59, с доста бройки. Харабийски си ги разпродаде.
      А какво стана по-късно 1.46, вместо очакваното от малките инвеститори 1,80 - 1,90 лв/бройка и то без идея за връщане нагоре.
      Като слизат световните борси, слизаме и ние, като се качват, ние не се качваме ..... .. що е то...Бфб.
      Сега този инвеститор може да си ги купи на 1,46 и след това да ги продаде на 1,36. Все някога ще се качи...

      Коментар


      • Помните ли колеги, как един инвеститор, не знам кой, в края на месец Май.2015 г. активно излизаше от позицията на нива 1.61, 1.60, 1.59, с доста бройки. Харабийски си ги разпродаде.
        А какво стана по-късно 1.46, вместо очакваното от малките инвеститори 1,80 - 1,90 лв/бройка и то без идея за връщане нагоре.
        Като слизат световните борси, слизаме и ние, като се качват, ние не се качваме ..... .. що е то...Бфб.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          а може и да не са!


          п.п. Имам
          Ами продавай и в ходи трейдинга тогава

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            а може и да не са!


            п.п. Имам
            Ей Тони, това че си одил у морето не означава да трескаш дивотии , успоко си нервите от тамошните гледки и си седни на насрания задник

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              а може и да не са!


              п.п. Имам
              може!
              и аз имам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Тони, след година може 1600 вложени да станали 2000
                а може и да не са!


                п.п. Имам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  пълния дивиддент е още година! Няма такава банка в която да вложиш 1600лв, пък да ти върне 1400 !!!
                  я сметни пак и повтори

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    пълния дивиддент е още година! Няма такава банка в която да вложиш 1600лв, оък да ти върне 1400 !!!
                    Тони, след година може 1600 вложени да станали 2000

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                      Аз имах тук прив. няколко години. Дивидентът го плащаха в последния възможен ден от срока и все идваше на есен. Някъде юни беше ОСА-то и после 3 месеца чакане. Важното е, че го дават и не са го забавяли. Нали помните, че беше комулативен - може и 5 години да не го дават, но накрая ще трябва да платят всичко накуп. При 1.6 лв. в момента за прив. акция 20 ст. дивидент си е баси далаверата 12,5% сигурна печалба. Няма такива лихви по банките.
                      пълния дивиддент е още година! Няма такава банка в която да вложиш 1600лв, пък да ти върне 1400 !!!
                      Last edited by tony1975; 26.08.2015, 21:58.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                        Май миналата година де ранхо ранхо го снесоха ще си остане единствената бяла лястовица...
                        Аз имах тук прив. няколко години. Дивидентът го плащаха в последния възможен ден от срока и все идваше на есен. Някъде юни беше ОСА-то и после 3 месеца чакане. Важното е, че го дават и не са го забавяли. Нали помните, че беше комулативен - може и 5 години да не го дават, но накрая ще трябва да платят всичко накуп. При 1.6 лв. в момента за прив. акция 20 ст. дивидент си е баси далаверата 12,5% сигурна печалба. Няма такива лихви по банките.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DIDO- Разгледай мнение
                          Някой получил ли си е дивидента по привилегированите?
                          Май миналата година де ранхо ранхо го снесоха ще си остане единствената бяла лястовица...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                            То е по-скоро за иронията която улових и за шегата ти с текущата ситуация..
                            Господин Сириус, явно сме от едно пространство...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              сърдечно благодаря за плюсчето
                              То е по-скоро за иронията която улових и за шегата ти с текущата ситуация..
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                                +1
                                сърдечно благодаря за плюсчето

                                Коментар

                                Working...
                                X