IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
    Според мен преди да се радваме трябва да вдигнем оборотите, защото сега това е несериозно, дори някой дребен да тръгне да купува ще вдигне цената без проблем !
    Реших и аз да споделя мнението си.
    Не забравяйте какво стана с жабешките 400 000 акции от привилегировани станаха ообикновенни .
    Цената се срина с 20%.
    Не ми се мисли какво ще се случи тук когато близо 90 000 000 парчета станат обикновенни.
    Пожелавам успех на всички акционери. Мнението ми не е препоръка. Искренно ви пожелавам силен ръст.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Според мен преди да се радваме трябва да вдигнем оборотите, защото сега това е несериозно, дори някой дребен да тръгне да купува ще вдигне цената без проблем !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
        Утре да не стане ново залягане. Такъв стилът по много позиции напоследък - подскок с неколкостотин бройки нагоре и после юруш надолу по пързалката. Някой пари извади. но засега подкрепа не се види. Ако е свършила войната между скапалия се черешопазар и гарантите на златната възраст може да тръгне нагоре. но ми се струва, че само временно примирието.
        Такъв е матряла - който купи, се паникьосва и веднага иска да продава)))) Не само тук но и по други места, Затова казах, че ако се приберат инндианксите хартии няколко пъти и ще оредеят продавците, защото ще са от лявата страна))))) Както казваше батя - лостов ефект. Също споменаваше и лафа за пружината))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Утре да не стане ново залягане. Такъв стилът по много позиции напоследък - подскок с неколкостотин бройки нагоре и после юруш надолу по пързалката. Някой пари извади. но засега подкрепа не се види. Ако е свършила войната между скапалия се черешопазар и гарантите на златната възраст може да тръгне нагоре. но ми се струва, че само временно примирието.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Дай Боже всекиму, по толкова.....

            пп Ти откъде ми знаеш профита бре...?



            Сакън , да не вдигаме много врява , че току виж класния се върнал и прибрал постата !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Не ми харесва играта с която се мъчат да ни свикнат ...
              Първо вървят разпродажби до процент минус на софикс и после почват да наваксват в последните минути ...
              къде с малки бройки ,къде с големи а ЕЖК каза че ще минават доста пакети в някой от пени позициите щото ПФ имам проблеми със свързаността.............
              Не е препоръка....
              Виж по-добре сделките! Обратно е на това което казваш! От 30 сделки само 5 са на продажби. Математиката е обратна))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                - Само 4,5 Кила - слабичко ... Едно време какви ФАДРОМИ имаше
                Е аз батковци и на кило и нещо се радвам. Айди утре пак.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Монти, всеки ден ще е ден)))
                  Не ми харесва играта с която се мъчат да ни свикнат ...
                  Първо вървят разпродажби до процент минус на софикс и после почват да наваксват в последните минути ...
                  къде с малки бройки ,къде с големи а ЕЖК каза че ще минават доста пакети в някой от пени позициите щото ПФ имам проблеми със свързаността.............
                  Не е препоръка....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                    - Само 4,5 Кила - слабичко ... Едно време какви ФАДРОМИ имаше
                    Дай Боже всекиму, по толкова.....

                    пп Ти откъде ми знаеш профита бре...?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Дай Боже вече да се разсънят ....

                      пп Усещането да видиш едни виртуални няколко К горница е супер....



                      - Само 4,5 Кила - слабичко ... Едно време какви ФАДРОМИ имаше

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Флагманът си е флагман чичо, не може индексът да расте само с нисколиквидните от басемаркета)))
                        Така си мисля и аз...
                        Както съм казвал десетина пъти - има реална БФБ, едва когато се появи групата на тезгяха.....Яко на шамаросаха със Зрънчо, но и това е част от играта....

                        Ако и продадат един "завод" за олио, ще бием шапки в тавана....

                        пп А Монти пак ще разгадава теорията на конспирацията.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Не: чакам някой да ми ги.
                          Ще стане с времето. Но не беше ли по-добре да си махнал жабока!?!?
                          Ако индекса тръгне нагоре, нали се сещаш, че жабата може и да я разкешат!?)))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                            Браво Импе, разкеши ли най-после
                            Не: чакам някой да ми ги.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Не искам да им развалям надеждите но не нами в игрите на тим , само като видях първо продажбата на 50 акции Холдинг Варна и после веднага купуването на 25 в горно положение става ясно че някой прави галимации...
                              В момента има пф бъдеще и тим но не и алианц.... въпреки купуването в Хиката ....
                              Не е препоръка...
                              И утре е ден...
                              Монти, всеки ден ще е ден)))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Кефете се - аз последните си останали бройки продавам ги. Има поне 318 по-добри възможности в които да си туря тез парички.

                                Не искам да им развалям надеждите но не нами в игрите на тим , само като видях първо продажбата на 50 акции Холдинг Варна и после веднага купуването на 25 в горно положение става ясно че някой прави галимации...
                                В момента има пф бъдеще и тим но не и алианц.... въпреки купуването в Хиката ....
                                Не е препоръка...
                                И утре е ден...

                                Коментар

                                Working...
                                X