IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не продавам защото е твърде, твърде рано.. Не купувам, защото съм купувал когато е трябвало (средната ми цена е 1,15 лв.).
    Пишех в темата повече когато повечето се страхуваха и не им беше ясна картинката...споделих моите очаквания.. Сега вече малко по малко почва да им се изяснява на някой и няма нужда от писане


    Не е лошо да има скалпери, ловящи стотинки по позицията.. създават ликвидност и хранят брокерите на този гладен пазар

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
      Отчетът не е добър. Само на мен ли ми прави впечатление, че вече 10-тина поредни тримесечия (а може би и повече) приходите все намаляват?

      Иначе и аз имам малко акции тук. Никога не се знае кога ще изскочи някой заек от тази шапка...
      Не очаквам и да се подобри особено....със счетоводните врътки не може до безкрай...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hristok Разгледай мнение
        Браво, добър оборот през последните дни, активизира се позицията и това се отрази на борсата като цяло. Първи сигнали и преминаване на ниво1,91лв за акция, следва 2,00лв ...и следващото ключово според мен е 2,50лв. Отчета е добър и потенциала е огромен.
        Според мен продалите ще съжаляват, но някои се радват и на малкото.. Няма лошо пътят трябва да се разчиства, за да върви нагоре...........

        Успех на предприемчивите и позитивни акционери!
        Отчетът не е добър. Само на мен ли ми прави впечатление, че вече 10-тина поредни тримесечия (а може би и повече) приходите все намаляват?

        Иначе и аз имам малко акции тук. Никога не се знае кога ще изскочи някой заек от тази шапка...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
          Според мен продалите ще съжаляват, но някои се радват и на малкото.. Няма лошо пътят трябва да се разчиства, за да върви нагоре...........

          Успех на предприемчивите и позитивни акционери!

          Ама нали ние дето сме продали. После ще подпираме под 1,7
          Това се казва работа в екип.[/QUOTE]
          Ще подпреш ама на 2,70 ми се струва.

          Коментар


          • Според мен продалите ще съжаляват, но някои се радват и на малкото.. Няма лошо пътят трябва да се разчиства, за да върви нагоре...........

            Успех на предприемчивите и позитивни акционери![/QUOTE]


            Ама нали ние дето сме продали. После ще подпираме под 1,7
            Това се казва работа в екип.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
              Продадох днес
              Е изпуснал си питомното за да гониш дивото.

              Коментар


              • Продадох днес

                Коментар


                • Браво, добър оборот през последните дни, активизира се позицията и това се отрази на борсата като цяло. Първи сигнали и преминаване на ниво1,91лв за акция, следва 2,00лв ...и следващото ключово според мен е 2,50лв. Отчета е добър и потенциала е огромен.
                  Според мен продалите ще съжаляват, но някои се радват и на малкото.. Няма лошо пътят трябва да се разчиства, за да върви нагоре...........

                  Успех на предприемчивите и позитивни акционери!

                  Коментар


                  • "let there be light", and there was light
                    "let there be sound", and there was sound
                    "let there be drums", and there was drums
                    "let there be guitar", and there was guitar
                    "let there be rock"......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
                      Кой ИП е пуснал прахосмукачката - ако може продалите да кажат, моля!
                      Като гледам съм продал малко бройки на някой каролец

                      Коментар


                      • http://www.x3news.com/?page=Company&BULSTAT=000627519

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                          Батя като купува и продава не говори. Той говори, когато трябва да ви накара вие да започнете да купувате. Дано съм отговорил на въпроса ти.
                          На Батя почти всичко му е в ПИБ той все е на обратно

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Батя като купува и продава не говори. Той говори, когато трябва да ви накара вие да започнете да купувате. Дано съм отговорил на въпроса ти.
                            Въпроса беше реторичен!
                            Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
                              И аз разкарах 2500 ации с кеф
                              Остават 20000
                              Играч си
                              Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                                А Батя защо го няма в тази тема?
                                Батя като купува и продава не говори. Той говори, когато трябва да ви накара вие да започнете да купувате. Дано съм отговорил на въпроса ти.

                                Коментар

                                Working...
                                X