IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво се мъдри този аск с 50 бр. Дали няма по някое време да изчезне сам

    Коментар


    • Днес , ако завършим над 2лв. ще го призная като ИГРАЧ, СТРАТЕГ и т.н.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Ако ги беше опапал той, както и да е ....
        Двама мажоритари още го споменават с кефф....
        Е как те такива като Джедая ги търсят.Той ако беше шаран с бастун щях да го уловя .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
          За съжаление от далече се вижда че е само един и май е приключил оптимизмът свърши
          още ще скимтите. Игра за 20 стинки е по-жалка от спекулативна.Батката ви казваше че се играе за 2 лв, не за 20 стинки, ама в презрелите бфб тикви ум не се налива, затова ще гоните батката по "баиря" - негова терминология
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от swot Разгледай мнение
            За съжаление от далече се вижда че е само един и май е приключил оптимизмът свърши
            многооо МААА кефиШШШ...саМо каЙ какво си купИлЛ...и Аз ДАа ЗННаМ кАкВо да ТВарЯ...ПроЦенТТ да ПраЯ -ДуШАа да ХрАННя....еЙйЙ ЕваЛЛа Си тИ...ИнВеЕЕстоРР ПлюСС сИ.........
            Наздравичка..че се разлензих нещо тук(да ме извините)
            Last edited by orakula; 01.04.2015, 22:37.

            Коментар


            • За съжаление от далече се вижда че е само един и май е приключил оптимизмът свърши

              Коментар


              • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
                Прав е, излезлите просто влизат в други позиции и тръгва всичко.
                ТАка е влизат , в други позиции но продавачите ги задушават засега....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от orakula;10597952Log18
                  +1
                  едва ли ще е за първи път...но си мисля че преди 2.20 едва ли ще има корекция...
                  Не е Препоръка!!!
                  Тук ще имаа надежда а за 2,2 само ако и другите тръгнат с по 20-30%....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Вейдъре, това ти мнение ми хареса и мога да те почерпя едно питие
                    Прав е, излезлите просто влизат в други позиции и тръгва всичко.

                    Коментар


                    • +1
                      едва ли ще е за първи път...но си мисля че преди 2.20 едва ли ще има корекция...
                      Не е Препоръка!!!

                      Коментар


                      • Флагмана отново ще повлече цялата борса към възход

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          няма как да знам каква сума е отделил за влизане в хим-а сегашния купувач

                          може да закара цената и на 2,40 , а може утре да реши, че се насочва в друга позиция

                          при положение, че за три месеца тук съм реализирал 17-18% и виждам, че другаде мога да влезна на цени от преди 2-3 месеца не виждам причина защо да не опитам

                          разбира се, че хим-а може да иде до 2,40 до края на седмицата, а другите акции да си седят все на нивата от преди 2-3 месеца ............... но "това са рисковете на професията"
                          Вейдъре, това ти мнение ми хареса и мога да те почерпя едно питие

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                            Дейтрейдинг!!! Да, като се съредоточиш-става.Нещо като занимавка в свободното време.
                            Е за по уиски има

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                              Пичове да е жива и здрава борсата..... Днес се оказа, че може да се работи и през спреда направих го на шега.......Въпреки, че съм дългосрочен или поне средносрочен оптимист
                              Дейтрейдинг!!! Да, като се съредоточиш-става.Нещо като занимавка в свободното време.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                няма как да знам каква сума е отделил за влизане в хим-а сегашния купувач

                                може да закара цената и на 2,40 , а може утре да реши, че се насочва в друга позиция

                                при положение, че за три месеца тук съм реализирал 17-18% и виждам, че другаде мога да влезна на цени от преди 2-3 месеца не виждам причина защо да не опитам

                                разбира се, че хим-а може да иде до 2,40 до края на седмицата, а другите акции да си седят все на нивата от преди 2-3 месеца ............... но "това са рисковете на професията"

                                ТОЧНО ТАКА Е. Ще го изчакаме да се наиграе. Утре е последен работен ден за БФБ. Чак на седми ще отвори сергията. Сега ще видиш как някои ще кешират печалби. Ламята и отслабва огъня. Хайде малко наобратно, за да е здравословно.

                                Коментар

                                Working...
                                X