IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • година и половина ги чакам да се съберат, но не можаха да се срещнат

    за сметка на това след две години и половина ще са на една цена ................. гарантирано от ТИМ...



    Първоначално изпратено от MelFin Разгледай мнение

    Коментар


    • Химимпорт АД (6C4 / 6C4P)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        ето как виждам нещата



        минем ли 1,86 то следващата съпротива е 2 лева и следващата много силна съпротива е около 2,15 лв. ................. всички знаем какво заиграване имаше през последната година около двата лева и около 2,15лв.

        не успеем ли да прескокнем 1,86-1,88 то тогава падаме отново надолу където на 1,69 лв. е силната подкрепа на хима, а по-надолу следващата подкрепа е 1,50-1,52

        тези мои нахвърляни мисли не са препоръка за каквото и да било -------------- вие си го знаете, де
        не можахме да се задържим на над 1,86-1,88 и много лесно паднахме под съпротивата ................... караме по сценария дето съм начертал

        не е препоръка за покупко-продажби на ХИМ-чета...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
          той вече продаде тук, време е цената да поеме пътя си нагоре... видях своя индикатор...
          Грешно виждаш индикаторите.После да не плачеш.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            е, другите които са бол, може и на цена да не ти харесат в следващ момент
            Времето знае аз съм ЗА да не ми харесат цените ))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al4en Разгледай мнение
              Няма, няма ) акции бол, точно хима мога и без него
              е, другите които са бол, може и на цена да не ти харесат в следващ момент
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Изядоха първите 5000бр. Останаха другите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Да, вероятно на 2 лв ще прескочиш, но пък на 3 ще си по-смел
                  Няма, няма ) акции бол, точно хима мога и без него

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Нещо ми се струва че се ударихте в Айсберг
                    1.832 лв..... 20 Х 1000 = 20000 бройки най-вероятно
                    Нагоре останаха около10000бр. до 1.9лв.
                    Еуфорията мина. Сега да видим кой ще ги лапне тези бройки?
                    Разсъждавах на глас. Не препоръчвам нищо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                      А не е ли по-правилно да попиташ-тука защо някой купуват?
                      той вече продаде тук, време е цената да поеме пътя си нагоре... видях своя индикатор...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                        Днес тук много здраво се изложих и ей така затрих 2% от доходността на целия си портфейл от началото на годината...
                        Така е. Който бърза в повечето случаи греши. ДИСЦИПЛИНА и ПЛАН за действие. Така мисля аз. Е, след някой ден като видиш как цената е по - голяма от тази, на която си продал, ще съжаляваш.Ама ти още сега си го осъзнал,но човек се учи от грешките си. Това е акцията с най-голяма волатилност и оборот. Тук се правят големи печалби, но ....стават и грешки. Успех!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Тука защо така някой инвеститори разпродават?
                          А не е ли по-правилно да попиташ-тука защо някой купуват?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Някъде бе писал, че е добре да се усреднява...
                            Някъде бях писал точно обратното, че даже на няколко места го писах.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                              Днес тук много здраво се изложих и ей така затрих 2% от доходността на целия си портфейл от началото на годината...
                              Продаде или купи?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                                Днес тук много здраво се изложих и ей така затрих 2% от доходността на целия си портфейл от началото на годината...
                                Някъде бе писал, че е добре да се усреднява ....
                                То стратегиите лесно се измислят , но трудно се прилагат.....
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X