IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Брях ,брях какви състоятелни инвестори имало.Да не повярва човек.Изглежда сами си вярват .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
      абе, уж всички купувате, а никой не казва кой посредник ви продава

      днес към купил около 33 К хим-чета от 3 посредника --->>> основно ПФБК продаваха и между тях включвания направиха юробанк и карол

      някой няма ли да сподели кой друг посредник продава или пък кой е крайния продавач например .................. не вярвам никой да не знае

      все някой е чул нещо в метрото, например
      на мен днес са ми продали FFBBG около 12 на обяд...ако кажеш сега тази информация какво подсказва ще е ЕКСТРА
      общо взето са сипвали от всякъде....дано това да е натиснало цената повечко надолу и от тук да имаме възходящо движение
      Last edited by orakula; 13.05.2015, 20:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
        абе, уж всички купувате, а никой не казва кой посредник ви продава

        днес към купил около 33 К хим-чета от 3 посредника --->>> основно ПФБК продаваха и между тях включвания направиха юробанк и карол

        някой няма ли да сподели кой друг посредник продава или пък кой е крайния продавач например .................. не вярвам никой да не знае

        все някой е чул нещо в метрото, например
        Не са Карол....

        Коментар


        • Аз също си купих днес, но не ме интересува кой ми е продавал. Като знам какво ще се промени
          Last edited by SOFIX; 13.05.2015, 18:13.

          Коментар


          • абе, уж всички купувате, а никой не казва кой посредник ви продава

            днес към купил около 33 К хим-чета от 3 посредника --->>> основно ПФБК продаваха и между тях включвания направиха юробанк и карол

            някой няма ли да сподели кой друг посредник продава или пък кой е крайния продавач например .................. не вярвам никой да не знае

            все някой е чул нещо в метрото, например
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Ъпарите им се свиха перките и почват заплашително и злобно да се изказват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                добре, мисирко .................. харесваш ми

                ---------------------------


                да се върнем на темата ....................... имаше ли нещо на предивд като написа:



                или това го написа защото си нямаш друга работа???
                Ами така се говореше тогава а сега дали е същия....
                В момента има много кандидати да продават на всяка цена а кой е ...това ти трябва да знаеш най добре ,все пак е от твойта гилдия и с твойте фенове....
                можеш да разбереш продавача...това исках да кажа...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Твойте златни изпълнения са апокрифни...защото са некрекъснато трити и под различни псевдоними....там трябва да работи МИ 6 ,ФБР и ФСБ заедно....
                  но при нужда можеш да конкурираш броя на томовете на Другаря Тодор Живков...;;както и дебелината им....
                  добре, мисирко .................. харесваш ми

                  ---------------------------


                  да се върнем на темата ....................... имаше ли нещо на предивд като написа:

                  само да е този, който купува миналата зима.....
                  или това го написа защото си нямаш друга работа???
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    не

                    имам златен фонд на проф.КАро, твоите златни изпълнения и другите са разни мисли на гастрольори като например онзи компютърен гений дето е реализирал 2000% профит за една година

                    някой ден ще ви издам в луксозна книга
                    Твойте златни изпълнения са апокрифни...защото са некрекъснато трити и под различни псевдоними....там трябва да работи МИ 6 ,ФБР и ФСБ заедно....
                    но при нужда можеш да конкурираш броя на томовете на Другаря Тодор Живков...;;както и дебелината им....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      нЕмаш ли си златно фонче на твоите изпълнения.....
                      не

                      имам златен фонд на проф.КАро, твоите златни изпълнения и другите са разни мисли на гастрольори като например онзи компютърен гений дето е реализирал 2000% профит за една година

                      някой ден ще ви издам в луксозна книга
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        мисирко, кой купуваше миналата година? ................. я ми припомни, че не си спомням вече...
                        нЕмаш ли си златно фонче на твоите изпълнения.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          само да е този, който купува миналата зима.....
                          мисирко, кой купуваше миналата година? ................. я ми припомни, че не си спомням вече...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                            Не гризкам само....., а хапвам колкото мога....но обикновени....
                            освен от ПФБК от някой друг посредник взимал ли си днеска?
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              няма начин пантеро, имаме ли обемче на минетка това е жокер от мойсей соломонович от тел авив нали ги знаеш ония със шапчиците 1,58 1,53 после нагоре

                              Колега, не с толкова лоши прогнози от тук нататък нагоре!!!!!!

                              Коментар


                              • няма начин пантеро, имаме ли обемче на минетка това е жокер от мойсей соломонович от тел авив нали ги знаеш ония със шапчиците 1,58 1,53 после нагоре

                                Коментар

                                Working...
                                X