IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Преди година не съм купувал вече спекулативни акции .....след като турците обявиха за предсрочни избори а и инцидентите с Корп аз почнах да кеширам.....много яко...
    Искаш да кажеш че след година цената ще бъде на лефче....ами може.... даже и 70 стинки е възможно ако има проблеми страната с финансите...
    преди година ти купуваше и корп ..................... проблемите на ЦВ.Василев излезнаха на яве преди 11 месеца

    бъркаш месеците, годините и дори датите ............... а те са важни в случая...

    ти куваше преди година цкб на 1,45-1,50 и след година цената ще е отново 1,45-1,50

    лично мнение - имам акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      мога да ти кажа, че след година цената ще е там където ти купува преди година

      Преди година не съм купувал вече спекулативни акции .....след като турците обявиха за предсрочни избори а и инцидентите с Корп аз почнах да кеширам.....много яко...
      Искаш да кажеш че след година цената ще бъде на лефче....ами може.... даже и 70 стинки е възможно ако има проблеми страната с финансите...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Щом казваш ти, .....съгласявам се......
        Нали ти си специалиста по ТИМ позиции и си ми частен секратар......... нали не очакваш да си губя времето да ти обяснявам че връх Мусала е в Рила а а не на Балканския полуастров...
        само да ми кажеш къде е пак цената една година по късно.....
        мога да ти кажа, че след година цената ще е там където ти купува преди година

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
          преди година като купувахте на 1,45-1,50 цената не отиде на 1,60 за да сте продали, а се сурна на 1 кинт за отрицателно време

          като пишеш врели-некипели поне погледни графиката за да не се излагаш допълнително

          Щом казваш ти, .....съгласявам се......
          Нали ти си специалиста по позиции и си ми частен секратар......... нали не очакваш да си губя времето да ти обяснявам че връх Мусала е в Рила а а не на Балканския полуастров...
          само да ми кажеш къде е пак цената една година по късно.....
          Last edited by chronos; 20.05.2015, 11:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Точно така ,купувах над 1,40 и продадох на 1,60...поне за мен стоеше така въпроса....10%...и поне три пъти купих около лефче и продадох над 1,10...
            този път не се пробвах при ССВ ,че вече ми писна със стари номера....
            Купувам спекулативно ТИМ позици ,както казва вожда нещо им става на феновете и изведнъж надуят позициите ей така без нищо...
            преди година като купувахте на 1,45-1,50 цената не отиде на 1,60 за да сте продали, а се сурна на 1 кинт за отрицателно време

            като пишеш врели-некипели поне погледни графиката за да не се излагаш допълнително

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              точно преди година нали купувахте с циганина на 1,50 при цкб-то ................. за какво ти е да влизаш и в хим-а?
              Точно така ,купувах над 1,40 и продадох на 1,60...поне за мен стоеше така въпроса....10%...и поне три пъти купих около лефче и продадох над 1,10...
              този път не се пробвах при ССВ ,че вече ми писна със стари номера....
              Купувам спекулативно позици ,както казва вожда нещо им става на феновете и изведнъж надуят позициите ей така без нищо...
              Last edited by chronos; 20.05.2015, 11:43.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                аз пък съм купил на 1.602
                Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Мдаа прав си.Ще продължават да излизат от борсата.
                изчакай да падне цената и тогава излизай и ти

                майстор си в тези отигравания

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  То май само аз не съм купил в Хим .......сега остава да ме Убедите да купувам на 1,70....
                  Иначе аз се пробвахв холдинг варна и не сбърках.....само че там е толкова слаболиквидно че и до септември не мога да ги продам.... не че има вече нещо ликвидно на БФБ...
                  точно преди година нали купувахте с циганина на 1,50 при цкб-то ................. за какво ти е да влизаш и в хим-а?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    То май само аз не съм купил в Хим .......сега остава да ме Убедите да купувам на 1,70....
                    Иначе аз се пробвахв холдинг варна и не сбърках.....само че там е толкова слаболиквидно че и до септември не мога да ги продам.... не че има вече нещо ликвидно на БФБ...
                    Аз затова влизам в ликвидните

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      аз пък съм купил на 1.602
                      То май само аз не съм купил в Хим .......сега остава да ме Убедите да купувам на 1,70....
                      Иначе аз се пробвахв холдинг варна и не сбърках.....само че там е толкова слаболиквидно че и до септември не мога да ги продам.... не че има вече нещо ликвидно на БФБ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        БРАВО!)
                        това ме разсмя ,БФБ и технически анализ......
                        Аз се чудех защо имаше в товойте постове грам истина а то защото си бил продал и си се канил да влизаш пак в ТИМ на ниски нива...прлавил си се на спекулант 10%....
                        Да беше питал цигането пред Три уши....ами влизането на нашата борса трябва да е след местнити избори.....
                        Първо има политическа нестабилност ,второ има липса на участници и трето ще има изтичане на пари от борсата.....пак....
                        Това което видяхме тези дни е само отбранителен ефект на големите батковци....събрали се да бранят хляба си но не да дават хляб и на теб.....вече три пъти го правят...но нищо повече...
                        Това Карък Каръков не сме го забравили.... шест месеца по късно и потоп....
                        П.П. поне си разбрал че печалбата от 10 ст е по сладка от загубата от лефче.....
                        Мдаа прав си.Ще продължават да излизат от борсата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                          Да. И аз не успях да се вредя на 1,59 ,но поне купих малко на 1,60 в петък.
                          аз пък съм купил на 1.602

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                            Имам един въпрос и очаквам смислени отговори: Защо, след продажбата на големия пакет, цената реално се вдигна само с 1 стот., а не с повече, както всички очаквахме?
                            ами като всички сте накупили кой да купува.то да не е бездънна яма кеша

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Защото се дигна с 5-6ст, но ентусиазма беше локализиран и бързо потушен
                              Значи няма ентусиазъм, дали няма да потъне под 1.60?!

                              Коментар


                              • Защото се дигна с 5-6ст, но ентусиазма беше локализиран и бързо потушен

                                Коментар

                                Working...
                                X