IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Ти днес май си посвирил в повечко?
    не се занимавам с дейности от които не разбирам

    на мнение съм, че работата със свиренето трябва да се върши от професионалисти ............... например такива които започват със смученето на лула, а после минават на други инстументи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Разбира се че е така приятел.Аз ще купувам ли ако не съм сигурен че ще ми даде ръст?
      аз не съм сигурен че ще даде ръст,но си купих....ако падне ще си купя още
      Не е Препоръка!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        и преди обяд днес, и след обяд днес, ми продаваше някакво кобосче, но стинка-две горе или стинка-две долу не променя начина по който гледам на ХИМ-а

        помислих, че от лапането на дудука може да ти се привиждат и духчета
        Ти днес май си посвирил в повечко?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Не се притеснявай бе младеж.Аз също купих артии тук преди няколко дена ама сега параход ли да го наричам като се държи като кану.Сори ама това е.
          и преди обяд днес, и след обяд днес, ми продаваше някакво кобосче, но стинка-две горе или стинка-две долу не променя начина по който гледам на ХИМ-а

          помислих, че от лапането на дудука може да ти се привиждат и духчета

          Коментар


          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
            Що бе Таше...много си е добре Флагманчето....държи си цена,ликвиден е и се надяваме в бъдеще време да ни донесе някой друг процент печалба
            Не е Препоръка!!!
            Разбира се че е така приятел.Аз ще купувам ли ако не съм сигурен че ще ми даде ръст?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              като захапеш дудука на лулата може да напишеш, че ХИМ-а е мираж...

              не е препоръка да захапвате дудука
              Не се притеснявай бе младеж.Аз също купих артии тук преди няколко дена ама сега параход ли да го наричам като се държи като кану.Сори ама това е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Кво става с тоя Флагман бре? Той на кану заприлича.
                Що бе Таше...много си е добре Флагманчето....държи си цена,ликвиден е и се надяваме в бъдеще време да ни донесе някой друг процент печалба
                Не е Препоръка!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Кво става с тоя Флагман бре? Той на кану заприлича.
                  като захапеш дудука на лулата може да напишеш, че ХИМ-а е мираж...

                  не е препоръка да захапвате дудука
                  Last edited by 2012; 21.05.2015, 20:01.

                  Коментар


                  • Кво става с тоя Флагман бре? Той на кану заприлича.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Деменция, деменция и раздвоение на личността....
                      С батката по 5 бона щяхте да слагате.... че никога няма да стане 1,65 преди година.....
                      сега ситгурно с цяло РПУ и група ЧСИ щях да си прибирам парите.... от Столипиново....
                      ех, мисирко, мисирко...

                      5 бона ти се привиждат

                      гладна мисирка просо сънува...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        объркала си темите .............. не си спомням да си писала нещо за хим-а

                        но ти открай време обичаш да следваш кила ми



                        нали знаеш, че трябва цецито да се хване за кила ми и нещата се случват "веднага"
                        Деменция, деменция и раздвоение на личността....
                        С батката по 5 бона щяхте да слагате.... че никога няма да стане 1,65 преди година.....
                        сега ситгурно с цяло РПУ и група ЧСИ щях да си прибирам парите.... от Столипиново....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Не е верно извади постовете за единицата която съм прогнозирал....и хим на 1,60........
                          объркала си темите .............. не си спомням да си писала нещо за хим-а

                          но ти открай време обичаш да следваш кила ми

                          Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Веднага.....
                          нали знаеш, че трябва цецито да се хване за кила ми и нещата се случват "веднага"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            голям мерак ти е да падне ................ а миналата година по това време какви фермани пишеше и какви магии правеше за да се качи ССВ на сегашната цена на ХИМ-а

                            Не е верно извади постовете за единицата която съм прогнозирал....и хим на 1,60........
                            Веднага.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Класирай се в ССВ сега е момента....преди да падне....
                              голям мерак ти е да падне ................ а миналата година по това време какви фермани пишеше и какви магии правеше за да се качи ССВ на сегашната цена на ХИМ-а

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                мисирко, това кюфте да не го лапна ти

                                Класирай се в ССВ сега е момента....преди да падне....

                                Коментар

                                Working...
                                X