IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
    Батя, може би?
    А ivandavidov,дали излезна...
    Доколкото познавам твоя стил на участие от постовете във форума ,вече трябва да си стигнал границата на търпение ако не си продал....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
      Батя, може би?
      Ако си е сменил ИП-то с два нови - може
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
        Кой е този голям продавач, който излиза от позията и от доста дни продава значителни количества всеки ден ?
        Батя, може би?

        Коментар


        • Кой е този голям продавач, който излиза от позията и от доста дни продава значителни количества всеки ден ?

          Коментар


          • Ти да видиш !

            Коментар


            • Тук днес много сте пасивни .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                не се занимавам с дейности от които не разбирам

                на мнение съм, че работата със свиренето трябва да се върши от професионалисти ............... например такива които започват със смученето на лула, а после минават на други инстументи
                То за лулата при индианците ясно ама ти с какъв инструмент боравиш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Ти днес май си посвирил в повечко?
                  не се занимавам с дейности от които не разбирам

                  на мнение съм, че работата със свиренето трябва да се върши от професионалисти ............... например такива които започват със смученето на лула, а после минават на други инстументи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Разбира се че е така приятел.Аз ще купувам ли ако не съм сигурен че ще ми даде ръст?
                    аз не съм сигурен че ще даде ръст,но си купих....ако падне ще си купя още
                    Не е Препоръка!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                      и преди обяд днес, и след обяд днес, ми продаваше някакво кобосче, но стинка-две горе или стинка-две долу не променя начина по който гледам на ХИМ-а

                      помислих, че от лапането на дудука може да ти се привиждат и духчета
                      Ти днес май си посвирил в повечко?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Не се притеснявай бе младеж.Аз също купих артии тук преди няколко дена ама сега параход ли да го наричам като се държи като кану.Сори ама това е.
                        и преди обяд днес, и след обяд днес, ми продаваше някакво кобосче, но стинка-две горе или стинка-две долу не променя начина по който гледам на ХИМ-а

                        помислих, че от лапането на дудука може да ти се привиждат и духчета

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                          Що бе Таше...много си е добре Флагманчето....държи си цена,ликвиден е и се надяваме в бъдеще време да ни донесе някой друг процент печалба
                          Не е Препоръка!!!
                          Разбира се че е така приятел.Аз ще купувам ли ако не съм сигурен че ще ми даде ръст?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            като захапеш дудука на лулата може да напишеш, че ХИМ-а е мираж...

                            не е препоръка да захапвате дудука
                            Не се притеснявай бе младеж.Аз също купих артии тук преди няколко дена ама сега параход ли да го наричам като се държи като кану.Сори ама това е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Кво става с тоя Флагман бре? Той на кану заприлича.
                              Що бе Таше...много си е добре Флагманчето....държи си цена,ликвиден е и се надяваме в бъдеще време да ни донесе някой друг процент печалба
                              Не е Препоръка!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Кво става с тоя Флагман бре? Той на кану заприлича.
                                като захапеш дудука на лулата може да напишеш, че ХИМ-а е мираж...

                                не е препоръка да захапвате дудука
                                Last edited by 2012; 21.05.2015, 19:01.

                                Коментар

                                Working...
                                X