IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    да
    +1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
      Коя е водещата? - ЦКБ?
      да

      Коментар


      • Първоначално изпратено от spark Разгледай мнение
        Албена АД нямат бонови книжки , Албена Инвест Холдинг АД имат 25бр, х 5,90 примерно ,,,,
        Може и да си прав. Казаха ми Албена.Не се интересувам от акцията и не смятам да го правя .
        Не е препоръка.
        Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Хима не ми е водеща артия но пък като падна защо да не взема.Няма да е зле още да поефтинее.
          Коя е водещата? - ЦКБ?

          Коментар


          • Хима не ми е водеща артия но пък като падна защо да не взема.Няма да е зле още да поефтинее.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Много е сложно ,другата година май изтича дивидента на привилигированите и не знам какво ще става .....даже и ако няма сътресения на борсата.....
              Освен тазгодишния има още дивидент и половина

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Много е сложно ,другата година май изтича дивидента на привилигированите и не знам какво ще става .....даже и ако няма сътресения на борсата.....
                къде си се замисли за след една година?!?!??!?



                смятам до тогава поне два пъти да превъртя спекулантския ми пакет

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                  а , дано...

                  бих перефрацирал известната поговорка "от твоята уста в Божиите уши" така: "от твоята клавиатура в Божиите очи"

                  Много е сложно ,другата година май изтича дивидента на привилигированите и не знам какво ще става .....даже и ако няма сътресения на борсата.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    1,35 в хим е на дневен ред а 80 стинки при ССВ ще си дойдат от само се бе си.....
                    а , дано...

                    бих перефрацирал известната поговорка "от твоята уста в Божиите уши" така: "от твоята клавиатура в Божиите очи"

                    Коментар


                    • Ако дивидента беше дошъл, направо пускам пазарна...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                        мисирко, не си мъчи малкото мозъче за да не изпуши

                        септември ще бъде май

                        Да не би мангалите да правят революция на борсата.......
                        Гергов ли ще ви води към Три уши....или Тотев.....
                        П.П. 1,35 в хим е на дневен ред а 80 стинки при ССВ ще си дойдат от само се бе си.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Само да те питам ,що стана с августовското покачване...... и как върви Усредняването в хима.....на всеки 15 стинки ли го правиш.......
                          мисирко, не си мъчи малкото мозъче за да не изпуши

                          септември ще бъде май

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                            Вожда е абсолютно прав.
                            Имам познати във Варна които имат останали бонови книжки от АЛБЕНА от техни родители(нямам акции там) , които се жалват че миналата година получили само 18 лева дивидент(струва им се малко , а въобще не знаят че акциите им се търгуват на 50 лева) , а тази година няма да вземат нищо.Готови са да ги продадат без въобще да знаят колко пари струват.
                            Албена АД нямат бонови книжки , Албена Инвест Холдинг АД имат 25бр, х 5,90 примерно ,,,,
                            Last edited by spark; 25.08.2015, 16:20.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                              на мен пък някой ми пуснал 2 000 бр. на 1,47

                              цял ден някой каролец продава ................. май е на зор и ще падне още цената ................ важното е кеш да имаш и да се купува яко

                              Правилно !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                на мен пък някой ми пуснал 2 000 бр. на 1,47

                                цял ден някой каролец продава ................. май е на зор и ще падне още цената ................ важното е кеш да имаш и да се купува яко

                                Само да те питам ,що стана с августовското покачване...... и как върви Усредняването в хима.....на всеки 15 стинки ли го правиш.......

                                Коментар

                                Working...
                                X