IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
    Изговаря се и се изписва ....дивидент----------ът е за тебе Императорът

    ей , човече не ни напомняй от къде си и какъв е начина ви на говорене а оттам и на изписване
    Съгласен!
    А той от къде е?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Хм, помислих, че ви е пъкнал дивидентът.
      Изговаря се и се изписва ....дивидент----------ът е за тебе Императорът

      ей , човече не ни напомняй от къде си и какъв е начина ви на говорене а оттам и на изписване

      Коментар


      • Хм, помислих, че ви е пъкнал дивидентът.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
          Коментари за отчета?
          Предвид спада на печалбата в индивидуалния шестмесечен (с около 7 млн. спрямо година по-рано), то тук сме почти без промяна.
          Прави впечетление спада/ даже отрицателния резултат от операции с финансови инструменти (специално през второто тримесечие), което не ме учудва и дори ме радва, че точно на това се дължи спада в крайния резултат.
          Същевременно нетния резултат от Застраховане регистрира впечатляващ ръст!
          Остава и резултатите по другите основни пера да обърнат тенденцията и да почнем да катерим.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
            Коментари за отчета?
            Имам акции тук, но отчетите през последната една година само ме депресират и затова престанах да ги чета.

            Коментар


            • Коментари за отчета?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                С една дума до изстрелването има още много вода да изтече.
                Идеално за спекула е тук, който го може!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                  От космическа гледна точка живота е един миг
                  С една дума до изстрелването има още много вода да изтече.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Колко скоро го виждаш това изтрелване?
                    От космическа гледна точка живота е един миг

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                      Химът си е може би най-добрата перспектива на БФБ. Цената му е адски ниска за стойността, която стои зад него и спадовете са просто натиск на цената от големи инвеститори, които са се напълнили по време на бума с акции и сега искат да освободят парите. Ето за това и в един прекрасен момент (според мен скоро) отново ще имаме изстрелване на цената с поне 70% -80%

                      * не е препоръка. Имам акции тук.
                      Колко скоро го виждаш това изтрелване?

                      Коментар


                      • тегли кредити и купувай да ти падне средната


                        Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
                        Химът си е може би най-добрата перспектива на БФБ. Цената му е адски ниска за стойността, която стои зад него и спадовете са просто натиск на цената от големи инвеститори, които са се напълнили по време на бума с акции и сега искат да освободят парите. Ето за това и в един прекрасен момент (според мен скоро) отново ще имаме изстрелване на цената с поне 70% -80%

                        * не е препоръка. Имам акции тук.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tutun4o Разгледай мнение
                          Ако тук не виждаш перспектива, то не знам къде ще я видиш :-).. фармичката, трейсчето, ихлбл-то или ?!?
                          Химът си е може би най-добрата перспектива на БФБ. Цената му е адски ниска за стойността, която стои зад него и спадовете са просто натиск на цената от големи инвеститори, които са се напълнили по време на бума с акции и сега искат да освободят парите. Ето за това и в един прекрасен момент (според мен скоро) отново ще имаме изстрелване на цената с поне 70% -80%

                          * не е препоръка. Имам акции тук.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                            инсчето и холдчето са номер 1 ... по липсата на перспектива обаче
                            Ако тук не виждаш перспектива, то не знам къде ще я видиш :-).. фармичката, трейсчето, ихлбл-то или ?!?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Balans Разгледай мнение
                              Добри новини :-))

                              "Армеец" остава лидер при общото застраховане в края на полугодието

                              money.bg

                              кой сега е номер едно

                              Спорна !!
                              инсчето и холдчето са номер 1 ... по липсата на перспектива обаче

                              Коментар


                              • Добри новини :-))

                                "Армеец" остава лидер при общото застраховане в края на полугодието

                                money.bg

                                кой сега е номер едно

                                Спорна !!
                                Last edited by X_Y; 28.08.2015, 15:55.

                                Коментар

                                Working...
                                X