IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    моя милост...1,30-1,35...преди три месеца...
    За ССВ и зърнени какви ти бяха прогнозите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      моя милост...1,30-1,35...преди три месеца...
      Струва ми се че ще познаеш макар че си мислех че Хима ще удържи 1.50

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Флагманът вместо нагоре тръгна надолу като Титаник.Хихи всички мислеха че 1.60 ще е най-ниската цена а то вече 1.45 стана.Колко му е да отиде и на 1.30 както някой беше споменал .
        моя милост...1,30-1,35...преди три месеца...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
          И алианц това ги устройва ли, не е ли малко в повече концпиративно !?
          В момента ги няма по нито една позиция....

          Коментар


          • Флагманът вместо нагоре тръгна надолу като Титаник.Хихи всички мислеха че 1.60 ще е най-ниската цена а то вече 1.45 стана.Колко му е да отиде и на 1.30 както някой беше споменал .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              При Гагарин е друга играта , някой се мъчи да и сваля цената......При всяка добра новина се изтегля и като мине ентусиазмът нарежда поръчките продава, това сеправи за пети път тази година.....последния път падна 39 а гледай колко е натрупал днес....
              И алианц това ги устройва ли, не е ли малко в повече концпиративно !?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Що да е станАло ?
                с Емка - имам си затворена печ.
                Emka закрита 03,08,15г + ~ 700
                и нови 424 ми влязаха скоро беше , а ХИКА все още не съм я пожелал, но ако си забравила ще ти я припомня в комплект за да не се съмняваш -




                - ДРУГО да те интересува ??? - защото за останалите не е !
                браво за емката а за хиката беше писал че под 3,2 пак ще я пожелаеш....ама сигурно не помниш....вече година мина....почтиа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                  Не съм сигурен вече за подкрепата, ето при гагарин не се усети днес
                  При Гагарин е друга играта , някой се мъчи да и сваля цената......При всяка добра новина се изтегля и като мине ентусиазмът нарежда поръчките продава, това сеправи за пети път тази година.....последния път падна 39 а гледай колко е натрупал днес....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    мажо...

                    Що стана с емката и хиката.....нещо мълчиш.....


                    Що да е станАло ?
                    с Емка - имам си затворена печ.
                    Emka закрита 03,08,15г + ~ 700
                    и нови 424 ми влязаха скоро беше , а ХИКА все още не съм я пожелал, но ако си забравила ще ти я припомня в комплект за да не се съмняваш -




                    - ДРУГО да те интересува ??? - защото за останалите не е !
                    Last edited by inta53; 04.09.2015, 14:22.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      При нас е непрекъснато така ......все сме си в криза....
                      Иначе при такива случай се продават най ликвидните дружества и в който някой прави подкрепа.......изкуствена...
                      Познай кой са те.......
                      Не съм сигурен вече за подкрепата, ето при гагарин не се усети днес

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        ОТ раз ! - Там където ти си мажо !
                        мажо...

                        Що стана с емката и хиката.....нещо мълчиш.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          При нас е непрекъснато така ......все сме си в криза....
                          Иначе при такива случай се продават най ликвидните дружества и в който някой прави подкрепа.......изкуствена...
                          Познай кой са те.......


                          ОТ раз ! - Там където ти си мажо !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                            Надеждата да не умира!. Скоро ще е деня на надеждата. (вяра надежда любов)
                            Може някои от играчите и да се подготвят за надутите според мен ipo на кандидат-борсови дружества - сирма и руубар, а както знаем и от миналото, преди такива събития някои спекуланти са търсели кеш за новите заигравки. Отдавна нямаше Ipo, и може на някои да им се играе. Лято, отпуски, бежански кризи, спадове при китайци, американци, руснаци, гърци т.н. страхове, Комплексно съчетание на обстоятелствата...
                            При нас е непрекъснато така ......все сме си в криза....
                            Иначе при такива случай се продават най ликвидните дружества и в който някой прави подкрепа.......изкуствена...
                            Познай кой са те.......

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                              Щом не и е за пръв път съм спокоен,въпреки че след този период гледам графиките и е трябвало около 3 години да се посъвземе ......все пак ако приемем че периоди се повтарят ,надеждата остава че може да стане в относително близко бъдеще време!
                              Надеждата да не умира!. Скоро ще е деня на надеждата. (вяра надежда любов)
                              Може някои от играчите и да се подготвят за надутите според мен ipo на кандидат-борсови дружества - сирма и руубар, а както знаем и от миналото, преди такива събития някои спекуланти са търсели кеш за новите заигравки. Отдавна нямаше Ipo, и може на някои да им се играе. Лято, отпуски, бежански кризи, спадове при китайци, американци, руснаци, гърци т.н. страхове, Комплексно съчетание на обстоятелствата...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от forri Разгледай мнение
                                Имало е около 2000 .Имаше Слвей на 8 -10 лева и нямаше кой да ги купи
                                Щом не и е за пръв път съм спокоен,въпреки че след този период гледам графиките и е трябвало около 3 години да се посъвземе ......все пак ако приемем че периоди се повтарят ,надеждата остава че може да стане в относително близко бъдеще време!

                                Коментар

                                Working...
                                X