IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    не ми се занимава
    Шуми как е ) нали ти казах, че тека не се влиза

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
      Зарежи фрапенцето.

      Драсни нещо
      не ми се занимава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
        Да си спомним историята - през първото тримесечие на 2011г. обикновените акции се движеха на цени над 3 лева по мои спомени (мързи ме да гледам точно, може и над 4 лева да бяха). Към края на 2012г. обикновените акции удариха дъно от около 0.65 лева.

        Следвайки тази логика, ако приемем, че през първото тримесечие на миналата година акцията беше около 2.40 лева, то към края на тази година можем да очакваме дъно от около 0.40 лева за акция.
        Нещо се започна да мечтае.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
          Бих искал да попитам г-н Керезов, ако чете все още:

          Уважаеми господине,

          И тази година ли да очакваме полагащия ни се дивидент в последния момент /тъй като така сме си плащали данъците/?!

          С уважение!
          Не искам да ви вкарвам във филми....но миналата година един колега изказа мнение ,че се чака последния час ,последнта минута ,даже и по късно за да се пусне дивидента и изказа на шега предположението ,че трябва да продадат нещо за да го пуснат......... интересното е че сериозна подкрепа има само по ссв и частична пред холдинг варна..... по другите не си дават много зор...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            Да си спомним историята - през първото тримесечие на 2011г. обикновените акции се движеха на цени над 3 лева по мои спомени (мързи ме да гледам точно, може и над 4 лева да бяха). Към края на 2012г. обикновените акции удариха дъно от около 0.65 лева.

            Следвайки тази логика, ако приемем, че през първото тримесечие на миналата година акцията беше около 2.40 лева, то към края на тази година можем да очакваме дъно от около 0.40 лева за акция.
            Ако екстраполираш от цена 16 лева направо ще го занулиш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Не е така.В момента пия фрапенце на едно кафене.
              Зарежи фрапенцето.

              Драсни нещо

              Коментар


              • Да си спомним историята - през първото тримесечие на 2011г. обикновените акции се движеха на цени над 3 лева по мои спомени (мързи ме да гледам точно, може и над 4 лева да бяха). Към края на 2012г. обикновените акции удариха дъно от около 0.65 лева.

                Следвайки тази логика, ако приемем, че през първото тримесечие на миналата година акцията беше около 2.40 лева, то към края на тази година можем да очакваме дъно от около 0.40 лева за акция.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                  Мисля че от толкова писания нямаш време за нищо .
                  Между другото бъзик,закачки ама Флагмана наистина се превърна в Потъник .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                    Мисля че от толкова писания нямаш време за нищо .
                    Не е така.В момента пия фрапенце на едно кафене.

                    Коментар


                    • Бих искал да попитам г-н Керезов, ако чете все още:

                      Уважаеми господине,

                      И тази година ли да очакваме полагащия ни се дивидент в последния момент /тъй като така сме си плащали данъците/?!

                      С уважение!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Кога да купувам когато са се избалончили ли?
                        Мисля че от толкова писания нямаш време за нищо .

                        Коментар


                        • Аз не съм съгласен напълно с теб.Да може да има хора които се възприемта за спекуланти но причината да няма сериозни инвеститори е така наречените "мажоритари" и смешните дивиденти които дават. Няма да забравя на върха на вълната когато хима се търгуваше на нива от около 16 лв. как не малко от големите акционера продадоха. Ако ръководството на Хима имаше наистина сериозно отношение към малките нямаше да стане така, че всички компание свързани с тях да са на такива нива. Оставям настрана и липсата на всякаква ликвидност на БФБ дължаща според мен на същите причини.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Кога да купувам когато са се избалончили ли?
                            Подкрепям!
                            В карйна сметка, един от проблемите на БФБ е, че културата на голяма част от пазарните играчи, особено малките на БФБ е такава, че те разглеждат себе си като спекуланти, а не като инвеститори. Настоящата конюнктура на БФБ е подходяща преди всичко за инвеститори. Спекулантите непрекъснато подрязват малките си портфейлите като се лутат от едно място на друго!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                              И понеже спечели от лотарията в щатите си купуваш падащи акции на БФБ. Нямаш ли си нещо друго с което да си играеш.
                              Кога да купувам когато са се избалончили ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Спечелих от лотарията преди няколко години в Щатите.Даваха го и по телевизора та затова и не ми пука много.
                                И понеже спечели от лотарията в щатите си купуваш падащи акции на БФБ. Нямаш ли си нещо друго с което да си играеш.

                                Коментар

                                Working...
                                X