IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Пази си нервите ще ти трябват тази седмица иначе съм добронамерен,няма какво
    да делим и не те смятам за враг.
    Ми и аз не те смятам, моя дял е минимален! Няма как да пиля нерви! Просто за мохабета ти казвам!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
      Ти какво нещо доказваш ли ми се???

      Нали помниш, че в четвъртака си изтрих ПЪРВИЯ коментар и същия го редактирах на цитирания от теб! Според теб защо го направих???

      "Трябва, по-добронамерено!"

      Ако говорим за днес, абсолютно нищо не е станало. Както виждаш има посрещане без катаклизми! Още в четвъртака ти казах, че изводи на базата на ограничена информация не могат да се правят!

      Днеска са минали пари колкото за една панелна гарсониера! Утре и да минат 2 или 3 такива, пак не мисля, че ще има кой знае какво значение за котировката! За сериозно изрутване са необходими сигурно 1,5 - 2 милиона поне, но дори и тогава не е ясно, защото не знаем кой посреща!

      В момента това са джобни пари!
      Пази си нервите ще ти трябват тази седмица иначе съм добронамерен,няма какво
      да делим и не те смятам за враг.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Какво стана бе колега?
        Дииишаш ли дълбокоооо?

        Ти какво нещо доказваш ли ми се???

        Нали помниш, че в четвъртака си изтрих ПЪРВИЯ коментар и същия го редактирах на цитирания от теб! Според теб защо го направих???

        "Трябва, по-добронамерено!"

        Ако говорим за днес, абсолютно нищо не е станало. Както виждаш има посрещане без катаклизми! Още в четвъртака ти казах, че изводи на базата на ограничена информация не могат да се правят!

        Днеска са минали пари колкото за една панелна гарсониера! Утре и да минат 2 или 3 такива, пак не мисля, че ще има кой знае какво значение за котировката! За сериозно изрутване са необходими сигурно 1,5 - 2 милиона поне, но дори и тогава не е ясно, защото не знаем кой посреща!

        В момента това са джобни пари!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
          в смисъл???
          Ще приложат номера на китайката,чиято цел е да се прецакат другите китайци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Утре вероятно ще ни сервират черешката на тортата.
            в смисъл???

            Коментар


            • Утре вероятно ще ни сервират черешката на тортата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mike Florida Разгледай мнение
                Трябва, по-добронамерено!
                Какво стана бе колега?
                Дииишаш ли дълбокоооо?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Недей недей му припомня че то при него е трагично.Хронична каръщина!!
                  Е аз затова не го закачам ....това найстина боли....
                  Ту едните удрят ,ту другите ....
                  За хайрсъза уточнение ,че той по бавно разбира....става въпрос тим прив и тим обикн...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    та аз от 2008 имам достъп до ДАХ и от време на време цъкам по някоя сделчица .....
                    Кога ДБ ,кога рве , кога голфчето.....кога аспиринчетата... като върнат множко.....
                    Сега съм на вълна ДБ че пак върнаха около 23...
                    П.П Полки нема да се плашиш ,наблизо до теб е Столипиново и шкембето ще върви през зимата много....
                    Това е за Хима....
                    Недей недей му припомня че то при него е трагично.Хронична каръщина!!

                    Коментар


                    • Хихихи егати и Флагмана.Потъна!! Велико!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                        и ти ли ще ходиш на запад?

                        та аз от 2008 имам достъп до ДАХ и от време на време цъкам по някоя сделчица .....
                        Кога ДБ ,кога рве , кога голфчето.....кога аспиринчетата... като върнат множко.....
                        Сега съм на вълна ДБ че пак върнаха около 23...
                        П.П Полки нема да се плашиш ,наблизо до теб е Столипиново и шкембето ще върви през зимата много....
                        Това е за Хима....
                        Last edited by Монти; 16.11.2015, 15:50.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Тимуровците отекоха и оттам повечето позиция на нашия калпав паркет....
                          и ти ли ще ходиш на запад?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                            ами скачай на късите, тъкмо ще изкараш някои лев
                            Тимуровците отекоха и оттам повечето позиция на нашия калпав паркет....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Няма да споря много скоро ще видим кой прав,кой крив,кой седнал и кой полегнал.
                              ами скачай на късите, тъкмо ще изкараш някои лев

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Няма да споря много скоро ще видим кой прав,кой крив,кой седнал и кой полегнал.
                                Трябва, по-добронамерено!
                                Last edited by Mike Florida; 12.11.2015, 19:03.

                                Коментар

                                Working...
                                X