IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
    И по тази причина навярно ще си купиш 500-600 бр. за да избушиш шматките нале...
    Ти на един път ли пазариш или по 500 бр?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
      И по тази причина навярно ще си купиш 500-600 бр. за да избушиш шматките нале...
      по скоро още 5000-6000 ама никога на един път.По скоро по 1000 никога не се знае до къде ще слезе цената че да бързам нале ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Хахаха това за мозохистите накрая ми хареса.Много си прав обаче ако направи Хима още дискаунт не е зле да се вземе защото ще има на кой да ги прибуташ после.То при него мазохисти винаги има .
        И по тази причина навярно ще си купиш 500-600 бр. за да избушиш шматките нале...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Същото е и във ФИБ....Ако всеки ден се пише как рухва цената в....... нещата излизат извън пределите на БФБ а и извън контрол.....
          Парите който дават в ССВ са калкулирани и се дават в празното, но така трябва според мажо....защото загубите ще са огромни ако още падне цената под номинала ...А цената в ХИМ ги интересува няколко мазохисти инвеститори и спекуланти....
          Не е препоръка....
          Хахаха това за мозохистите накрая ми хареса.Много си прав обаче ако направи Хима още дискаунт не е зле да се вземе защото ще има на кой да ги прибуташ после.То при него мазохисти винаги има .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
            Тук ми е странно защо подпиращия цената не е толкова решителен, както при ССВ? Там уби мерака за продажби под лев, още когато тук бяхме около 1,50 мисля. Правят се някакви опити /както днешния преди аукциона/, но ефект почти няма.

            Същото е и във ФИБ....Ако всеки ден се пише как рухва цената в....... нещата излизат извън пределите на БФБ а и извън контрол.....
            Парите който дават в ССВ са калкулирани и се дават в празното, но така трябва според мажо....защото загубите ще са огромни ако още падне цената под номинала ...А цената в ХИМ ги интересува няколко мазохисти инвеститори и спекуланти....
            Не е препоръка....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Манипулирам аз на баба ви шортите да стоят здраво на кръста.Следя си отблизо пазара и си коментирам,че цената е под натиск ,голям натиск а вие ще ме изкарате
              мен виновен че пада.Важното е да се говори истината ,а не кой каквото му харесва.
              +++ 1

              Коментар


              • Тук ми е странно защо подпиращия цената не е толкова решителен, както при ССВ? Там уби мерака за продажби под лев, още когато тук бяхме около 1,50 мисля. Правят се някакви опити /както днешния преди аукциона/, но ефект почти няма.
                Last edited by 15%; 16.11.2015, 19:46.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Манипулирам аз на баба ви шортите да стоят здраво на кръста.Следя си отблизо пазара и си коментирам,че цената е под натиск ,голям натиск а вие ще ме изкарате
                  мен виновен че пада.Важното е да се говори истината ,а не кой каквото му харесва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Явно си има причини дребните тарикати да прожектират филма - "гледайте какво ще стане тия дни"
                    не знам дали има причина дребни тарикати да прожектират филм, но по-скоро си мисля, че нямат друга работа

                    иначе често чета неща от сорта "гледайте какво ще стане тия дни" и понякога дори познават

                    вчера писах в темата за оптимизма, че очаквам разпродажби след атентатите в Париж и наистина днес имаше натиск по някои позиции които накрая на закриващия аукцион заличиха "загубите"

                    който не е следил сесията няма да разбере за какво пиша...

                    Коментар


                    • За 2 или 3 път пиша, че това е откровена пазарна манипулация и/или злоупотреба с вътрешна информация, за която в белите държави се получава почти веднага честитка!
                      Тя се плаща първо и чак тогава евентуално обжалва.
                      Интересно ми е къде е КФН и модераторите?!

                      Коментар


                      • Чудно ми е защо когато някой се прави на много информиран не го каже простичко :
                        - 1 вариант - имам познат, който смята да продава и т.н......
                        - 2 вариант - имам познат, който смята да купува и т.н. .....
                        Или това ще е злоупотреба с информация ?
                        Или ще е манипулация - ако не се случи ...?
                        Явно си има причини дребните тарикати да прожектират филма - "гледайте какво ще стане тия дни"
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          да обобщя тогава:

                          значи утре ще чакаме номера на китайката на която ще сервират черешката на тортата, а другите китайци ще са прецакани и ще преглъщат слюнката си...
                          Серсем точно си ме разбрал.Ако не утре до края на седмицата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Така отстрани изглежда, че някой иска да влезе в лигата на Монти ...
                            Моля, не се престаравайте - възнаграждението за труда ви не е гарантирано
                            ... е класика и няма стигане...
                            Last edited by X_Y; 16.11.2015, 18:58.

                            Коментар


                            • Така отстрани изглежда, че някой иска да влезе в лигата на Монти ...
                              Моля, не се престаравайте - възнаграждението за труда ви не е гарантирано
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Ще приложат номера на китайката,чиято цел е да се прецакат другите китайци.
                                да обобщя тогава:

                                значи утре ще чакаме номера на китайката на която ще сервират черешката на тортата, а другите китайци ще са прецакани и ще преглъщат слюнката си...

                                Коментар

                                Working...
                                X