IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
    и какъв е времевия хоризонт на тази прогноза?
    До началото на март е с презастраховането, иначе го очаквам и по-скоро.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Очаквам, да се осъществи движение от 1.35 до 1.80 лева за брой. В зависимост от импулса, ще преценя, дали да използвам изхода или да стискам още.
      и какъв е времевия хоризонт на тази прогноза?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
        и какъв ти е таргета? - 1,4, 1,5?
        Очаквам, да се осъществи движение от 1.35 до 1.80 лева за брой. В зависимост от импулса, ще преценя, дали да използвам изхода или да стискам още.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Е, през април доволно се "изненадах". Ако повтори, няма да се дърпам я.
          и какъв ти е таргета? - 1,4, 1,5?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
            хаха, само ти си го замислил това. да не се изненадаш тази година?
            Е, през април доволно се "изненадах". Ако повтори, няма да се дърпам я.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Чакам ежегодния ръст при Хим-а. Той ще ми даде накуп всичкото, което бих извлекъл от запад малко по малко. Така правя аз вече не помня колко пъти и не съжалявам.
              хаха, само ти си го замислил това. да не се изненадаш тази година?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Струва ми се че си прав,но какво ще стане тогава с държачите на десетки хиляди артии тук?
                Вай , вай гурото как се е загрижил за нас .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                  ами какво правиш на бфб? ходи на запад
                  Чакам ежегодния ръст при Хим-а. Той ще ми даде накуп всичкото, което бих извлекъл от запад малко по малко. Така правя аз вече не помня колко пъти и не съжалявам.
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God"
                    Ние живеем в мрак на БФБ. Dark ages! Къде видя нещо светло?
                    Премиер е пазачът на Тодор Живков, министър на финансите е счетоводител от ДПС, БФБ е държавна, стържем по дъното, докато светът възстанови от 2008ма... Колко по-мрачно искаме?? Война? Хората във война нямат такова влачене по корем.
                    Крадливите кърлежи изгониха всякакъв вид инвеститори, дори и мошениците.
                    ами какво правиш на бфб? ходи на запад

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Страхотна идея, едва ли го бърка особено.
                      По-мрачна перспектива дали някой може да измисли?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                        Имам акции и изразявам лично мнение.
                        колко акции имаш?
                        да ти ги купим...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от neww Разгледай мнение
                          Най добре е мажоритаря да купи БФБ-то
                          Страхотна идея, едва ли го бърка особено.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                            Не знам. За мен са вероятни 3 варианта:
                            1 - Гледайки графиката от 2007 г. насам , движението наподобява на траектория на топка хвърлена от някой , която като се удари в земята подскача все по-малко докато накрая не започне само да се търкаля.
                            За мен това е най-ужасният вариант и не желая да си го помислям даже , но на БФБ има много компании (да не кажа и повечето) които се търгуват с невероятно висок спред. Не помня точно ама нещо от рода на купува 0.300 / продава 12.000. То е ясно че сделка няма да има.
                            2 - Държачите на повечето акции да успеят да сключат някоя пакетна сделка и да върнат част от парите си , а някои да излязат и на печалба.
                            3 - Мажоритаря да намери начин да повиши цената на акцията и да направи акционерите по-богати щото мисли за тях.

                            Имам акции и изразявам лично мнение.
                            Най добре е мажоритаря да купи БФБ-то

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Струва ми се че си прав,но какво ще стане тогава с държачите на десетки хиляди артии тук?
                              Не знам. За мен са вероятни 3 варианта:
                              1 - Гледайки графиката от 2007 г. насам , движението наподобява на траектория на топка хвърлена от някой , която като се удари в земята подскача все по-малко докато накрая не започне само да се търкаля.
                              За мен това е най-ужасният вариант и не желая да си го помислям даже , но на БФБ има много компании (да не кажа и повечето) които се търгуват с невероятно висок спред. Не помня точно ама нещо от рода на купува 0.300 / продава 12.000. То е ясно че сделка няма да има.
                              2 - Държачите на повечето акции да успеят да сключат някоя пакетна сделка и да върнат част от парите си , а някои да излязат и на печалба.
                              3 - Мажоритаря да намери начин да повиши цената на акцията и да направи акционерите по-богати щото мисли за тях.

                              Имам акции и изразявам лично мнение.
                              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                                Преди около 20 дни отворих тема за рискови дружества на БФБ , толкова рискови , че думите - пълен ШИТ да звучат меко казано "изхвърлих парите си през прозореца".
                                Прегледах какви ли не буклуци и установих че ако инвестираш в над 90% от компаниите които са листнати на борсата вероятността да изкараш нещо е 0%(даже не бих се учудил да измислят и законче в което да те накарат и да плащаш накрая ).
                                За мен лично (имам акции и не е препоръка) с всеки изминал ден Хим-а напредва в класацията за абсолютен ШИТ и единственият начин за печалба е да прецакам някой по-нов и слабичък спекулант за да се отърва.
                                Не случайно фондовете вече избягаха.
                                Изразявам лично мнение и не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
                                Струва ми се че си прав,но какво ще стане тогава с държачите на десетки хиляди артии тук?

                                Коментар

                                Working...
                                X