IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    е на тая борса не е само Алианц
    Е и бъдеще , е и чичо ОГИ , е и Съгласие и реал....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Според мен трябва да се гледа алианц.....
      Когато той тръгне да купува ,обхваща поне 10 позиции.....
      Хика ,емка ,МиС,гагарин,стара планина,алкомет .....останалите сами ще си ги намерите....,
      е на тая борса не е само Алианц

      Коментар


      • джипса пак се е разгонила...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          аз въпреки че имам малко, предлагам да не гледаме това "влакче на ужасите". Гледайте СОФАРМА, като тръгне - тогава
          Според мен трябва да се гледа алианц.....
          Когато той тръгне да купува ,обхваща поне 10 позиции.....
          Хика ,емка ,МиС,гагарин,стара планина,алкомет .....останалите сами ще си ги намерите....,

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Ако търсиш някой като теб карък на борсата....приеми ме за успокоение ,че не си сам........
            Е той Джадая е уникален карък.Няма друг като него.То не бяха репа,то не беше загуба на роднински пари, то не беше КТБ аи сега с това влизане на 1.60 при Флагмана стана дългосрочен капитан там .Не може да му се отрече че е постоянен в каръщината.С една дума си пада малко мазохист.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              аз въпреки че имам малко, предлагам да не гледаме това "влакче на ужасите". Гледайте СОФАРМА, като тръгне - тогава
              Ами то един от тарикатите цял роман написа да не се влиза преди неговия мерак.
              Last edited by Grosss; 07.12.2015, 20:13.

              Коментар


              • аз въпреки че имам малко, предлагам да не гледаме това "влакче на ужасите". Гледайте СОФАРМА, като тръгне - тогава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Дай някаква прогноза за утре!То за днес вече ясно направихме му кефа на каубоя
                  и той за благодарност ни засипа с картеч.
                  Очаквам да изсипят отново.Какво ли се е променило че да очакваме приличен ръст.На тоя етап не виждам такъв.Ти кой каубой имаш впредвид Столипинския брус ли ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    тази игра я знаеш много добре, нали ..................... по колко позиции черния петър все в теб оставаше, а

                    Оловото, Пътищата, Енемоната , Петрол, БАКБ, КТБ и колко още знайни и незнайни акции и всеки път в теб оставаше черния петър

                    що така, бе, монти?
                    Ако търсиш някой като теб карък на борсата....приеми ме за успокоение ,че не си сам........

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Балъците нямат свършване .
                      Дай някаква прогноза за утре!То за днес вече ясно направихме му кефа на каубоя
                      и той за благодарност ни засипа с картеч.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        този номер се прави вече 10 месеца......
                        защо има още балъци който се хващат на номера ,защото няма мислещи играчи а само офци .....за съжаление....
                        Балъците нямат свършване .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          и какво им е лошо на репата???

                          като сключих репото хим-а струваше 1,40 --- аз купих на средна 1,34 --- сега цената е 1,44

                          смятай
                          Ей мушморок пак ли завлече роднините?Стига с тия репа бре пак ще изгубиш парите на родата.Ще те бият накрая.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Спекула се казва......в тази акция....влизаш в ниското и после гледаш по бърже да излезеш..че може Черния петър в теб да остане.....
                            тази игра я знаеш много добре, нали ..................... по колко позиции черния петър все в теб оставаше, а

                            Оловото, Пътищата, Енемоната , Петрол, БАКБ, КТБ и колко още знайни и незнайни акции и всеки път в теб оставаше черния петър

                            що така, бе, монти?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Спекула се казва......в тази акция....влизаш в ниското и после гледаш по бърже да излезеш..че може Черния петър в теб да остане.....
                              Тези акции се държи само когато има огромен ентусиазъм и сантимент...
                              А такъв в момента няма или аз не го виждам.....
                              Монти, много те уважавам, ама ако си прав днес си пробвал да изчистиш позиция, ако е така честито....!!!!!!! А аз уважавам мнението на всеки тук, но не се причислявам към мечките.... Успех на всички!!!!!!!! Дал господ скоро всички да сме доволни.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Спекула се казва......в тази акция....влизаш в ниското и после гледаш по бърже да излезеш..че може Черния петър в теб да остане.....
                                Тези акции се държи само когато има огромен ентусиазъм и сантимент...
                                А такъв в момента няма или аз не го виждам.....
                                +1
                                това което аз си го мислех ти го каза на глас....изключение прави единствено това че според мен от началото или средата на януари ще има сериозен оптимизъм и ръст на БФБ
                                Не е Препоръка!!!
                                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                                Коментар

                                Working...
                                X