IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • и тука оптимизма май умря...издъхна като войн на бойното поле...и този който изсипва дали скоро ще му свършат бройките че да видим някакви сделки и над 1.50
    Не е Препоръка!!!
    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      Ха, тука бъкало от чичаци... Я ги сменете тея гьолове и бани с нещо по-така. Парици изкарвате предполагам достатъчно... Модернизирайте се и вие малко
      Пепе джъткай бомбите мани го това умряло БФБ

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
        Ха, тука бъкало от чичаци... Я ги сменете тея гьолове и бани с нещо по-така. Парици изкарвате предполагам достатъчно... модернизирайте се и вие малко


        - Нема радост /старост не арост/ - ПИЧАГАаа !
        От 7-8 години от нийде джоба пара не види,- Караме я на оттичане , и тук- таме по някоя кадърна сделчица за де баничка с боза , де и без нея, но по дивидентно си е царско време, ама на ли сме си по харчове пораснали - изтичат бързо и гледай сега как дома седим, и дирим лев да копнем. Мъка мъкааа , и земята копан иска !

        Коментар


        • Ха, тука бъкало от чичаци... Я ги сменете тея гьолове и бани с нещо по-така. Парици изкарвате предполагам достатъчно... Модернизирайте се и вие малко
          Last edited by pepe1234; 10.12.2015, 17:19.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
            - Аз съм в гьола от лето -78 мо , но по безразлично отношение и поддръжка от тяхната не е имало ! А те са там от 20 години -....
            И аз от тогаз. Като лапета ходехме. Имаше балон. И дупки през които се гледаше в женските бани. И те не са променяни

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Аз януари съм се къпал в него......сняг вали по главата , пък ти се грееш в мин.басейн , малко зор после излизането , ма викат било закаляващо
              А стига се хвали, там съм бил като малък още, голяма мизерия си беше, дано да го оправят.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Мне, аз говоря сериозно. Басейнът наистина е страхотен. Малко неугледен, но водата се лее на поразия и се сменя ежедневно. Аз никога не пропускам да натопля старите кокали зимно време там.
                Аз януари съм се къпал в него......сняг вали по главата , пък ти се грееш в мин.басейн , малко зор после излизането , ма викат било закаляващо
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Тези ще прецакат хубавия басейн
                  Е той тоя басейн е от соца бе....време е малко да обновят фонда.
                  Св.св. Константин и Елена ми е от любимите курорти защото там има почти уникално съчетание от море и гореща мин.вода
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Не знам. Може би ще стане по прилично. Със сигурност явно на Каледа няма да се топна.
                    А иначе за хората вътре - едни и същи мутри от как се помня


                    - Аз съм в гьола от лето -78 мо , но по безразлично отношение и поддръжка от тяхната не е имало ! А те са там от 20 години -....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                      - Мноооого хубаФфф ! да - там от 4 години го заобикалям с дъждобран, - защото "гъбите не само растат, но и нападат вече - култивирали са се !
                      Не знам още жив ли е стареца къде ръси от 30 години със хлорната вар и само по една боя му удрят , от кумова срама пролетеска .
                      То от Мушо и портиера му какво друго да очакваш, освен да дърпат и см.....
                      Не знам. Може би ще стане по прилично. Със сигурност явно на Каледа няма да се топна.
                      А иначе за хората вътре - едни и същи мутри от как се помня

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        - Седа си дома - зима е !
                        Чукам си орехчета - ту лешник , сипвам си от Сира-Маврудяка и си бройкам сделчиците ...
                        Поздравления ....!

                        пп Само леко с орехчетата.......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          И аз, но прозвуча несериозно....
                          Това си е култово място на военния плаж....Дано не го съсипят.....
                          И аз се топвам при "прасетата", но рано сутрин, като са малко и за малко - 1ч макс...После стават като хипопотами в сухия сезон....
                          Водата наистина ми помага - ставите не ме тормозят толкова...На Сепарева баня е подобна водата ( така си мисля, щото ефекта е същия..)

                          пп Като гледам мрачното време навън, точно за такава вода се позамечтах...


                          - Седа си дома - зима е !
                          Чукам си орехчета - ту лешник , сипвам си от Сира-Маврудяка и си бройкам сделчиците ...

                          Ааа и гледам да не сбъркам - Села с Байя

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Мне, аз говоря сериозно. Басейнът наистина е страхотен. Малко неугледен, но водата се лее на поразия и се сменя ежедневно. Аз никога не пропускам да натопля старите кокали зимно време там.
                            И аз, но прозвуча несериозно....
                            Това си е култово място на военния плаж....Дано не го съсипят.....
                            И аз се топвам при "прасетата", но рано сутрин, като са малко и за малко - 1ч макс...После стават като хипопотами в сухия сезон....
                            Водата наистина ми помага - ставите не ме тормозят толкова...На Сепарева баня е подобна водата ( така си мисля, щото ефекта е същия..)

                            пп Като гледам мрачното време навън, точно за такава вода се позамечтах...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Тези ще прецакат хубавия басейн


                              - Мноооого хубаФфф ! да - там от 4 години го заобикалям с дъждобран, - защото "гъбите не само растат, но и нападат вече - култивирали са се !
                              Не знам още жив ли е стареца къде ръси от 30 години със хлорната вар и само по една боя му удрят , от кумова срама пролетеска .
                              То от Мушо и портиера му какво друго да очакваш, освен да дърпат и см.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Ти мани басейна, но ще вземат да рушнат убавите локвички, дето се излежаваха болните "прасета."..
                                Мне, аз говоря сериозно. Басейнът наистина е страхотен. Малко неугледен, но водата се лее на поразия и се сменя ежедневно. Аз никога не пропускам да натопля старите кокали зимно време там.

                                Коментар

                                Working...
                                X