IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
    Здравей. Да пакетите са малки. Повече от 500 на ден не смятам да продавам и то не всеки ден. ИП-то е Елана ако някой се чуди.
    Все пак това е форум и искам да бъда коректен към колегите си.
    на какви цени ги даваш пакетите?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
      малки са ти пакетите
      Здравей. Да пакетите са малки. Повече от 500 на ден не смятам да продавам и то не всеки ден. ИП-то е Елана ако някой се чуди.
      Все пак това е форум и искам да бъда коректен към колегите си.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
        Щом си рекъл.
        Почнах продажбите с няколко малки пакета от Елана пък да видим.

        Не е препоръка.
        малки са ти пакетите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
          Ами давай тон за песен...Какво да чакаме...
          Щом си рекъл.
          Почнах продажбите с няколко малки пакета от Елана пък да видим.

          Не е препоръка.
          Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
            Ти гледай да не пробием под 1.35, че тогава едни жални песни пак ще слушаме
            Ами давай тон за песен...Какво да чакаме...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
              Toва вероятно са някакви вътрешно тимаджийски размествания.
              Мисля ,че освен мажо никой няма такъв пакет.
              на цена доста под пазарната?
              мислиш или си сигурен?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                Ами да. Как не се сетих че причината за разпродажбите е че вече сме в края на годината и някой иска да си оправи счетоводството ?
                Миналият месец бяха защото мажо не бил подкрепял хартията. Октомври пък имало разпродажби щото на някой му трябвали пари и се налагало да излиза.
                Преди това пък държавата не правила нищо и затова - пак изсипване.
                Нека си признаем най-после че истината е друга и да спрем да търсим оправдания защо хартията не струва.
                Не е препоръка.
                Друга е, но е тайна..
                М.... . ш..... ..й.о!

                Коментар


                • Ами да. Как не се сетих че причината за разпродажбите е че вече сме в края на годината и някой иска да си оправи счетоводството ?
                  Миналият месец бяха защото мажо не бил подкрепял хартията. Октомври пък имало разпродажби щото на някой му трябвали пари и се налагало да излиза.
                  Преди това пък държавата не правила нищо и затова - пак изсипване.
                  Нека си признаем най-после че истината е друга и да спрем да търсим оправдания защо хартията не струва.
                  Не е препоръка.
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                    6C4P - 3 643 000 на 1.436

                    http://bse-sofia.bg/?page=OTCtrades

                    Батя?
                    Toва вероятно са някакви вътрешно тимаджийски размествания.
                    Мисля ,че освен мажо никой няма такъв пакет.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                      Ти гледай да не пробием под 1.35, че тогава едни жални песни пак ще слушаме
                      В края на годината няма шанс за пробив надолу. През последните години без една движението е било нагоре, така че вероятността за пробив на 1.45 е по-голяма от пробива на 1.35

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Balans Разгледай мнение
                        Колега не ми се отваря графиката
                        Пак!!!
                        Attached Files

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                          Ти гледай да не пробием под 1.35, че тогава едни жални песни пак ще слушаме
                          Уффф не ми се мисли тогава.Като нищо ще спре на 1.10 Ще гледаме играта .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tutun4o Разгледай мнение
                            Докато не пробием рейнджа 1.35 - 1.45 при обикновените явно няма да видим сериозно раздвижване. Като гледам предното застояване в рейндж е с продължителност 4 месеца, колкото е и настоящото. Мисля си, че може да очакваме пробив преди края на годината или в началото на януари. Ако пробием нагоре - за едно мигване на окото и ще се озовем на 1.60
                            Ти гледай да не пробием под 1.35, че тогава едни жални песни пак ще слушаме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tutun4o Разгледай мнение
                              Докато не пробием рейнджа 1.35 - 1.45 при обикновените явно няма да видим сериозно раздвижване. Като гледам предното застояване в рейндж е с продължителност 4 месеца, колкото е и настоящото. Мисля си, че може да очакваме пробив преди края на годината или в началото на януари. Ако пробием нагоре - за едно мигване на окото и ще се озовем на 1.60
                              Колега не ми се отваря графиката

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                                Ako не е от единия джоб в другия /важно е през кое ИП е минала сделката/, може някой голям да е излезнал без да бута цената ... .
                                А може някой да е влязъл, но толкова дълго време тъпчем на едно място и всички останали по пазара виждат само негативните сценарий!

                                Коментар

                                Working...
                                X