IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Ако беше така нямаше д стоиш от 9 до 17 часа и да викаш уп ,уп ,уп....срещу всякакви икономически закони...
    А ти как точно знаеш, какви са икономическите закони?
    Ако искаш, да не ти се смеят много, купи, продай по-скъпо, бъди като другите.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      И да искаш, не можеш, за ми хванеш хронологията, защото тя не е такава, каквато ти се иска. Първо, ако искаш, да ми подробничиш, си оправи правописа, че е обидно, да си застанал до мен във форума.
      Второ, стремежа ти за следене на останалите винаги ще ти играе шегички, най-малкото защото си разфокусиран до безобразие.
      Може да съм купил и на 1.80, но съм продал на 2.12, на 2.20, на 2.38...
      Сега ще го направя отново, а ти ще стоиш и ще зяпаш отстрани.
      Ще отричаш очевидното пред погледите изпълнени с насмешка.
      Нищо ново, но няма да ми омръзне, да правя по 30%, а ти да зяпаш на сухо.
      Ако беше така нямаше д стоиш от 9 до 17 часа и да викаш уп ,уп ,уп....срещу всякакви икономически закони...
      А и управляващите се клатят и при нови избори и като ликвидна позиция ,следващите излизащи ще тръгнат пак оттук.....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        А ако не издържат....
        не забравяй че навсякъде по света всичко първо е политика а после икономка....сещай се колко банки фалираха в Гърция миналата година лятото....политическата репутация е важно нещо-тя печели избори и власт...а тук КТБ е още пресен пример
        Не е Препоръка!!!
        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          сега изследователи и секретари на Хайрсъзов няма да ставаме...
          Намерих поне пет поста , как се притесняваш че си купил над 1,80 а тя пада към 1,60и продължава да пада....за хим обикн. става въпрос....
          Мъчеше да играеш на спЕкулант ама не ставаш......трябва нюх...
          За това си овесил нос в тази позиция и със всичките си никове излъчваш УР,УР.....
          а тя пак 1,35....
          И да искаш, не можеш, за ми хванеш хронологията, защото тя не е такава, каквато ти се иска. Първо ако искаш, да ми подробничиш, си оправи правописа, че е обидно, да си застанал до мен във форума.
          Второ, стремежа ти за следене на останалите винаги ще ти играе шегички, най-малкото защото си разфокусиран до безобразие.
          Може да съм купил и на 1.80, но съм продал на 2.12, на 2.20, на 2.38...
          Сега ще го направя отново, а ти ще стоиш и ще зяпаш отстрани.
          Ще отричаш очевидното пред погледите изпълнени с насмешка.
          Нищо ново, но няма да ми омръзне, да правя по 30%, а ти да зяпаш на сухо.
          Last edited by Manyface God"; 17.12.2015, 12:54.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
            +1
            точно и за това сме на тези цени 1 при ЦКБ и 1.10 при ФИБ но обърне ли се палачинката и тръгнем ли нагоре тогава гледай какво става.....
            Не е Препоръка!!!
            А ако не издържат....
            Защо ли бързат ФИБ да върнат държавната помощ.....за да не ги опраскат служебно....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Ако прочетеш повече за стрес тестовете на нашите банки, ще си отговориш на въпроса защо не се купува..там...
              Най малко защо има такова яко подпиране при ССВ и ФИБ....
              +1
              точно и за това сме на тези цени 1 при ЦКБ и 1.10 при ФИБ но обърне ли се палачинката и тръгнем ли нагоре тогава гледай какво става.....
              Не е Препоръка!!!
              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                Едно си баба бае... ще изтървеш и сегашния ръст, ясно е..

                Бъркаш ме с някого.

                Когато взех хим на 1.69 и ти продадох на 2.38 (връх), ти се дуеше, че си направил движение от 5 стинки...
                И една персонална информация - хим прив са по-скъпите от хим об, не ги бъркай, когато се месиш непоканен в разговори, стават недоразумения, дву-три годишни недоразумения.. за сега..
                сега изследователи и секретари на Хайрсъзов няма да ставаме...
                Намерих поне пет поста , как се притесняваш че си купил над 1,80 а тя пада към 1,60и продължава да пада....за хим обикн. става въпрос....
                Мъчеше да играеш на спЕкулант ама не ставаш......трябва нюх...
                За това си овесил нос в тази позиция и със всичките си никове излъчваш УР,УР.....
                а тя пак 1,35....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Нали знаеш че каквото и да кажеш в тази позиция няма значение....
                  докогато научиш че имаме хим прив . , хим обикн. паднаха от 2,4 до 1,3.....
                  А аз имам сделки и оборот в холдинг варна ,зхбг ,ссв и хим обикн. и хим прив...за над 100К....и акциите са се държали между 5 и 7 дни....
                  Едно си баба бае... ще изтървеш и сегашния ръст, ясно е..

                  Бъркаш ме с някого.

                  Когато взех хим на 1.69 и ти продадох на 2.38 (връх), ти се дуеше, че си направил движение от 5 стинки...
                  И една персонална информация - хим прив са по-скъпите от хим об, не ги бъркай, когато се месиш непоканен в разговори, стават недоразумения, дву-три годишни недоразумения.. за сега..
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    Тук традицията е едни 30% на година. По традиция ги пропускаш в злобеене.
                    По-скоро твоите тълкувания на ситуацията не значат нищо, 30% сме си ги имали винаги.
                    Нали знаеш че каквото и да кажеш в тази позиция няма значение....
                    докогато научиш че имаме хим прив . , хим обикн. паднаха от 2,4 до 1,3.....
                    А аз имам сделки и оборот в холдинг варна ,зхбг ,ссв и хим обикн. и хим прив...за над 100К....и акциите са се държали между 5 и 7 дни....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Тук си имате традиция ,все по малко оставате излъганите......
                      това че един път в седмицата излиза тим посредник и купува на пазарна не значи нищо...... освен че пълни джобовете на дребните спекуланти...като мен....
                      Тук традицията е едни 30% на година. По традиция ги пропускаш в злобеене.
                      По-скоро твоите тълкувания на ситуацията не значат нищо, 30% сме си ги имали винаги.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                        +1
                        другото което очаквам е ръст в цената на акциите на банките въпреки че в момента не се забелязва изявен интерес за покупки там.Според мен тръгне ли борсата след нова година като цяло-при тях(CCB и FIB) ще станем свидетели на най-силните ръстове с минимални корекции поради по ниската волатилност спрямо акциите на Химимпорт.
                        Не е Препоръка!!!
                        Ако прочетеш повече за стрес тестовете на нашите банки, ще си отговориш на въпроса защо не се купува..там...
                        Най малко защо има такова яко подпиране при ССВ и ФИБ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          Тези с ордерите в ask-а ще си останат зрители ми се стори.
                          Тук си имате традиция ,все по малко оставате излъганите......
                          това че един път в седмицата излиза тим посредник и купува на пазарна не значи нищо...... освен че пълни джобовете на дребните спекуланти...като мен....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                            Излезе прав. Отвориха летището.
                            +1
                            другото което очаквам е ръст в цената на акциите на банките въпреки че в момента не се забелязва изявен интерес за покупки там.Според мен тръгне ли борсата след нова година като цяло-при тях(CCB и FIB) ще станем свидетели на най-силните ръстове с минимални корекции поради по ниската волатилност спрямо акциите на Химимпорт.
                            Не е Препоръка!!!
                            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                            Коментар


                            • Тези с ордерите в ask-а ще си останат зрители ми се стори.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                                Само търпение трябва, пари има бол...
                                Пари има ама не и на борсата

                                Коментар

                                Working...
                                X