IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    А може и да бързаш....

    До края на годината Тим ще подхранва баластрата в портфейлите си ....ако има нещо ще бъде след нова година.....
    това е като наблюдение....
    Съгласен съм. Говедата( бичетата ) първо трябва да станат на луканки и тогава.
    Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      А може и да бързаш....

      До края на годината Тим ще подхранва баластрата в портфейлите си ....ако има нещо ще бъде след нова година.....
      това е като наблюдение....
      +1
      е чак да бързам не...но си имам привилегии и ЦКБ,та ми остана да позаредя и малко от обикновените химчета-за малко по шарено портмоне ако се изтърси още някой ще заредим(сложил съм една малка поръчка)...ако не го караме с наличното до момента
      Не е Препоръка!!!
      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Защо след НГ?
        Питай ги тях....
        или има някоя банка да си прави портфеила или има някое ипо или нов проект...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          А може и да бързаш....

          До края на годината Тим ще подхранва баластрата в портфейлите си ....ако има нещо ще бъде след нова година.....
          това е като наблюдение....
          Защо след НГ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
            +1
            браво Монти за вярната прогноза....дойде време да си сложа и аз поръчка за обикновените
            А може и да бързаш....

            До края на годината Тим ще подхранва баластрата в портфейлите си ....ако има нещо ще бъде след нова година.....
            това е като наблюдение....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Е нахраниха го....
              +1
              браво Монти за вярната прогноза....дойде време да си сложа и аз поръчка за обикновените
              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                А не следва ли......
                Стои въпроса ,защо да се пробва за 50 ти път дали ще се нахака в тапети като столипеновеца....
                Скоро онзи на 1,35 ще бъде нахранен ако не избяга навреме...
                Не е препоръка...
                Е нахраниха го....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Аз го помня и от 2/1,това съотношение от 1,3 е твърде ниско,а 1/1 е ненормално.Преди
                  седмица някой недоволстваха ,че съотношението привил/обикновени е твърде ниско.
                  Абе ненормална ситуация,пълна объркация.
                  и аз го помня онова 2 към 1 ....................... също така много добре си спомням, че когато ЦКБ струваше 54 стинки ХИм-а падна на 65 стинки

                  така, че всичко е възможно и няма никаква взаимовръзка между цените на двете акции...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                    колега няма нищо невъзможно...то когато ХИМ-а беше на 1.50 ЦКБ пак си беше около ЛеФче...ако се вгледаш в графиката ще разбереш за какво иде реч
                    http://www.infostock.bg/infostock/control/graphics/CCB
                    Аз го помня и от 2/1,това съотношение от 1,3 е твърде ниско,а 1/1 е ненормално.Преди
                    седмица някой недоволстваха ,че съотношението привил/обикновени е твърде ниско.
                    Абе ненормална ситуация,пълна объркация.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Забрави под 1,3,а за 1,1 трябва да свалят ССБ на 70ст.Ами не става...
                      колега няма нищо невъзможно...то когато ХИМ-а беше на 1.50 ЦКБ пак си беше около ЛеФче...ако се вгледаш в графиката ще разбереш за какво иде реч
                      http://www.infostock.bg/infostock/control/graphics/CCB
                      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                        +1
                        съгласен съм с теб...просто тази позиция има много възможни варианти,които биха били верни в утрешния ден...но иначе най-общо казано според мен опциите са основно 2: или ще тръгнем към 1.80 или цената ще зацикли сериозно около 1.10.....а в момента сме някъде там.......по средата
                        Не е Препоръка!!!
                        Забрави под 1,3,а за 1,1 трябва да свалят ССБ на 70ст.Ами не става...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                          Как беше ....Надеждата последна умира. Всички знаем, че вечен спад няма. Рано или късно ще намалеят продавачите и ........ще настане екшън.
                          +1
                          съгласен съм с теб...просто тази позиция има много възможни варианти,които биха били верни в утрешния ден...но иначе най-общо казано според мен опциите са основно 2: или ще тръгнем към 1.80 или цената ще зацикли сериозно около 1.10.....а в момента сме някъде там.......по средата
                          Не е Препоръка!!!
                          "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                            сигурно са виждали зачервени и запотени как хима да прекършва 1.60 с едно движение(сделка) и се отправя скоростно и с голям обем на 1.95....а сега.....изведнъж СПИХхХхХ..
                            ама така става по някой път,когато лакомията върви една крачка пред разума...но пък знае ли човек в последствие какво може да се случи...ако след нова година тренда се обърне(според мен доста вероятно)...може грешката да се окаже вярна
                            Не е Препоръка!!!!

                            Как беше ....Надеждата последна умира. Всички знаем, че вечен спад няма. Рано или късно ще намалеят продавачите и ........ще настане екшън.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                              Tия вдясно баси индианските танци де играят...
                              Ташуняк - да не си ти там бре...
                              Не .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                А не следва ли......
                                Стои въпроса ,защо да се пробва за 50 ти път дали ще се нахака в тапети като столипеновеца....
                                Скоро онзи на 1,35 ще бъде нахранен ако не избяга навреме...
                                Не е препоръка...
                                Е той столипинския е тежък случай.Рядък карък .

                                Коментар

                                Working...
                                X